Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
16. dec 2009

jáááj take štiplave 🙂))

vejinka
16. dec 2009

a co si si myslela? 😀

ka3n
16. dec 2009

tak nejake cili papricky 🙂)

ka3n
16. dec 2009

..🙂) nieco take eroticke 🙂))

ka3n
16. dec 2009

a co si mu kupila na vianoce? ja zatial mikinu z new yorkeru taku na zips, ale to je asi aj vsetko..a mala by som este kozmetiku..len neviem, kedy kde..

vejinka
16. dec 2009

no ved to ale nejake velke balenie alebo v crepniku uvazujem..ale volaco sa mi mari ze mi svokra zakazala kupovat hocico v crepniku nejake povery ze vraj bude zle ci co...a nexcem ju napalit na vianoce 😅

vejinka
16. dec 2009

ja som mu kupila len dva velke balenia sprchovych gelov..a sampon a toto by bolo taky mily bonus 😉 a aj papuce dostal ale uz ich aj znicil..odlepila sa podrazka a cakame na nejaku akciu na sekundove lepidla aby sme mu to zalepili 😀

vejinka
16. dec 2009

to xcem ako prekvapko lebo vsetko sme kupovali spolu...by to necakal a bim aha chilli 😀

vejinka
16. dec 2009

asi budem musiet ist do nejakych stiplavych obchodov..ale to sa neda urobit ze tajne 😔 sakraaaaa najlepsie by bolo objednat z netu ale nejake speci balenie

vejinka
16. dec 2009

lenze nic som nenasla.. 😖

vejinka
16. dec 2009

az taketo stiplave to byt nemusi 😀

https://www.youtube.com/watch?v=L8ip5oGlMfU
vejinka
16. dec 2009
vejinka
16. dec 2009

no lenze do vianoc mi to nepride....takze mi zostava len do mesta pokukat

vejinka
16. dec 2009

kde ste ?? 😨

vejinka
16. dec 2009

mne maly spi uz ce dve hodiny..sice sa zobudil ale znova som ho uspala a poobede ked sa napapa ideme na navstevu som zvedava aky tam bdue 😉

ka3n
16. dec 2009

ahoj..veji to je dobre som to pozerala 🙂)

aj mne uz maly spi dve hodky...u nas krasne poletuje sniezik.

rony253
16. dec 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeee, a sme doma v Rakusku, let aj cesta autom zvladnuta, nova autosedacka vyskusana, takze sme plne spokojní. vecer to tu trosku prevetram, co ste popisali, vobec nie som v obraze 😀

annie13
16. dec 2009

ka3n ak mate v blizskosti metro maju super vypredaje tych kozmetickych balickov ja som vcera pokupila adidas, garnier a tak zlacnene na 4 eura no nekup to v nadhernych tastickach

annie13
16. dec 2009

rony z malej bude letuska ta ma viac nalietane ako moja rodina dokopy 😀

claudinka
16. dec 2009

Ahojte babulky.. tak mame po ockovani 🙂 docitavat Vas absolutne nestiham, akurat som len dorobila rezne a cesto na linecke a som mrtva.. nie este vela citat 😠 takisto som bola na tom koznom, co som spominala, ze sa chystam ist vybavit, tak sa mam sprchovat kazdy den cistou vodou a iba raz do tyzdna mydlom a aj to len pod pazuchami a medzi nohami 😀 😀 a dal mi nejaky bioderma sampon proti lupinam za trinast eur a namiesat dve vodicky, tak som zvedava, ci mi to zaberie..
maly mi zaspal po ceste z mesta, tak spal asi 20 minut, lebo pri vyzliekani sa prebral a odvtedy nespal, tak som zvedava, kedy vecer zalahne 😀 😀 a dokyna mi ho ani nevazila 😠 iba popocuvala, do hrdla kukla a pichla.. a zevraj dalsia "poradna" az v tretom roku 😕 😕 to neni nejako neskoro, ty koki?
zajtra sa tesim, na cely den ideme ku kamoske do Novej Dedinky, co teraz v septembri porodila chlapceka, tak nech vidi, co ju caka o rok 😀 😀 😀

