Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
31. dec 2009

rony ty kokso.. to vazne ???? tak to mal nejaky skrat, lebo ved do teraz nemal s nou problem, ci hej? to je sila.. my mame tiez psa ale vonku, normalne ma zamrazilo.... 😖

goga03
31. dec 2009

vsetko dobre v novom roku, hlavne to zdravie

rony :( to z nicoho nic? nechapem 🙂 my sme mali tiez psa v dome, ale uz zomrel :( ale to bol taky dobrak, nechal si od olivera vsetko - tahat z chvost , usi, chlpy, az po pichanie do oci. ked mu uz velmi oli robil zle, tak sa zdvihol a isiel si lahnut inam.

baby, tu knihu som vam poslala mailom

annie13
31. dec 2009

ahojte babenky
rony tak to je hrozne, no u mna by mal injekciu istu, mam rada psy a macky, ale ked si toto raz dovolil, este k dietatu, a dietatu svojho pana
ja varim ako diva rezen so salatom, hovadziu s cestovinou, dusena sdkapusta, knedla, peceny bocik

candy9
31. dec 2009

Ahojte,
aj my Vam vsetkym prajeme vsetko dobre do Noveho roku, hlavne vela zdravicka 🙂

evitkamalicka
31. dec 2009

aj my prajeme vsetko dobre do Noveho roku

winona24
autor
31. dec 2009

PF 2010 praje Ivana a Natálka

claudinka
31. dec 2009

Ahojte mamulky, aj my s Lubkom sa pripajame a do noveho rocika zelame len to najlepsie 😉 vela zdravicka, nervov, trpezlivosti, sebaovladania, fantazie a tie, co cakate druhe babenko, najma zdravicko a pevne nervy 😵 😵

luciankasebastianko
31. dec 2009

ahojte babenky rony asi by som ho rovno zabila ak by sa mojho malého len dotkol 😠
inak marodom skoré uzdravenie

Šťastný Nový rok 2010 😀

annie13
31. dec 2009

krásneho veselého Silvestra Vám všetkým s Brankom a bábom želáme 😉

PF 2010

kamilka12
31. dec 2009

Ahojte 😉

prajem Vám, aby rok 2010 bol lepší a krajší ako ten minulý 🙂

jurocko
1. jan 2010

tak a dnes je novy rok 1.1.2010
všetko len to najkrajsie
my sme boli doma a potom sme zobudili karinku a isli sme na ohnostroj a Tobiasko krasne spinkal a ostal s Babičkou....super ani sa nezobudil krasny nas anjielik
Karinke sa velmi stavat nechcelo ale potom bola stastna ze isla a videla ani spat nechcela ist normalne chytila druhy dych...zlatko nase......
tak vam prajem krasny den..paaaaaaaaaaaa a cmuk

annie13
1. jan 2010

krasny prvý den v roku 2010 Vam zelame a aby bol každý v tomto novom roku len a len dobry 😉

vejinka
1. jan 2010

dobre rano my sme isli spat vcera o siedmej s Erikom muz bol hore a zobudili sme sa o jedenastej na strasny ramus..no a ked som mu povedala ze ho idem prezliect zjavne v hlavicke mal zafixovane ze ked sa zobudi odsavame..taky rev spustil muz pribehol ze co sa stalo..a reku nic len si poplietol dve rzdielne slova potom uz bolo dobre...ale velmi nebolo na co pozerat brutalna hmla a vsade trieskalo rachalo dunelo..ale nic sme nevideli ako keby sme boli v mlieckom sne..o dva domy uz nebolo vidiet takze s celeho silvestra sme mali velke prd..a tak som malemu hovorila ze budeme pozerat ohnostroj..a on sa tak tesil..a smola takehoto silvestra si veru nepamatam ze by niekedy bola taka hrozna hmla...no a spat sa slo okolo druhej este sme malemu odsali sopliky a prvy krat sa zobudil o stvrtej potom az o siedmej...ja som v celku vyspata ale muz chodi ako bez duse navyse ho maly nakazil a chodi a kycha kasle smokli..no krasa nadhera 🙄

vejinka
1. jan 2010

a teraz maly zaspal..tak idem vas narychlo pocitat

evitkamalicka
1. jan 2010

ahojte, nas Adamko cely ten humbuk prespal, on tak tvrdo spi, ze ho nic nezobudi, tak sme len sli k nemu do izby dali mu v spanku pusinku a sli sme spat aj my

evitkamalicka
1. jan 2010

a vstali sme len pred pol hodinkou vsetci

ka3n
1. jan 2010

ahojte..pekny NOVY ROK vam prajem..

