Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

kukulienka159
19. máj 2010

ahojte... baby viete mi prosím poradiť, malej sa vyhádzala škatulka, nie moc, ale predsa tam má červené vyrážky a ešte tam mala aj také biele hrudky, alebo maz akoby z krému, ale ten som jej na nu už dlhšie nedávala, tekže to z toho byť nemože. A aj vo vnútri ju má dosť červenú ☹ ked som jej dala na to sudocream, tak ju to asi štipkalo, lebo stále jojkala, tak som jej to zotrela, nechala behať len v gačkoch a už to má tuším krajšie. Neviem, mám s tým ísť dr. alebo viete nejakú mastičku, ktorú by som jej na to mohla dať? Dakujem za každú radu 🙂

silwietta
19. máj 2010

jaj baby aj ja by som rada isla na to stretko s vami... zacala som lamat manzela ze by sme si spravili aspon jednodnovy vylet za vami, aby sme vas videli, a mozno sa mi to aj podari 😎

winona24
autor
19. máj 2010

kuku skús imazol krem pasta....len aby nemala nejakú infekciu....aby tie hrudky nebol výtok.... ☹ ☹ ak to neprejde zašla by som k dr...

winona24
autor
19. máj 2010

silwi to chcem aj ja Milana prehovoriť,aby sme sa aspoň v sobotu vybehli pozrieť...keĎ bude pekne aj okúpať by sme sa mohli.....ja ho tiež budem lámať....ja Vás sceeeeeeeeem vidieť....

silwietta
19. máj 2010

win, ak jedna z nas dvoch muza prehovori tak sa tej druhej vtierkneme do auta, co ty na to 😀

winona24
autor
19. máj 2010

😉

ollako
19. máj 2010

kukulienka ja by som sla k lekarovi

ka3n
19. máj 2010

taaak to by ma potesilo keby ste nás prišli pozrieť a zbehli by sme sa aspon okúpať,keby počko dalo..

Mamuše a chcela som navrhnúť takú témičku, že HRACKY 🙂) ake kupujete, kedy kupujete, ci kupujete, ake maju decka najradsej a co planujete a ci planujete nieco na na MDD..

winona24
autor
19. máj 2010

kati ja momentálne hračky neriešim...aj tak sa furt hrá so somarinami...na MDD dostane nejakú drobnosť.....skôr rozmýšľam čo na 2.narodky....

ollako
19. máj 2010

ka3n som na tom podobne ako winon, teiz moc neriesim , ma tu nejake auta traktor to je jeho, kupujem len k sviatku, narodeninam a vianociam, na MDD planujem vylet, zavisi , ale o dpocasia 😒

silwietta
19. máj 2010

kati ani my nejak priebezne hracky neriesime, skor planujeme dopredu a zhaname na narodky a rozmyslame co na vianoce... ale je pravda ze teraz mu mm kupil take smetiarske auto na baterky a dost sa mu paci...

ale vyhra sa s hocicim, niekedy sa lepsie zahra s prazdnou flasou od vinei ako s autickom... celkovo otvaranie roznych krabiciek, nadob a tak je najvacsia zabava (hlavne ak tam aj nieco je co by sa dalo povyberat, rozsypat alebo nejakym inym sposobom spravit bordel)

annie13
19. máj 2010

ja velmi uvazujem nad tym traktorom na slapanie co maju v tescu
jeden chlapcek ho tu ma a Branko sa ide zdiviet ked ho vidi ale neviem zavadzat dalsia hracka
to auto BMW co dostal na rok sme museli dat k starkym neviem na tom este chodit a cez den to aj 20x prestartuje a bojim sa ze pokazi baterku
uz som ho aj chcela predat ale bojim sa ze mi to bude luto potom
http://www.nakup.sk/detske-sliapacie-vozidla/ro...
v tescu je bez tych nalepiek za 50
ale september je daleko a v zime mu bude na 2 veci a tu nemame svoj dvor ako v RD
na MDD
som kukala toto je divy za takymito vecami
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2140152

