Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
20. dec 2009

a speiva lepsei ako smajda..no mohla by som ist aj spat ze?? no este vydrazim jednu vec a idem spat

luciankasebastianko
20. dec 2009

ahojte dopiekla som perníčky no radosť s mojim pomocníkom http://www.facebook.com/album.php?aid=12722&id=...
😀

ka3n
20. dec 2009

ahojte..tak ked zalujete na svokry pridam sa aj ja, lebo ja som s tou mojou dnes bola asi 5 min a stacilo..hned ma nasrala..cely den sme boli u nasich, o 18.30 maly este papal zemiaciky pecene s kecupom a potom sme sa obliekli a isli domov a reku uz mu nic nedam, lebo potom vecer nechce kasu alebo mlieko a hovorim o 19.30 ako sme dosli domov, vyzliekli sa ze nech mu /svokra/ nic nedava, lebo potom nechce papat vecer, pekne slusne som jej to uz x-krat vysvetlila a isla som si odniest iba bundu do vedlajsej izby a ja dojdem a ona mu uz kraja jablko...do mna sto certov, hovorim, ze som povedala NIe, ze ked poviem NIE tak je to nie...tak ma to nasralo a tak som zobrala maleho a isla prec...x-krat jej vravim nech do neho vsetko nehusi a ona ako napriek..minule plnku mal na rukach, ona piekla posadila si ho a tlacila do neho plnku..skor ma porazilo...uz jej ho takto sameho ani dolu nedam..tak som ho zobrala nasrana hore, popratala si veci, maly bol nastastie dobry, tak som s nim osprchovala....a este videla ze mam od mamy donesene v taske orechovy uz pomlete a povedala mi.."neser ma uz, ved aj my mame orechy" tak som ostala civet ak puk, ze to s kym sa tak bavi....akokeby som si nic od mamy nemohla zobrat...dnes bola mama sama, tak mala cas a aj mi ich pomlela..budem robit strudlu v stredu...jednu orechovu a jednu makovu...svokra mi povedala, ze mi da mak, tak som sa rozhodla, ze h onechcem, ked sa takto ku mne sprava, radsej si kupim v obchode..."seriem ja na nu"....

..a to budeme s nimi na sviatky, neviem ako to vydrzim...neustale do mna rype hlupymi poznámkami a potom mi stupa adrenalín, ze raz jej vynadam...

ka3n
20. dec 2009

..prepacte za chyby.

luciankasebastianko
20. dec 2009

veji ☹ mrcha dorazila ?
rony super vieden je krásna a je taaaaaaaak blízko 😀
estel skoré uzdravenie Maximkovi 🙂
a ženy ktoré byvate so svokrami držte sa ja už by som sa asi hupala na dole z balkona 😀

ka3n
20. dec 2009

..no esteze nemame balkon

ka3n
20. dec 2009

baby PROSIM VAS..ako je to teda s tym RD, kedy, a dokedy si treba podat tu ziadost?

luciankasebastianko
20. dec 2009

ka3n 😀

rony253
20. dec 2009

Ka3n klud, mate to tazke som svokrami, no nejako to musite prezit.
Prave som pridala fotky na fb. tak kto ma cas kukuk
idem ja hajuskat, prajem dobru nocku

timotej
20. dec 2009

Ka3n úprimnú sústrasť ja som rada že raz za čas ideme svokre teda raz za týžden alebo raz za 2 ako vyjde mám ju 7 km ale zas si s nou vychádzam ale nebývam s nou tak sa dá vychádzať tak na dialku. Ale niekedy má reči že si zastane synáčika ked sa žalujem kolko chodí na fotbal že ho neni doma a tak. že ho musím nechať ked športuje ja že však ano ale odtial potial. Dokedy nebol malý nič mi nevadilo ale teraz sa musí aj chlap starať o rodinu nielen finančne. čo vy na to? Kto má doma zanietenca pre šport?

kamilka12
21. dec 2009

Dobré ránko maminy 🙂

som sa najskor zľakla, že kto zomrel 😕 , keď timotej píše "úprimnú sústrasť"...ale potom som to dočítala celé a je mi jasné, že ste svokry preberali 😀 Niekedy si myslím, že ako dobre, že sme sami a máme svoj byt...ale zase niekedy by mi dobre padlo, odniesť malého do vedľajšej izby či už svokre, alebo mojim rodičom (keby bývame s nimi), by som nebola na všetko tak sama...Ono...aj tak je zle...aj tak..

ka3n - zatiaľ to asi ešte nie je isté kde a kedy treba žiadať...ešte je asi čas na to...tiež som zvedavá ako to bude, zatiaľ sa iba píše, že o zvýšený RP sa bude žiadať na UPSVaR od januára a RP za január sa vypláca až vo februári. Tlačivá ešte zrejme nie sú na to 😖

annie13
21. dec 2009

Ahojte
RP az po polke januara, teraz by ta len odbili, este nemaju na to ani tlaciva ani nevedia co a ako a kedze sa vyplaca za predchadzajuci tak to budu riesit az ku koncu januara
toto moje dietatko bude nervozne, od rana som si porevala zase, tak sme boli s muzom dohodnuty ze ideme do mesta, v hypernove su vsetky kolekcie za polovicu dnes, este nam treba ovocie a nejake veci na stedr. stol
maly rano preliezol ku mne do postele, ja som zaspala, myslela som ze aj on spi, no to iste, zobral mi z nocneho stolika okuliare a ked som sa zobudla v jednej ruke jedna cast v druhej druha, dolamal mi ich, druhe mam iba tmave, bez nich som hotova, mam astogmatizmus, vsetko sa mi kruti, zvraciam bez nich, porazi ma fakt tak to ma rozculilo
a potom MM sa zacne obliekat ze ide s ocom a bratom do bytu robit ze pride vecer, snehu je neskutocne, vcera tahali z potoka 2 auta ja za volant nejdem, takze mam po planoch, autobus tu chodi 3 x denne ztoho jeden uz isiel o 7mej, takze nemam ani ako si ist dat spravit okuliare na peso je to 12 km cez les, tak som si poplakala ze az

