Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
27. jan 2010

ka3n ta je krasna
pekna kombinacia
su vlastne pre takychto drobcov vhodne botasky na chodenie ?

ka3n
27. jan 2010

ano annie, tu modru mame rovnaku 🙂)

annie, neviem ale som si vsimla ze aj niektore boty u batu nemaju tu klenbu a ja som uz zvyknuta na zna. botasky tak tak to bude aj u maleho.

annie13
27. jan 2010

ja mu tiez chcem kupit znackove preto sa pytam
ma aj protetiku tak semtam prestriedame

win dik za tipy nieco z toho iste bude zajtra
😉

ka3n
27. jan 2010

win, dakujem za letak, pozerala som, akurat mi panske polo tricka padli do oka.

a baby viete co ja niekedy robim, mne sa to strsane paci, ze kupim rovnake aj malemu aj velkemu chlapovi a potom su rovnaky :🙂

ka3n
27. jan 2010

annie, ta supravicka v hyposke je super, do piesku by mu stacila...ale hyposka je v ba a to je daleko 🙂))
ale v sobotu ideme do TT, objednat rodorku tak pojdeme aj do tesca a tak, pomrkam co noveho.

ollako
27. jan 2010

ahojte baby, tak maly v noci tak vystrajal, neviem co sa mu robi, odkedy nam ocino odisiel na tyzdnovku, tak horor... 🙄
a zbezne som si precitala, ze sa bavite o znackovych veciach neda mi aby som k tomu nieco nenapisala ,ze nezalezi mi na takych veciach, podla mna uplne zbytocne vyhodene peniaze...pre dieta v takomto veku, rychlo z toho vyrastie a za teplaky, ktore nosi mozno dva mesiace dat 22 eur, sorry, ale mozte mi poradit, kde nato beriete prachy???...dufam,ze som vas neurazila, ale fakt mi to nejde do hlavy 😕 nuz asi zijem v inych kruhoch ☹ radsej uz nic nehovorim, aj ked by som mala na srdci vselico, ale kedze nechcem stratit moznost si s vami pokecat na inu temu, tak si zahryznem do prstov 😀

ka3n
27. jan 2010

Ollako..no za teplaky by som ani ja nedala 22Ecok, ale ja mam cele supravy za 22 Ecok, tak to sa este da...no ved kazdy kupujeme podla svojich moznosti..a kazdy nazor je dobry..takze beriem aj tvoj nazor.

evitkamalicka
27. jan 2010

ja tiez asi znackove kupovat nebudem, ja si tiez znackove neobliekam, jedine tenisky mam znackove

evitkamalicka
27. jan 2010

nieze by sme si to nemohli dovolit, ale vidi sa mi to ako zbytocnost

ollako
27. jan 2010

ka3n som rada, ze si sa neurazila, je to len moj nazor, robte ako myslite 😉 , ja malemu davam vacsinou zdedene veci a nove ma z tesca alebo znacky trend ... to mu obliekam ked ideme niekam do mesta,alebo vzacnu navstevu, tiez ho rada vyfintim 😅 u nas po dedine mu stacia aj teplacky po bratrancekovi 🙂 ten sa vzdy tesi, ked mu je nieco male ako to da Petkovi 😀

ka3n
27. jan 2010

ollako, to mas super, ked mas mat po kom veci..ja by som tiez prijala aspon take na zahradu,von, na hranie..ale nemame mat po kom..

ollako
27. jan 2010

ka3n no aspon v tomto mam stastie...ze sestra ma chlapca 😉 .... a poviem ti kupovat komplet vsetko ...no nezavidim vam 😒 my staviame dom , tak kazdy cent dobry, to je neuveritelny zrut penazi 😖

ka3n
27. jan 2010

veru veru, ja ti zase zavidim ten domcek, strasne by som chcela byvat sama, ale neda sa to..tak si aspon nejako robim radost..

annie13
27. jan 2010

ollako detto co ka3n, nemam po kom Branko bol v celej rodine po velmi dlhej dobe babo, nikto nam nedal nic, zavidiet sa nema ale tiez by som chcela vlastny domcek
nam to kupuje svagor, futbalista, ja by som 30 eur za detsku supravu iste nevyhodila, mne staci aj ta z Europy za 7,99 😀

annie13
27. jan 2010

babeny neviete ako je to zmenou trvaleho pobytu, chcem si to vybavit pred porodom aby malo babo uz v byte ak sa aj dovtedy neprestahujeme ale manzel chce
svokrovci maju byt v osobnom vlastnictve, zatial ze ho neprepisu na MM, potrebujem od nich nejake potvrdenie ze suhlasia s tym ze tam budem byvat overene notarom? a na zaklade toho mi zmenia OP alebo ako to je ? co este treba kde to treba vsade nahlasit ze menim adresu
HELP 😉

ka3n
27. jan 2010

annie, aj by som ti HELP..ale neviem neviem...:(( prepac.