co sa tyka darcekov heheee skoda reci.. este nemame ani jeden jediny, teda malemu som uz davnejsie kupila taky ten spic, kde sa nastokuju kruzky v tescu.. ale svokrovci maju pre neho dost, tak to neriesim.. a svokrovcom muz vsetko ofrflal, co som vybrala, tak pojde kupit nejake drobnosti sam, lebo aj tak furt nic od nas nechcu.. a muzovi som tiez nic nekupila, nemam kedy a ani za co 😀 😀

ozaj skusila som malemu dnes kupit Hami Hajaja 3 a velky uspech to nemalo.. som obehala par lekarni a vsade mali iba cokoladovy sunar 800 g a Bebu 800 g a ja by som skor Sunar vyskusala, to mi dokyna odporucila.. tak neviem, kde to kupim, vzorky tiez nikde nemaju.. ach ja nestastny zemepan 😒

claudinka
16. dec 2009

nikto nikde?

buksy
16. dec 2009

ahojte
tak moje dieta trhlo znova raz rekord v obednom spani...3 hodky...jupiii...
claudi...skus sunar pozriet aj v dm-ku... maju ho aj bezne v tescu, hypernove carrefouri...bille...neviem co mas niekde v okoli...
a my teraz pijeme babylove z dm-ka a chuti petke cize mozem aj to odporucit...a cena je uplne super...

claudinka
16. dec 2009

buksy v okoli vobec nic 😀 babylove? a to je ake velke balenie, za kolko? no tak dnesny spanok len tisko zavidim.. u nas take dlhe nehrozi.. dnes to bolo dvadsat minut 😀

ka3n
16. dec 2009

buksy, aj my sme dnes spali 3 hodinky, ale sme 10den po ockovani /teda zajtra bude/ a akurat nam dnes vysla teplotka na 39,2...otras..

buksy
16. dec 2009

claudi neboj u nas to nieje kazdy den...to len obcas sa zadari tak dlho hajat...
je to 500 g... za 4,45 eur... no a ked mozem odporucit nedavaj hned kravske aj ked viem ze vela bab uz dava...ale ja mam odporucene davat ked uz tak sojove.... kupis v potravinach..je to prasok a zalievas horucou vodou... urcite zdravsie a lahsie stravitelne ako kravske ... moja rada...🙂

annie13
16. dec 2009

3 hodiny
no tak to ja mozem len snivat ze 3 hodiny

rony253
16. dec 2009

tak moj muz so svagrom sa hraju s malou, ja som trosku poupratovala.
Ahooooooooooooooooooj buksy, aj Sare chutilo babylove na slov. a dnes som jej bola kupit ten povodny Aptamil, ale som ti chcela povedat, ze tu stoji babylove nejakych 3,69 euro, to je zato tiez rozdiel.

claudinka
16. dec 2009

fiiha ste mali reakcie na ockovanie? mne doky hovorila, ze po tomto ockovani nebyvaju.. 😕

no vsak tej stravitelnosti sa bojim 😒

buksy
16. dec 2009

claudi skus to sojove...

kamilka12
16. dec 2009

Ahojte,

claudi - my sme dostali teploty presne na 10 den..10 vrátane dňa, kedy ho očkovali...trvali 3 dni a nakoniec tá 6 choroba...takže neviem, či to s tým očkovaním súvisí alebo nie..ale teploty sme mali 😒

Ja som dnes piekla tie suché "vecičky", čo chutia ako venčeky, recept sem dávala Estell a veru sú mňam 😝 Odniesla som aj k našim...do zajtra je po nich..

No idem sa hrať s malým, najnovšie máme novú hru...odčítavame z radiatorov tie meradlá digitálne 😀 , boli tu nedávno z bytového družstva nám odčítavať, malý ani nedýchal ako ich sledoval a tak sa teraz malý hrá na údržbára a odčítavame jedna radosť 😀