Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

terezicka
2. mar 2010

Ka3n, Silwi ten článok bol o tom, že doma máme zdravé deti a keď nastúpia do škôlky tak sú furt choré. Ale váš doktor nebol jediný kto sa vyjadroval, no na konci bolo pre neho pár otázok na ktoré odpovedal len on...
Práve som vyplatila Lucke tie plátenky tak budem čakať kedy prídu a snáď budem spokojná s nimi

vejinka
2. mar 2010

ahojte my tiez este ficime na zimnych ..tak skoro asi ani nekupim jarne no uvidime platenky teda skor na leto..co ja viem a nemohla by som to objednat cez net jemu vsetko treba skusat taky risk by nebol dobry aj ked su lacne..

a dnes mi prisiel vankus 190cm na spanie a kojenie co som si objednala z mmb som zveadva ako sa mi dnes na nom bdue spat lebo posledne noci spim strasne.. 😔

luciankasebastianko
2. mar 2010

ahojte malému dávam také jarne kožene tpoanočky alebo nové gumaky 😀

helenka2
2. mar 2010

ahojte byby dlho som sa tu neukazala ale citam vas pravidelne...gratulujem vsetkym nastavajucim maminkam nech je vsetko v najlepsom poriadku...je vas tu teda pozehnane 😉
baby chcem sa spytat malej sa zacali supat rucicky teda dlane...mam s nou ist k lekarovi alebo co by ste mi poradili?

ka3n
2. mar 2010

ahojte..tak my sme boli v TT a chcem sa hlavne annie spytat, su ti dobre tie vlozky 15 co si pisala do botiek nike 24???

Lebo ja som dnes kupila velkost 15 tiez do nike 23 a su mi tam male, tak som kupila este aj velkost 16 a tie su mi uplne dobre to tych botasiek NIKE velkost 24...tak preto ti to pisem, lebo ak si to neskusala, tak budes sklamana a vlozky 15 ty budu do 24 male, lebo nemaju presne 15cm, ale par mm chyba a je to citil aj vidiet..tie su robene do 23c.

felixko
3. mar 2010

ahojte,
aj my dávame ešte čižmy na von, aj keď už sme mali raz plátenky. ale zas sa ochladilo,tak sme sa vrátili k čižmám.

ollako
3. mar 2010

Ahojte

claudinka, chcela som sa ta spytat, ked mal Lubko laryngitidu chodila si s nim von? 😕 , lebo nas doma asi porazi

silwietta
3. mar 2010

ahojte, aj ja davam este zimne topanky... radsej... spoteny este nebol

terezicka
3. mar 2010

Ahojte aj dnes je u nás krásne len škoda že tak veľmi fúka vietor...Keď sa Lucka vyspí tak ideme na poštu, prišla jej prechodná bundička čo som kúpila na MMB.
My dávame zatiaľ zimné topky, síce nie sú až také staršne hrubé, ale sú ešte vyššie. Až keď bude dlhšiu dobu okolo 10°C a viac prejdeme na prechodné topky

