Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
19. dec 2009

lenze vyberanie z postielky zostava na mne...sice von vie ist aj sam..ale dnu nie a ked v noci kojim 3-4 krat tak rano som ako zbity pes 😅

vejinka
19. dec 2009

a maly spi od pol jednej

ba80
19. dec 2009

tak toto my uz mame vymakane... vylezie, naceca sa a zalezie si naspat do postielky... 😀 😀 😀 ...horsie je, ked reve jak pavian... 😠

ba80
19. dec 2009

annie, neboj, zachvilku mas potom a bede uz len dobre s malinkou babikou... 😉

vejinka
19. dec 2009

ba v noci furt reve jak pavian 😖

natasa8
19. dec 2009

ahojte... 🙂

ba... 😀 😀 to mate super 😀 😀 to by som chcela vidiet 😉 😀

mne sa dnes v noci podaril husarsky kusok... mala stala v postielke a pistala... ja som lezala chrbtom ku nej... len som sa otocila a povedla jej ze si ma lahnut a spat.... ona lahla a spala 😕 😕

vejinka
19. dec 2009

😀 😀 😀 😀

ba80
19. dec 2009

natas... my mame postielku prirazenu k nasej a stiahnutu bocnu listu... tak len skace hasicaky hore dole... 😀 😀 😀 ...a uz to vie, aj ked je bocnica hore, ale to sa bojim, ze nejak zle dopadne, lebo to je dost vysoko, hlavne ked lozi hlavou dole... 😅

natasa8
19. dec 2009

ale super ze sa vrati do svojho 😉

na discovery prave davaju ako vyrabaju jednorazove plienky 😉

ba80
19. dec 2009

no hej, lebo je pohodlna... hadam sa nebude tlacit s nami? 😀 😀

timotej
19. dec 2009

Ahojte malý mi spí už 2,5 hodiny to je rekord za posledné obdobie. Plánujeme vyraziť do jedného nákupného centra tak sa teším že niečo iné na pláne. Práve som si urobila pedikúru som si objednala z netu ten pilník na nohy PedEgg je to dobrá vecička vymočíte nohy vypilníkujete a koža vám zostane v tom vajíčku takže žiadna špina naokolo. Raz za čas treba lebo mám dosť suchú pokožku v zime.

johnie
19. dec 2009

Ahojte Ja som rozbita ako ciganska hracka, koncili sme rano o 6tej a dnes pokracujeme, pre tych co nevedia,makame s muzom v discoclube v Sturove. Mala u babky zarezava,pecu vianocne. Pozdravujem majte sa krasne 😉

ba80
19. dec 2009

takze dnesne zistenie... olivii sa sneh vobec, ale vobec nepaci... 😀 😀

claudinka
19. dec 2009

cafe cafte.. zajtra vas docitam, ak budem mat cas, dnes sme boli rano na burze v MC v Malinove a malemu som kupila zopar drobnosti, i ked presne to, co som chcela kupit, nemali 😒 no nevadi.. nadherne u nas nasnezilo.. kraasa na obed sme boli u svokrovcov, boli sme u nich od pol desiatej do stvrtej a potom som bola u mojho uja a tety na dve a pol hodinky.. akurat som maleho okupala, dala mu veceru a som zvedava, kedy sa vypyta spat, dnes spal iba dvakrat po par minutiek v aute.. ked sme isli svokrovcom a potom ku tete, takze dokopy spal max. 30 minut.. poobede som mala ist do mesta za kamosom z ciech, boli tu na vylete, chcel vidiet maleho a predstavit mi frajerku, ale akosi sme sa nedohodli konkretne, kde sa stretneme a do toho ten sneh, tak nakoniec som nikam nesla.. skoda, nakoniec tie vianocne trhy tento rok vazne nestiham 😠

luciankasebastianko
19. dec 2009

ahojte no my sme sa dnes vysánkovali s mužom ako mále deti aj malého sme zobrali aby to nebolo také nápadné 😕 😀 teraz zaspal bol taky rád že sa mu ocko dnes venuje ža ani zaspať nechcel 😀

jurocko
19. dec 2009

ahojteeeeeeeeee
neviete preco mi nechce na FB hodit nove fotky,poradite?ved robim tak ako stale?vo robim zle?ci je nijaka porucha
inak sa mame fajn..vobec tu nemam cas chodit..vela prace..dnes som si pokupila pekne svetriky tak sa vytesujem...karinka bola u babky tak sme boli trojka na dlsej prechadzke aj na nakupoch bolo fajne,prisli sme domou..zacala som upratovat ale bola som sikovna tak som fajne rychlo zvladla a to som kupelnu vypucovala 🙂 tesiiiiiim
karinke v skolke vystupenie dopadlo super..odreagovala som sa boli sme az do vecera 🙂
zajtra zdobime byt,ballkon konecne bude rozsvieteny a stromcek..kajka sa velmi tesi a uvidme tobiaskovu reakciu....ako bude reagovat..len dufam ze nespadne ☹

claudinka
19. dec 2009

jurocko ani mne to nejde 😒 tiez mam z toho nervy, ze musim po piatich pridavat 😠 😠

jurocko
19. dec 2009

ahoj moja ako po piatich pridavas?

ka3n
19. dec 2009

ahojte..ja som jednu fotku pridavala ta mi sla.

tak u nas mali dnes uspech tie viedenske parky, celkom chutia aj mne..mnamky...

My sme boli v Tt na vianocnych trhoch, trosku si posediet na kavicke a dokupit este darceky..u nas trosku nasnezili ale nic moc a na vianoce bude blackanica, lebo hlasia az plus 7 stupnov...takze asi u nas nebudu zasnezene vianoce.

Poobede bola u nas sestra, lebo manzel ma dnes narodky, tak boli gratulovat..zajtra ideme k nasim na obed...

ka3n
19. dec 2009

jurocko..aj ja po piatich.

evicka1
19. dec 2009

ahojte
tak hlasim sa antitalent sa prihlasil na fb no ako vas tam najdem to netusim 😀
aky ste mali den? my domaci takze o nicom

jurocko
19. dec 2009

a ake mas meno evicka hodim ta za priatela inak aj mne trvalo ked som sa dotoho dostala..zvladnes 😀

evicka1
19. dec 2009

evka kvetkova

ka3n
19. dec 2009

idem si ta hodit za priatela evicka...brúú nocku..

claudinka
19. dec 2009

evi aj ja si ta pridam, ak mozem 😉

jurocko ak ti nejdu nacitat fotky, tak pod tym mas napisane ze pouzit jednoduchy prehliadac alebo nieco take, tak tam sa pridavaju po piatich.. ja tiez teraz pridavam 😒

ka3n
19. dec 2009

evka...ale mne vyhodilo viacej eviek kvetkovych 🙂)

evicka1
19. dec 2009

oo tak dakujem...som na seba zvedava
dobru

luciankasebastianko
19. dec 2009

evik tam su 3 evky daj si Hugovu fotku alebo tak aby som vedela kde si 🙂 😀

evicka1
19. dec 2009

tak sa to da urobit tak ze mi napises ako si vas tam najdem ja a asi by to malo fungovat tak ze potom si ma tam najde zvysok

ka3n
19. dec 2009

alebo si pridaj mna Katarina Kovačičova