annie13
19. máj 2010

😅 win dakujeme
joj to stretko vam tak zavidim dufam ze pridate kopu fotiek nech aj my z toho daco mame

miriam24
19. máj 2010

kukulienka .. ja by som tiez isla radsej k lekarovi .. ta ti poradi najlepsie

jej baby keby ste prisli aspon v tu sobotu by bolo super .. dufam ze vam to vyjde 😉

no u nas ficia dost auticka .. potom knizky .. a posledne dni aj mackovia co ma u nasich a nejakych aj doma .. daval ich pozerat telku .. krmil ich,daval im pit a skusal ze ci nie su pokakani 😀 .. strasne bol podareny ako sa o nich staral ...

no a samozrejme kazdu prazdnu flasu alebo krabicu mu nechavam na par dni nech sa pohra .. potom ho to prestane bavit ...

jaaj a u nasich v pivnici nasiel take malinke plastove tacky po mojej sesternici .. takze si tam ukladal vsetko co nasiel po ceste a vozil to po celom dome 😅

a na narodky som este nerozmyslala ze co .. ale po pravde rozmyslam bud nat tym bobo-car alebo detsky vysavac kedze ho strasne bavi so mnou vysavat .. tak by mal svoj vlastny 🙂

claudinka
19. máj 2010

ahojte baby, citali ste toto??
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/zablokovani-uzivatelia/
Adminka mi napisala:
vikykiss nie je z Floridy, pretoze sa prihlasuje zo Slovenska a v casoch, ktore zodpovedaju europskemu casu a nie Americkemu

nasa vikykiss je zevraj podvodnicka.. pisem si s adminkou a ze to dokazalo viacero technik. Riesime to preto, lebo vacsina z tych bab chodila k nam do temy "mlade maminky" a vacsinu z nich mame aj na facebooku aj na pokeci za kamaratky.. nejde nam do hlavy, ako to moze byt jeden clovek.

ba80
19. máj 2010

a to kedy by mala cas z tolkych nickov komunikovat??? 😲 😲 to sa mi zda na hlavu...

bubinko83
19. máj 2010

a co ked bola vikyys registrovana na SK ved tu sa mohla zaregistrovat na slovensku a potom pokračovat na floride.Nie?

winona24
autor
19. máj 2010

😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

winona24
autor
19. máj 2010

claudi napíš viac keď budeš vedieť

winona24
autor
19. máj 2010

to sú čo za choré hlavy,že si potrebujú vymýšľať životné príbehy.....ja potom niečo napíšem.... 😔

winona24
autor
19. máj 2010

hani ale vicky tak veľa nepísala

winona24
autor
19. máj 2010

prečo zamkli tú tému?

luciankasebastianko
19. máj 2010

😲 ahojte mne to tiež nejde do kečky 😕 😅

ba80
19. máj 2010

ale vsak tych nickov je 28... ja by som si ich ani nepamatala... 😅 😀 😀

luciankasebastianko
19. máj 2010

to by ma tiež zaujmalo ? ved to je dobry nápad taká tema 😒

winona24
autor
19. máj 2010

ale každý jeden nick potrebuje novú mailovú adresu..... už len to si pamätať..... 😅 😅 😅

winona24
autor
19. máj 2010

no škoda...ja takú tému postrádam aj kvôli bazáru...na MMB je čierna listina...ale tu nič...i keď je pravda,že cez tento bazár som kúpila asi len jednu vec.... 😀

ba80
19. máj 2010

no asi preto, ze blokovat mozu len admini... 😉

ba80
19. máj 2010

ako by si ty dala vediet, kto je zblokovany uzivatel? 😀

vejinka
19. máj 2010

ahojte kocky..no ja ziiiram a nejako tomu neverim...nechapem ako moze byt niekto taky 🙄
inak teraz som si tu na konovi z bazaru objednala balik za 26 eur ale poprosila som tu pani nech mi to posle na dobierku ze je to vela penazi a ze manzel moj je nedovercivy 😅 a povedala ze nieje problem 😉