Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
2. feb 2010

inak mne pravidelne vyhadzuje oblecko zo suflikov...

annie13
2. feb 2010

http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages/c.o.201002...
dobra cena, manzel ma take rad, len ci aj ta kvalita bude ok

vejinka
2. feb 2010

ahojte babulky dakujem za gratulaie pre Erika dedko mu kupil autocko take co sa dava do vitriniek nejake wolsvagen a cervene samozrejme ...je velmi zblazneny do cervenych auticok lebo aj druhy dedko mu nimulecervene doniesol a tak sa nam pomaly robi zbierka z cervenymi autockami len to predtym bolo ferari 😀 no a odomna dostal pribor nerezovy na rucke ma zvieratka vytlacene sa mi to pacilo a viem ze bude potrebovat je v tom lyzicka vydlicka aj nozik..a od ocka dostane knizku pernikova chalupka s puzzle na kazdej strane je 6 kuskov puzzle takze dufam ze mu bude pacit..a od babky dostal eurace 😉

a teraz ku mne..bola som u dokiho a povedal mi ze je to vnutromaternicove ale ze nevylucuje dvojicky a ukazal mi dve machulky..povedal ze nevie na isto ale vyzera to vselijako..takze idem do poradne o dva tyzdne a uz by malo byt aj srdecko alebo srdiecka 😉 muz skoro skolaboval ked som mu poslala mms 😀

annie13
2. feb 2010

silvi ja som podavala tie detske poistky a tam kde sme mali gulicky som dala z gulicky na gulicku gumicku pretoze to uz bolo neunosne a najradsej manzelovu zasuvku s ponozkami a spodnym pradlom a to bolo vsade doslova

Veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeji to vazne wow to by bolo super nie?
aj ked viac starosti ale je to take krasne, budem na teba mysliet, tak erik ma naj darcek k meninkam 😉

annie13
2. feb 2010

a mate v rodine nejake dvojicky?
udajne je aj svagrina tehotna ti co sa idu brat v aprili, a u nich je velka pravdepodobnost tak som zvedava ci je a ci budu dve

ta kamaratka co jej zabudli tu placentu je uz doma, ale bez maleho chuda, jeho si tam este nechali, to musi byt hrozne byt doma a male tam 😒

felixko
2. feb 2010

ako tak čítam, tak nielen ja mám doma nie veľmi poriadkumilovné dieťa. tiež rada rozdrví rožok, alebo chlebík na márne kúsky, poupratovať ani za svet. keď ma vidí, ako utieram riady, aj ona si vezme utierku a utiera. ale ak sa niečo vyleje, alebo roztrúsi, to upratať nejde. pritom chápe, čo od nej chcem, tým som si istá.

vejinka, že dvojičky? krásne. máte v rodine niekoho, kto pochádza z dvojčiat? alebo len náhoda?

ja som práve dorobila brokolicovú polievku, malá sa napapala do prasknutia a už odfukuje

vejinka
2. feb 2010

praveze nemame nikoho nikde v rodokmeni a ani muz...si mysleli ze si robim srandu...akoze mozne je ze je len jedno ale machulky dve..sak vecer hodim fotku z utz..presvedcite sa na vlastne oci...ale podstatne je ze je tam jedno a je tam kde ma byta ak su dve bdue to este vacsie prekvapko ako bol samotny Erik v 35tt 😀

felixko
2. feb 2010

annie Ninuška má obľubu vyťahovať špinavé prádlo a pchať ho naspäť do šuflíkov medzi čisté veci. už aby sme sa presťahovali a vyriešili aj túto vec s košom na bieleň. tiež máme stále zapnutú trúbu, minule som išla robiť pizzu a muž nahnevaný vypol trúbu, že pozri, tá Nina zase zapla tú trúbu, potom sme sa na tom smiali, že už sme takí zblbnutí, že ani nevieme, či ju zapla NIna alebo ja.

estella
2. feb 2010

veji aj my gratulujeme Erikovi... 😉 .....no som strasne zvedava ako to dopadne a ci budu dvojicky....aj mate v rodine?...ja mam susedu ktora ma starsieho syna a dvojicky chlapcov ale oni v rodien dvojicky nemaju ona je prva z rodiny ci uz z jej strany alebo z manzelovej....