silwietta
27. jan 2010

ahojte,

ja znackove oblecko nekupujem, to co Misko ma sme podostavali... mne sa dost pacia veci v tescu, dobra bavlna image tiez ok, neni o com... a este HM sa mi paci... tiez vela nakupujem na MMB

silwietta
27. jan 2010

annie a co sa tyka toho TP, tak su rozdiely na roznych uradoch, zalezi od ochoty tetusky ktora tam prave sedi, ale viem ze obcas staci ak pride majitel bytu s platnym LVckom a podpise ze suhlasi s tym aby ste tam mali TP... dieta dostava TP podla TP rodicov, teda aspon u nas to bolo automaticke

annie13
27. jan 2010

a na aky urad mam ist najprv
mestsky
policia ci kam

silwietta
27. jan 2010

no na policiu az potom ked budes mat vybavenu zmenu na miestnom/mestskom urade... my tu na dedine mame jednu tetu na vsetku agendu... no a tam ti daju take potvrdenie s ktory pojdes na policiu a tam ti to zmenia v OP... zrejme bude treba aj nejaky kolok... teda tak to fungovalo pred 3 rokmi ked som si to menila ja... tu mas link a pozri ci to este plati

http://www.upvs.sk/Portal/sk/Default.aspx?CatID...

kamilka12
27. jan 2010

annie - my sme postupovali tak ako píše silwietta, môj manžel bol na mestskom úrade osobne aj s Listom vlastníctva (neviem či so 100 sk kolkom alebo s 250 Sk kolkom, ktorý bol na LV nalepený) a tam ma osobne prihlásil, že trvalý pobyt budem mat v jeho byte. Mestský úrad to dal do niekolko dní vediet na políciu a ja som si tam už iba prišla vymenit OP

annie13
27. jan 2010

kami takze musi ist svokor s LV kedze byt je na neho ze???

annie13
27. jan 2010

ozaj a teraz danove priznanie sa tyka aj nas
treba kolo toho nieco, mam ziadat zamestnavatela o rocne zuctovanie ci nie? ako to je

silwietta
27. jan 2010

minuly rokk som ziadala zamestnavatela, ale som to nestihla o jeden den, tak mi to nepsravili, som si musela sama... ale bolo to v pohodke, dala som jednej kamoske okontrolovat...

estella
27. jan 2010

ahojte..uz som tu dost dlho nebola... 😒

zajtra ideme s Maximom k plucnemu vcera bol snim manzel na krcnom ja som nastastie nesla lebo som strazila kamsoke maleho tak to vybavil sam a som rada lebo mu davali nejaku sondu do nosa teda cez nos az do krku a vraj straaasne plakal aj prisiel chudacik aky zniceny zakrvaveny domov...ale ma to vsetko v poriadku tak zajtra uz len plucny ten si hyhodnoti ja ten test na cysticku a este ho nejako vysetri asi a potom uz len imunologicka...zatial to vyzera tak ze mu nic nezistili... 😖

vejinka
27. jan 2010

ollako ja som na tom podobne zo znackovymi vecami zbytocne drahe a koli image to kupovat nebudem ..a maly urcite bdue v pieskovisku od rana do vecera kedze uz je hotove uz len poskladat a moze prist jar 😀

winona24
autor
27. jan 2010

estell držím päste ,aby bolo všetko OK.....myslíme s Natálkou na Vás 😉 😉

ide ma poraziť.... Natália sa zase strepala na rovnom....potkla sa o vlastné nohy a spadla....rozťala si vrchnú peri z vnútra,tak ju má spuchnutú....sakra ..... to čo je mám byť za riťkou každú sekundu????? ☹ ☹ ☹ veď ale to sa nedá.... 😢 😢

vejinka
27. jan 2010

win moj maly sa vcera potkol o auticko na zemi ked niesol labirnt a roztal si tiez nieco ma bodku na brade ale krv mu sla z pusiny..a bola som pri nom no to bolo za sekundu...musia mat urazy aby si uvedomili ze si maju davat vacsi pozor 😔

winona24
autor
27. jan 2010

ale keď mňa to vždy bolí aj za ňu....a hnevám sa na seba,lebo mám pocit,že je to moja vina..... ☹

vejinka
27. jan 2010

ja viem ale kym sa vyda na to ani nepomysli 😉 a ani ty