Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
19. dec 2009

aj mne to vyhodilo viac, tak najlepsie by bolo, kebyze das vediet, ktoru si mame pridat 😀 daj si foto alebo nieco 😀

luciankasebastianko
19. dec 2009

stačí ked si pridáš katku a my si ťa už najdeme 😀

evicka1
19. dec 2009

uz tam mam hugovu fotku

evicka1
19. dec 2009

no nic zajtra to nejak vymyslim teraz na to nemam bunky 😀

claudinka
19. dec 2009

aaa mame ta 😵

luciankasebastianko
19. dec 2009

už som ti poslala žiadosť o priatelstvo ked to potvrdíš pošlem žiadosti aj pre ostatné baby no neako sa najdeme neboj 😀

estella
19. dec 2009

ahojte...prisla som precitat co nove.....

my mame nove to ze Maxim ma po 3mesiacoch opat ATB a aby nam nebolo luto tak hned tie najsilnejsie 24hodinove 😖 😖 ...a ja si to uz asi hodim..toto je uz treti tyzden co som zavreta len doma s detmi...najprv bola Stella dost chora ze brala dvoje ATB za sebou a teraz Maxim....

ale vcera som sa bola odreagovat s kamoskami sme boli vecer v meste a tak bolo supeeeeeer...dokonca si o nas mamickach mysleli ze sme studentky a my sme s nimi tu hru hrali..bola sranda...takze baby studujem estetiku a slovensky jazyk.....a uz mam urobene vsetky skusky... 😀 😀 😀 ...som proste bifloska... 😵

dnes som nechala manzela s detmi a vybrala sa dokupit este nejake darceky...rano bol muz so Stellou v meste a ja som boal poobede sme sa vymenili....a Stella ma tak potesila lebo vraj muzovi rano ked boli v meste povedala ze aj ona by mi chcela kupit nejaky darcek vraj o tom uz dlho premysla a ze ci by mi nemohla kupit taku sponku do vlasov aku mi raz stratila v parku...zlate dieta..az mi bolo do placu normlane z toho....ale sponku taku nemali tak prisla sklamana ze mi nic nekupila..... ☹

claudinka
19. dec 2009

estell to vazne? zase atb?? 😢 😢 😢 tak ti drzim palceky

ale ja idem haji.. bruuu

perlab
19. dec 2009

ahojte babiky ...
hlásim sa po dlhooom čase .. sme zdraví, živí , krásni .... 😵 😵 😵

prečítala som si pár strán dozadu ..aj som sa nasmiala aj poplakala ... blahoželám tehulke evitke, držím palčeky snažilkám ..

prajem dobrú nocku .. teším sa zajtra na sneeeeeh 😀 😀 😀 😀
páááááááááá

johnie
20. dec 2009

Dobre ranko damy, mnd je tak smutno za malou.. Tak si ju vybozkam opicu moju malu krasnu ked dojdeme domov. Je to strasnee ze tu neni s nami.

annie13
20. dec 2009

bre ranko, a johnie kde ste? nejak som to prehliadla
no my sme vcera boli po obchodoch s nabytkom a v tescu, ale isla s nami aj svokra, no poviem Vam moj najhorsi nakup, to bolo strasne, vsetko bolo drahe, a ona naucila aj muza setrit a preto maju, deti su dnes rozmaznane, hracky im netreba, sedela vzadu lebo ja zvraciam vzadu a v kuse, do Branka rypala, on potom plakal inokedy je vzdy ticho a predstavte si 40 km "Pššššt, tíško, neplačkaj, pšššt nehnevkaj sa" ja som fakt myslela ze sa zblaznim, cestou spat chvalabohu zaspal

annie13
20. dec 2009

Aké sme?
# >
# > Keď si tučná - máš schudnúť
# >
# > Keď si chudá - nie je ťa "za čo chytiť"
# >
# > Keď si škaredá - zhadzujú ťa
# >
# > Keď si pekná - majú na teba dvojzmyselné poznámky
# >
# > Keď si mladá - máš mať prax
# >
# > Keď máš prax - máš byť mladá
# > Keď sa oblečieš seriózne - si karieristka
# >
# > Keď sa oblečieš pohodlne - neberú ťa vážne
# >
# > Keď sa oblečieš vyzývavo - si štetka
# >
# > Keď si škaredá - máš smolu, nie si reprezentatívna
# >
# > Keď si pekná - musíš byť hlúpa
# >
# > Keď si pekná a máš postavenie - musela si si ho "odležať"
# >
# > Keď robíš nadčasy - si zlá matka a neberieš rodinu vážne
# >
# > Keď nerobíš nadčasy - si neperspektívna pracovná sila a
neberieš
# > prácu vážne
# >
# > Keď si mala v posteli veľa mužov - si štetka
# >
# > Keď si v posteli veľa mužov nemala - si chorá, frigidna, alebo
lesba.