kamilka12
3. mar 2010

Ahojte,

trochu som sa pobavila 🙂

ŠKOLENIE pre MUŽOV🙂
>
>
>
>
>
>
>
> Cieľ
> kurzu:
>
> Školenie,
> ktoré
> by umožnilo mužom využívať tú časť mozgu, o ktorej
>
> nemajú poňatia, že vôbec existuje.
>
>
>
> Časť 1: Povinná
>
>
>
> 1. Naučiť sa žiť bez svojej mamičky (2000 hodín).
>
> 2. "Moja žena NIE JE moja matka" (350 hodín).
>
> 3. Pochopiť, že hokej či futbal nie je viac než šport
> a že byť
>
> vyradený z Majstrovstiev sveta nie je úmrtie (500
> hodín).
>
>
>
> Časť 2: Život vo dvojici
>
>
>
> 1. Mať deti a nežiarliť (50 hodín).
>
> 2. Nehovoriť kraviny, keď manželka má na návšteve
> kamarátky (500 hodín).
>
> 3. Prekonať Syndróm vlastníctva diaľkového ovládania
> (550 hodín).
>
> 4. Nemočiť mimo misu (100 hodín). Praktické cvičenia
> na videu.
>
> 5. Pochopiť, že topánky nechodia nikdy samé do botníku
> (800 hodín).
>
> 6. Ako dôjsť ku košu so špinavým prádlom a nestratiť
> sa (500 hodín).
>
> 7. Ako prežiť chrípku bez agónie.
>
>
>
> Časť 3: Voľný čas
>
>
>
> 1. Vyžehliť košeľu v dvoch etapách za menej než dve
> hodiny (praktické
> cvičenie).
>
> 2. Tráviť pivo, malinovku alebo akékoľvek iné nápoje
> bez grgania pri
>
> stole (praktické cvičenie).
>
>
>
> Časť 4: Kurz varenia
>
>
>
> Úroveň 1- začiatočníci: Elektrospotrebiče: ON=
> zapnuté, OFF= vypnuté
>
> Úroveň 2- pokročilí: Moja prvá polievka zo sáčku bez
> pripálenia hrnca.
>
> Praktické cvičenie: Priviesť vodu do varu pred
> vložením cestovín.
>
>
>
> INTENZÍVNY KURZ
>
>
>
> Pre zložitosť pochopenia tém budú mať kurzy maximálne
> 8 účastníkov.
>
>
>
> Téma 1:
>
> Z pračky až do skrine, ten záhadný proces.
>
>
>
> Téma 2:
>
> Nebezpečenstvo pri plnení zásobníkov na ľad a jeho
> prenosu do
>
> mrazničky (ukážky s pomocou diapozitívov).
>
>
>
> Téma 3:
>
> Ja a elektrina: ekonomické výhody privolania
> opravára-odborníka i v
>
> prípade menšej závady.
>
>
>
> Téma 4:
>
> Variť a vyhadzovať smeti NEvyvoláva impotenciu alebo
> ochrnutie
>
> (praktické cvičenie v laboratóriu).
>
>
>
> Téma 5:
>
> Prečo nie je zločin darovať kvetiny i keď si sa už s
> ňou oženil.
>
>
>
> Téma 6:
>
> Toaletný papier sa nerodí vedľa toalety? (prednáška o
> spontánnom zrodení vecí).
>
>
>
> Téma 7:
>
> Ako zdvihnúť toaletnú dosku - krok za krokom (video
> konferencia z Harvardu).
>
>
>
> Téma 8:
>
> Nie je potreba trepať s perinou po vypustení črevných
> plynov (cvičenie
>
> reflexov v pároch).
>
>
>
> Téma 9:
>
> Ak sa muž pri šoférovaní stratí, je možné opýtať
> sa na smer bez
>
> nebezpečenstva, že by vyzeral ako impotent? (svedecké
> výpovede)
>
>
>
> Téma 10:
>
> Čistiace prostriedky: dávkovanie, spotreba, použitie.
>
>
>
> Téma 11:
>
> Pračka: tá veľká záhada v domácnosti.
>
>
>
> Téma 12:
>
> Základný rozdiel medzi košom na prádlo a podlahou
> (cvičenie hudobnou
>
> terapiou v laboratóriu)
>
>
>
> Téma 13:
>
> Muž na mieste spolujazdca: Je možné, aby nehovoril alebo
> nerobil
>
> prudké pohyby keď ona riadi alebo parkuje?
>
>
>
> Téma 14:
>
> Hrnček a tanier od raňajok: levitujú sami do drezu?
> (cvičenie s
>
> hosťujúcim Davidom Copperfieldom).
>
>
>
> Téma 15:
>
> Analýza anatomických, fyziologických alebo
> psychologických príčin,
>
> ktoré neumožňujú utrieť po sebe vaňu po
> kúpeli.
>

terezicka
3. mar 2010

Kamilka 😀 😀 😀

ka3n
3. mar 2010

ahojte.tak ja som akurat pozerala pocko a perfišné ochladenie hlásia :((

terezicka
3. mar 2010

Ka3n ani mi nevrav ja som sa tak tešila že začalo byť konečne slniečko a relatívne teplo a ku koncu týždňa už okolo 0°C má byť...Som zvedavá kedy sa znormalizuje počasie a začne byť jar 😅

kacatko
3. mar 2010

Dievčence čo poviete na tieto plátenky pre chalanov - neviem či ste ich už niektorá sem dávala, ale mne sa strašne páčia, až na to, že ja nemám odvahu kupovať topánky cez net ☹