veji, s tou svokrou si na mna zabudla..aj ja som v klube zlych nevestí 🙂)

My sme boli do 21 u sestry, potom maly zaspal o 22.30, pozerali sme TV, ohnostroj a tak.rano sme vstavali o 8.15, teraz spinka a ked sa zobudi pojdeme ku krsnej...

Zajtra ideme do TT lebo ideme v stredu na lyzovacku do Terchovej a chcem malemu iba nejake lacne snehule kupit, keby mu tieto cizmicky premokli, nech ma nejake na na prezutie...a este chcem pancusky, lebo nejako mi z nich moooc rastie..

Idem hodit foto na fb zo silvestra..

terezicka
1. jan 2010

Ahojte tiež prajeme všetkým krásny a šťastný nový rok 2010, nech sa nám všetkým splnia všetky naše tajné priania a túžby, nech nás všetko zlé obchádza a stretáva len to dobré 😵

Baby ako si vytvorím album na FB? Keď už dám že nahrať fotky tak ma zruší a neviem prečo... Sú veľké alebo prečo? A kedy môžem ja napísať pod fotku komentár?

buksy
1. jan 2010

ahojte...
pf 2010 prajeme vsetkym malym aj velkym...a hlavne vela zdravicka v novom roku

veji...kde to ty byvas? my sme prave v penzione v liptovskej teplej...je tu krasne..akurat pocasie nic moc ale od zajtra ma snezit tak dufam ze sa dostaneme na chopok lyzovat... vcera sme boli pozriet kopec v ilanove 🙂

buksy
1. jan 2010

terez...musis tam potvrdit ze suhlasis s podmienkami alebo nieco take... je tam taky stvorcek a musis zakliknut...
a komentar mozes hned ako ti fotky nahra tak tam budes moct pisat alebo ked uz mas nejake starsie fotky tak mozes si ich dat upravit a tam dopisat komentar

buksy
1. jan 2010

aha som zle pochopila asi ten tvoj komentar ktory chces pisat... ak chces okomentovat niekoho fotku tak musis ho mat pridaneho k priatelom lebo inac nevies pridat komentar

terezicka
1. jan 2010

Buksy dobre si pochopila, myslela som to tak že ja chcem okomentovať moju fotku teda čo je na nej... Ďakujem , skúsim to ešte raz, hoci sa mi zdá že som to potvrdila

buksy
1. jan 2010

skus lebo iny problem by tam nemal byt

terezicka
1. jan 2010

No stále mi to nejde a myslím že nemám veľkosť fotiek zlú lebo takú istú pridávam aj sem na MK... Som aj zaškrtla to okienko ale aj tak to nejde. A ešte sa spýtam stačí tam napísať iba názov albumu, to čo je pod tým že miesto a neviem čo ešte nemusím vypĺňať však?

buksy
1. jan 2010

nie nic ine nemusis vyplnat... no neviem preco ti to nechce nahrat.... velkost s tym nema nic... tam mozu ist aj vacsie fotky...no fakt neviem kde je problem... ☹

terezicka
1. jan 2010

Skúsila som aj tak že iba jednu fotku som dala nahrať ale nič... najskôr mi zobrazí niečo rýchlo a potom mi prejde na to že stránka sa nedá zobraziť...

ka3n
1. jan 2010

buksy a v akom ste penzione ako sa vola?

buksy
1. jan 2010

no nechapem ze kde je problem... ake mas meno na fb ? ja ta asi nemam ani v priateloch...

adamss
1. jan 2010

ahojte vsetci...
prajem Vam v novom roku 2010 vela stastia, zdravia, lasky a rodinnej pohody
a malym drobcom prajem, aby ich chorobky obchadzali a maminy, ockovia a sestricky a bracekovia lubili este viac ako doteraz 🙂

terezicka
1. jan 2010

Ale hej máš ma v priateľoch myslím, meno je Terézia Mušková... Už si pripadám ako neschopná ani fotky neviem pridať 😅