annie13
20. dec 2009

Tak sa teda pýtam vážení:
# >
# > Ktorá je to tá normálna žena???

annie13
20. dec 2009

JE Z VÁS NIEKTORÁ PRÍLIŠ SKLESLÁ, SPOMEŇTE SI, ŽE ...
# >
# > - Sme krásne pohlavie...
# >
# > - Nepotrebujeme nosiť kravaty ...
# >
# > - Sedieť so skríženými nohami nás nebolí ....
# > - Ak sa rozhodneme robiť výhradne mužskú prácu, sme
priekopníčky...
# >
# >
# > . Ak sa muž rozhodne robiť výhradne ženskú prácu - je gay
# >
# > - Naša inteligencia je porovnateľná s inteligenciou akéhokoľvek
muža
# > Ale náš vzhľad je krajší ....
# >
# > - Náš mozog má rovnakú kapacitu ako ten mužský i napriek tomu,
že
# > máme o 6 biliónov neurónov menej ..... naše neuróny sú teda
# > výkonnejšie.
# > - Sme schopné venovať pozornosť viacerým veciam zároveň....
# >
# > - Vždy vieme, kde máme ponožky...
# >
# > - Manželka prezidenta sa nazýva "prvá dáma"... manžel
prezidentky je
# > nula v pozadí...
# >
# > - Keď sa vydáme za následníka trónu, budeme kráľovné ......
# >
# > . Keď si muž vezme následníčku trónu, stane sa len manželom
# > kráľovnej...
# >
# > - Keď sme podvádzané, sme obeťami ... pokiaľ podvádzame my,
oni sú
# > paroháči...
# >
# > - My se rozhodujeme, koľko budeme mať detí...
# >
# > - Cítime, keď sa v nás dieťatko pohybuje...
# >
# > - Vždy s určitosťou vieme, že je to naše dieťa...
# >
# > - Máme materskú dovolenku ...
# >
# > - Gynekologická prehliadka je príjemnejšia, ako vyšetrenie
prostaty.
# >
# > - Sme monogamné ...napriek tomu potrebujeme vyskúšať niekoľko
mužov,
# > kým nájdeme toho, kto stojí za to .....
# >
# > - Vždy sme pri narodení našich detí...
# >
# > - Kojíme...
# >
# > - Sme ozdobami svatieb...
# >
# > - Každý niekedy počul o inšpirujúcej múze...
# > - Žijeme dlhšie...
# >
# > - Sme odolnejšie voči bolesti a infekciám...
# >
# > - Máme menej srdcových problémov...
# >
# > - Menej sa potíme...
# >
# > - Máme prednosť pri nástupe do záchranného člnu...
# >
# > - Sme citlivejšie...
# >
# > - Ženy, ktoré žijú same, sú zdravšie...
# > - Máme medzinárodný deň...
# >
# >
# >
# > TEDA SME OKÚZĽUJÚCE !!!!!!!!
# >

annie13
20. dec 2009

no svätá pravda toto 😉

evicka1
20. dec 2009

dobre rano kocky
estel: skore uzdravenie.
annie: no pobavila ma veta hlavne Ženy, ktoré žijú same, sú zdravšie...- teda ja budem zdrava ako repa

rony253
20. dec 2009

ahojte, estell rýchle uzdravenie, a co je maximkovi?
U nas je kopec snehu a je krasne, ja varim polievku, ale som sa nasrala, tak vcera som kupila pekny kusok hovädzieho mäska na dnesnu polievku a ked som ho rano otvorila, zapachalo to, tak som to uvarila psovi, robim bravcovu so zeleninkou a cestovinou.
Ja som este stale nejaka zasoplena a kaslem aj napriek tomu, ze som vybrala troje antibiotika.
Zaciatkom januara, ideme znova na Slovensko, lebo nas tatino, pripravuje nový lokal vo Viedni, a bude pripravovat bytik, takze pojdeme k babine, lebo aj tak sa nebudeme skoro vidiet a budeme sa tu nudit, tak pojdeme na Slovensko Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa, a ked bude hotový prideme uz priamo do Viedne.
Budem blizko vas Bratislavcanky. No nic, idem pozret polievku a daco tu poupratovat, kedze Lady spinka. papa a peknu adventnu nedelu prajeme.

