Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
7. feb 2010

cavte..
evka tak nech ta rychlo prejde ta depka...ja mavam tiez take ;) hlavu hore

vejinka
7. feb 2010

ahojte baby tak ja som dnes po sto rokoch mala relativne dobry den aj ked furt mi je na prd..prisla moja mama otec sera jej deti am aly sa vysantil az bol cely spoteny ked sme ho vecer vyzliekali...no aspom troska zmena pokecali sme...celkom vydareny den

win k tomu tvojmu prispevku s pred dvoch dni: moja mama pracuje do pol strtej cca moja svokra nepracuje a je doma 24 hodin denne moja mama ked pride domov uz na nu cakaju dve vnucatka ktore sa s nou tuzia hrat moja svokra ma len Erika nikoho ineho... a moja mama je vytazena na 110% preto sa ani nepokusam ju o nieco prosit..kedze svokra je hned za dverami ako sa vravi..staci to ako odpoved? 😉

vejinka
7. feb 2010

a musim sa troska uvedomit co sa svokry tyka..som na nu asi fakt zla... 😔

vejinka
7. feb 2010

a vsetci sme sa dnes fotili...teda len zeny a deti lebo muzi boli dole...klabosili 😀

zachvilku tie fotky hodim na fb len muz este upravuje cervene oci 😉

winona24
autor
7. feb 2010

oki veji...len som sa spýtala..... 😉

vejinka
7. feb 2010

zeby sa vam niekto nabural do systemu ...s tym stretkom myslim..zaujimave mena 😅

evicka1
7. feb 2010

depky su na hovienko a tato obzvlast 😒 no aj take dni musia byt
veji ja som citala tiez tvoj prispevok a neprislo mi logicke ze ziadas len o pomoc tvoju svokru. ja ako tvoja mama by som asi mala pocit ze ma stavias na druhu kolaj. a ked byvas takto blizko tak je divne ze tam ani nezajdes pretoze je na 110% vytazena... pre mna divny nazor...

vejinka
7. feb 2010

enie az som nedychala pri tvojom prispevku...som sa bala co bdue na konci...no aspom ze to dobre dopadlo..inak uz moc necakaj ze sa mala otoci takto je jej dobre a nebude riskovat ze sa jej omota pupocna snura tak mi aspom hovoril doktor preco sa do konca nexcel otocit..tie deti vedia co je pre ne bezpecne a co je rizikove 😉

vejinka
7. feb 2010

evicka keby sa dalo chodime castejsie..ale auto nemamae a dost blbo sa cestuje autobusom kedze nemozem ani pomoct s kocikom..predtym to bolo v pohode ale teraz sa bojim..a chodime tam tak casto ako to len ide..viem ze je to zalostne malo ale co uz mam muza ktory je najradsej doma... 😔

johnie
7. feb 2010

mne sa mala otocila v 37tt priblizne, narodila sa v 40tom... a uplne v pohode

vejinka
7. feb 2010

johnie tomu sa hovori zazrak...ked sa tak neskoro otoci 😉

winona24
autor
7. feb 2010

veji ja som Ti to písala,že ja mám mamu 200km od seba....a dala by som čokoľvek za to,aby som ju mohla mať v jednom meste...ja to proste preto nejdem pochopiť....možno by Ti rada Tvoja mama pomohla,ale ty jej to nedovolíš....lebo svokra by to asi neprežila... 😨 😔

winona24
autor
7. feb 2010

ináč mňa by to naozaj zaujímalo čo sú to za baby...ako nech sa na mňa nikto nehnevá,ale....to sú čo za móresy???

vejinka
7. feb 2010

napis im 😀

evicka1
7. feb 2010

veji neber to nijak zle no keby moj muz nechcel casto chodit nikam tak sa mu predca nepytam o povolenie. a ja som od mamky byvlala skoro 700 kilakov a chodila som domov kazdy mesiac aj s malym a bez muza. ja svoju mamu milujem nado vsetko a nepoziadat ju o pomoc ked to potrebujem tak to je proste divne

winona24
autor
7. feb 2010

veji no ja som dnes prvý krát videla tie mená...nepostrehla som ,že by niekedy písali na tému....a nech sa na mňa nehnevajú.ale aspoň sa spýtať nie???? dobrý nápad....idem im poslať RP....