annie13
21. dec 2009

vcera som si nepokupila kvoli nej svokre, lebo ked v kuse hladela do inych nakup.kosov a komentovala ako ludia rozhadzuju, a ona naucila muza aj deti setrit ... a potom pozrela na mna, no nemala som odvahu nieco dat do kosa
ano MM je lakomec po nej, a velmi ma to trapi
ale svagor za puma supravu dal vyse 5000 botasky si pod 3000 este ani nekupil rifle len znackove a mne ide daco vykladat, zarobi 20 000 v cistom a ucet ma cisty

silwietta
21. dec 2009

ahojte kocky... no tak pekne par dni pred vianocami mi dnes dosiel liebesbrief z prace, ze mam nedoplatok uhradit... ze stastne a vesele?

silwietta
21. dec 2009

annie, vybodni sa na svokru... mala si si pekne dat do kosika to co potrebujes, ved to neplati ona, no nie?

annie13
21. dec 2009

ale jej syncek, a ja som ta zla, marniva, neviem setrit
baby ake ste kupili tie cornfleksy, mi mu uz davame normalne mlieko ake su do toho vhodne, chcela by som to skusit, lebo mam pocit ze stale papa to iste

silwietta
21. dec 2009

annie, ale ved jej syncek je tvoj muz a teda ju v podstate do toho nic... ja som si uz parkrat otvorila hubu a chvilu to bolo zle, hnevala sa velmi, ale jej kamaratky ma ukludnovali, ze ona vie, ze robi zle, ale ze si nemoze pomoct... a teraz je pohodkove obdobie, tak sa tesim, lebo ja s nou chcem vychadzat... len nie vzdy sa da....

annie13
21. dec 2009

silvi ked ja som blba, takto som razna, a pri nej neviem preco hubu neviem otvorit, teraz bude zase len spor lebo chce aby sme vecerali tam a ja nechcem, takze zase bude len hriech

silwietta
21. dec 2009

a tvoj muz tiez chce vecerat tam?
on by sa mal ozvat a zastat si ta...

silwietta
21. dec 2009

a cornflaksy mame obycajne... naposledy sme tusim v lidli kupili, ale inac v tescu mas velky vyber, pori si zlozenie, mala by tam byt iba kukricna muka, trocha soli a cukru... ak je tam vela stabilizatorov a inych chutnych zalezitosti tak si vyber radsej ine 😉

annie13
21. dec 2009

je mu sa prave paci s nimi
lebo bude tam aj brat so snubenicou, spievaju koledy, maminka ma uzasnu kapustnicu, a grilaz kt. ja neviem
a zas placem

silwietta
21. dec 2009

neplakaj moja... su veci ktore zase vies ty lepsie ako jeho mamicka... preto si ta predsa zobral, no nie?

my mame dohodu s MM, ze 24 sme sami doma, po veceri vybehneme kuknut svokrovcov, ktori od nas byvaju cca 3 minuty, 25 sme u nich aj s celou jeho rodinou a 26 ideme na vychod k nasim...

a co sa tyka zvykov a jedla na vianocnom stole sme spravili kompromis a mame taky mix a je to super

winona24
autor
21. dec 2009

ahojte...tak my sme absolvovali návštevu u dr...keďže NAtálka skoro celú noc mala teploty okolo 39....najviac 39,1...na ORL v pohode...uši to nie sú...ani angína,takže len nejaká viróza...tatino nám berie ATB a už aj mňa nejako hrdlo pobolieva.....že jaké sviatky???

NAtálka mi zaspala ...idem rýchlo poriadok porobiť.....

silwi no tak to naozaj poteší..... 😨 😨

annie neplač.....princezná v brušku bude smutná..... 😔

silwietta
21. dec 2009

win, to ti nezavidim... ja som tiez chora, ale uz to pomaly prechadza... no v piatok mala maleho u seba skoro cely den svokra a ja som lezala...

winona24
autor
21. dec 2009

solwi dúfam,že mňa to nejako neschytí...ja chcem ísť 25.k našim do BB..... 🙄 🙄

silwietta
21. dec 2009

win, tak si po veceroch si davaj frtana... ja som to zanedbala a pozri ako som dopadla 😀

annie13
21. dec 2009

neviem ako to bude, my byvame u nasich svokrovci su 3 km od nas, s nasimi MM jest urcite nebude, ani sa nezdravia nie este vecera spolu, nasi budu pri stole sami dvaja, ked ja budem vecerat o poschodie vyssie viem ze celu veceru prerevu, fakt neviem co mam robit

annie13
21. dec 2009

Win natalke skore uzdravenie, pod stromcekom musi byt zdravucka, Branko este sopli ale chvalabohu teploty nie

winona24
autor
21. dec 2009

annie Natálka má len trošku soplíky ani kašel...len tie teploty ☹ ☹

winona24
autor
21. dec 2009

fúha annie..tak to je blbé keď Vaši bývajú o poschodie nižšie a budú sami....nemohol by sa manžel premôcť???kvôli Tebe (vzhľadom na Tvoje tehu) a kvôli Brankovi???veď musí uznať že Ti to nepridá keď sa budeš takto trápiť....