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7938967

terezicka
3. mar 2010

Kacatko už Ka3n dávala link, ja som objednala pre Lucku tak uvidím keď prídu. Ale tuším Perlab písala že mala vlani a bola spokojná a aj klenbu majú tie plátenky tak by mohli byť v pohode

evitkamalicka
3. mar 2010

aj my mame tie platenky uz davno a su super, len su nam uz male tak budeme musiet kupit druhe

kamilka12
3. mar 2010

baby, môj malý keď je vyzutý, tak má veľmi ohnuté (alebo ako by som to povedala) členky do vnútra...až tak, že mu to potom robí nožičky do X. Myslíte, že s tým by som už teraz mala íst k ortopédovi? 😕 Alebo to spraví nejaký vyššia obuv...myslím obuv taká, ktorá má spevnený členok?

kacatko
3. mar 2010

Tak sa baby ospravedlnujem, nechodím sem tak často, nabudúce sa lepšie pozriem 😉

estella
3. mar 2010

ahojte..strasne dlho som tu nebola...u nas vsetko po starom..sople-kasel-hlieny....ale funguje normalne akoby to ani nemal lebo nemozeme byt teraz stale zavreti doma...nakazit nenakazi nikoho to mame potvrdene ale detom sa snazime vyhybat lebo sa mi nechce kazdemu vysvetlovat ze aj ked kasle tak nikoho nenakaziii....

uz sa neviem docakt kedy bude konecne jar..a toto ochladenie co hlasia tak to ma vobec netesiii.... 😒

zanin
3. mar 2010

Kamilka ja som sa tak strasne nenasmiala uz davno. Ale ten kurz by mali realne absolvovat vsetci muzi. Ako by sa nam lahko zilo keby si osvojili aspon polovicu z kurzu 😀

vejinka
3. mar 2010

ahojte baby no my sme sa zobudili do mraziveho rana a snehu..dost ma to negativne prekvapkalo kedze vcera to vyzeralo uz dost nadejne aj konecne sme vytiahli jarnu bundicku..no tak nic znova sa vraciame k zimnej 😔

annie13
3. mar 2010

tak som dnes isla na objdenanie na ten CR a primar ma pekne zhasol, ziadny CR nebude vraj, to vraj porodim, male ma len 2800 g podla jeho merania, ze sa to uz pekne chysta na porod, ze aj dnes tam mali zadockom a v poriadku tak ze preco ma stresovat CR
tak teraz neviem, pri Brankovom porode som myslela ze umriem a teraz toto
tvrdi ze voda moze odtiect kazdu chvilu poslali ma domov a mam cakat takze kinderko stale

a aj podla neho dievcatko, ze ziadny miesok nevidi ale ze na 100 % mi tvrdit nebude a aj z toho dovodu vraj ked to nieje chlapcek tak CR nieje nutne
no teraz sa bojim este viac

kami 😀 😀 MM precitam hned ako dojde domov
nam tiez prisla bundicka prechodna z MMB a je skvela tak sa vytesujem

kacatko
3. mar 2010

annie držím palce aby všetko dobre dopadlo 🙂)

annie13
3. mar 2010

kacatko 😉 dakujem

evitkamalicka
3. mar 2010

annie tak drzim palce, aby porod dopadol ok

ja som dnes vybrala kosik na spinkanie pre nase druhe, sice drahy riadne, ale tak uz asi tretie babo nebude tak sa musim este pri tom druhom vybesniet....dala som do albumu

claudinka
3. mar 2010

cafte babule, co robite? 😀 my sme dnes od rana na maminke, mrzuti, umrncani, urevani.. ale tusim mu vysla horna trojka.. 😀 aj zvysenu horucku dnes cely den ma..

evitkamalicka
3. mar 2010

caf claudi....nas bol mrzuty vcera

claudinka
3. mar 2010

evitus jaaak ze tretie asi nebude? 😀

evitkamalicka
3. mar 2010

claudi no lebo neviem v akom stave budem mat maternicu po druhom cisarskom, ci mi este povolia treti porod

claudinka
3. mar 2010

tak o tomto som ani nevedela, ze moze byt problem po druhom cisarskom mat dieta 😕 😕 😕
vyzera to na dievcatko? uz ste rozhodnuti nad menom ci vymyslate este len?