žiadna z Vás nepísala ,že si berie kamošku alebo segru alebo???? 😨

winona24
autor
7. feb 2010

sarasimi je aprílovka 2009....6 mesačné bábo.... ???????????????????? 😅

natasa8
7. feb 2010

ahojte....
boze... annie - to bol hrozny chrapun ten doktor 😠 😠 😠 To si ako moze dovolit povedat nieco take ??
drzim palce aby bolo vsetko v poriadku - myslim ze o cvhilku budte styria 😉

Ja by som tiez dala cokolvek za to aby som mala mamu blizsie 😒 Ale mama v Brezne a jedina sestra v Kosiciach ☹

My sme mali dnes navstevu - muzov kamos z detstva so zenou. Mala bola podarena, hned ako sa osmelila, chytila ho za ruku a odviedla si ho do detskej. Tak sme vsetci isli za nimi, chvilu mu ukazovala hracky, potom si ho odviedla do obyvacky, tam sa na nom usalasila a musel jej citat knizku 😀 a to ho videla prvy krat v zivote.

vejinka
7. feb 2010

kurnik fotky mi FB nexce dat pridat...slak ma trafi idem spat skusim zajtra dobruuuuuuuuuuuuu

evicka bez muza nemozem ist nikam...maly by cestu sam nepresiel a s kocikom by mi nik nepomohol ...proste to nejde

johnie
7. feb 2010

veji https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
plno mamiciek je tam ktorym sa otocili deticky v 37tt... ziadny unikat 😉

evicka1
7. feb 2010

bez muza nikam? o je to sa mu musis pytat o povolenie? si snad velka holka
kazdy si to nejak zariadi a ak ti to tak vyhovuje

natasa8
7. feb 2010

a ja ze z kade mate tie cudzie mena a teraz som ich vypatrala v tej tabulke ....

winona24
autor
7. feb 2010

veji ako to že by Ti nik nepomohol???? už keď nikto,tak šofér musí.... 😅 😅 😅 to sú prdičky starý babičky...... 😝

winona24
autor
7. feb 2010

natas ako ja fakt neviem čo to má znamenať....sarasimi je aprílovka 09...ingrid neviem....na igrid mi vyhodilo viac možností.....mne sa to fakt nepáči ,že sa tam len tak napísali.... 😠

natasa8
7. feb 2010

no tak ich my len tak vymazeme.... mozno sa tam neprihlasili ani ony same, len si niekto robil srandu. Ved do tej tabulky moze napisat hocikto co chce 😒

johnie
7. feb 2010

veji..ja ti napisem len tolko k tomu ze nechodis za mamou> aby ti to nebolo luto .. vies lebo kto chce ten si cestu najde... ja som chodila s malou busom, tri krat sme presadali + kocik + nabalena plna taska...
a zvladli sme to.. no nebudem ti viac prikladat

winona24
autor
7. feb 2010

sarasimi som akurát napísala IP....nehnevajte sa,ale musela som 😅

winona24
autor
7. feb 2010

natas kľudne....podľa mňa je to neslušné....pokiaľ by to bola kamarátka alebo rodina jednej z nás,tak by sme si to napísali....ale takto??? 😨

natasa8
7. feb 2010

winon... dobre si urobila 😉

Ja som dnes objavila malej 10-ty zub.... teda z tej stolicky ma uz 2 spicky von, tak neviem ci to uz mozem pocitat za zub 😀

winona24
autor
7. feb 2010

natas ja som objavila 11 a 12...dolné 4ky 😉 😉