vejinka
2. feb 2010

no pekne...asi nikto musi zacat 😀

vejinka
2. feb 2010

niekto

natasa8
2. feb 2010

ahojte.... 🙂

aj ja gratulujem erikovi k meninam 😉
uf ze dvojicky.... no my to mame v rodine, moja starka mala dvojicky, vraj sa preskakuje jedna generacia, no ja by som to asi tak v pohode ako vejinka nebrala kebyze mi teraz povedia ze cakam dvojicky 😀

vejinka
2. feb 2010

ak budu dvojicky tak som si ich doslova vymodlila... 😀 😀 ale tak zostavam triezva a cakam jedno babo 😉

annie13
2. feb 2010

felixko ona ta chce usetrit od prania ked ti vsetko uprace do suplikov, zlate dieta
to moje este spi co sa stalo

annie13
2. feb 2010

joj ja budem mat len jedno a zacinam mat dobre stresy ako to budem zvladat, nie este dvojcata
ale velmi ti to Veji prajem, budem netrpezlivo cakat co ti povedia o 2 tyzdne

vejinka
2. feb 2010

a ja budem ako na ihlach 😀

ka3n
2. feb 2010

ahojte..tak trosicku narychlo som vas docitala..aj moj matusko dokaze byt strasne prostivny, tiez mi jedlo hadze o zem a ked mu nieco, hocico zakázem, tak vzdy spraví opak, aby som este viacej vybuchla a niekedy po nom tak skrinem chudakovi, ze ostane pozerat ako puk, ale to jedine pomaha..takze som ale rada, ze sme na tom vsetci rovnako 🙂)

Veji, tak v prvom rade prajem vsetko najlepsie velkemu oslavencovi Erickovi k meninkam..ma sviatok ,tak bud dnes na neho dobrucka 🙂)

A k tym dvojickam..veru veru to bude fusky, ja by som to tazko zvladala, ale zase na druhej strane by som to chcela zazit, to musi byt radosti..takze ti prajem, abyti to hlavne vyslo tak ako si ty prajes..

ka3n
2. feb 2010

idem hodit nejake foto na fb.

debbie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciankasebastianko
2. feb 2010

ahojte veji že správa dna no snád ti panbožko nadelí tak ako si želáš 🙂 a nás uchráni 😀 ved si chcela 4 nie ? a ked budú dve naraz jeden porod si ušetríš 🙂 čakáme na fotočky 😉 ´
anni ako princezná sa neotáča ? 😲

mizulienka
3. feb 2010

ahojte, ja som z augustoviek, ale povodne sme boli septembrovi 🙂
chcem sa spytat, vy uz mate asi deticky zaockovane proti MMR, davali ste to niektora v kombinacii proti ovcim kiahniam? a ake boli reakcie? dik

annie13
3. feb 2010

ahojte
mizulienka ja som kiahne nedavala, teploty sme mali 3 dni 40ky

estella
3. feb 2010

dobre ranko.... 🙂

mizulienka moj maly kiahne prekonal ako 5mesacny nakazil sa od dcerky ktora si ich doniesla zo skolky...ale ja osobne by som ockovat proti kiahniam nedala mam kamaratku ktorej dcerka po tomto ockovani dostala silnu reumu takze ja mam pred nepovinnymi odkovanimai respekt ale je to kazdeho osobna vec...viem ze baby tu v septembrovkach dali zaockovat niekotre aj proti kiahniam ale ci davali v kombinacii z niecim tak to neviem... 😖

estella
3. feb 2010

annie az ste si vybrali ktore meno date malinkej?.. 😅

silwietta
3. feb 2010

dobre ranko prajeme... my sme dnes hore uz od siestej.... maly sa zasmial, si sadol, vybral cumel a zahlasil dost (akoze dost spania), a hned na to mnam mnam, takze bolo jasne ze uz ideme ranajkovat 😎

annie13
3. feb 2010

estella nie dokonca sme pribrali do vyberu teraz mame Viktoria/Bianca/Denisa/Diana
svokra chce Zuzana al. Andrea
a mna ide slak trafit 🙂

johnie
3. feb 2010

ahojte..
nasa dama sa konecne vytoto... po 2 a pol dni.. som myslela ze jej praskne pupek 😀
mam doma svokru na navsteve.. jaka parada 😝 este aj na auticko jej pomaha vyliezat - hovorim netreba jej pomahat, potom som dala malej svetrik nech si ho ide odlozit na miesto (ona vie kam) a svekrusa mi ho doniesla ze kam to mam dat 😝 ale uz dnes na obed ochchadza adios... tak to nejak vydrzim

evitkamalicka
3. feb 2010

ahoj kočky

johnie
3. feb 2010

annie ved pri porode budes aj tak ty, tak uz si povies meno ake chces... moj muz chcel aby sofi bola sophia ale ja som dala sofia.. a uz nemohol nic urobit 😉 viem si predstavit ako sa jej ucitelky v skole pytaju a to sa ako pise...mam skusenosti kvoli svojmu priezvisku 😀