rony253
20. dec 2009

Annie, to co si sem poslala je super, sväta pravda 😀

annie13
20. dec 2009

ze? 😀
my máme slepačiu, a kuriatko pečené s ryžou, poumývala som všetky dvere, prezliekla periny, povysavala, gauc vytepovala, presunuli sme aj nabytok, lebo Branko včera vyliezol do okna a spadol, tak jedálensky išiel pod okno aby tam nemohol vyliezť

vejinka
20. dec 2009

ahojte tak tehotna niesom...skoda ☹

annie13
20. dec 2009

claudinka
20. dec 2009

ahojte, chlapi mi spia, vsade booordel neuveritelny, ja som citala knihu a teraz som dojedla bryndzove halusky 😵 upratovat budem, az ked vstanu 😀 trosku oddychu nezaskodi 😀

winona24
autor
20. dec 2009

mno tak Natálka má teplotu....tato je chorý,tak to asi dostala aj ona....sa teším.... 😒 😒 ☹ ☹

apropo ahojte

evitkamalicka
20. dec 2009

ahojte

jeeej claudi aj ja budem na olovrant papat bryndzove halusky, mnam

estella
20. dec 2009

ahojte....my sme dnes obedovali u mojej sestry..zaniesli sme tam deti lebo sme potrebovali ist este nieco kupit a s Maximom sa neda ist do mesta ked je chory tak deti boli tam a my sme si pobehali co sme potrebovali....okolo stvrtej pojdeme opat k segre lebo zajtra uz odchadzame k mojej mamine alebo v utorok ale ja budem dufat ze uz zajtra a tak nesieme jej detom darceky a tak si urobime previanocne posedenie.... 😵

Maxim strasne kaslal a soplil najprb doktorka ppvedala ze skusime bez ATB a tak mu dala len nejaky sirup na kasel a na sople ale aj tak sme museli ist spat lebo sa mu to zhorsilo ale co mu je neviem lebo doktorka nepovedala ziadnu diagnozu 😕 a bol s nim manzel a on nevedel vobec nic este ze mu napisala doktorka na papier co este davat okrem ATB lebo inak by on nevedel ani to 😖 .....ja som bola doma so Stellou nechcela som aj ju tahat k doktorke ked je uz konecne ok aby tam zasa nieco nechytila....no je to taszie s 2detmi ale aj veselsie..... 😅

rony253
20. dec 2009

pekne popoludnie prajeme, mam tu svagrinu, tak sa trosku hraje so Sarou. Ja pojdem zajtra kupit bryndzu a urobim tiez halusky, Sara miluje tvarohove halusky. zajtra jej urobim. 🙂

terezicka
20. dec 2009

Ahojte, tak sme doma z oslavy, Lucka skoro celý deň nič poriadne nejedla a neviem prečo ale bola celkom dobrá, samozrejme v kostole nevedela vydržať ale to je ok... A tak sa naháňala so svojou 3ročnou sesternicou a ešte aj s jedným tiež 3ročným chlapčekom...
Annie o svokre mi dačo hovor, ja som dnes bola taká nervná že koniec. Dosť čo spolu bývame pod jednou strechou, ešte aj v jednom aute sme išli spolu, v kostole vedľa seba sedeli (ale ja som išla potom s Luckou dozadu ), na hostine nás posadili oproti seba a cesta domov zas v jednom aute. A na hostine keď som sa ja pozerala kde behá Lucka - ona tiež. Furt po nej vykrikovala že aha pozri na toto, pozri na toto... Už sa mi zdalo akoby mi to robila aj napriek alebo akoby si myslela že ja som neschopná postrážiť si vlastné dieťa. A furt len tam nechoď, tam môžeš ísť... Potom u švagrovcov doma keď Lucka išla do kuchyne ( bola tam mama švagrinej a som sa jej bola spýtať či môže byť Lucka pri nej ), tak ja som posadila v obyvačke a svokra vyštartovala hneď za ňou a na rukách ju doniesla späť do obyvačky... Proste už som mala také nervy že až... A ešte sme sa aj v aute tlačili, ja som sa poriadne nevedela ani oprieť, svokor pri mne rozvalený... Joj no hrôza, som povedala že na dlhšiu cestu ísť takto spolu v aute nehrozí ani za svet...

vejinka
20. dec 2009

terez hehe no veseleeeee...ja mam nieco podobne len s tym rozdielom ze ked jej xcem pomoct odmieta a potom zaluje mojej mame ze jej nic nepomaham 🙄

vejinka
20. dec 2009

ahojte baby pozeram superstar a akurat davali kde byva chodur a veru jemu prajem aby vyhral tych par eur..lebo ziju dost biedne a takto by si kupili mozno aj domcek..smajda ma krasu ... 😉

rony253
20. dec 2009

caute, zeny tak tu nikoho nikde.
no terez viem si ta predstavit, no zvladli ste to nejako.
veji a ty pomaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaj 😀
idem tu volaco upratat a pojdem skor spat. papa