Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

kamilka12
9. máj 2009

claudi - neviem z čoho, .. ked mal asi 2 mesiace tak sa mu na pravej strane kde sú slabiny, kúsok nad vajkom vydula taká bublina, išli sme s tým a vraj pruh..vraj to deti mávajú,hlave chlapci a skor tí, čo sú moc plačliví a namáhajú si tým bruško (čo Martin nebol). Je to vlastne prasknutá brušká dutina na jednom mieste, kade sa mu vydúva von črievko, ono ked ho nemá plné tak ho to nebolí a nemá žiadny problém, ale ked má plyny alebo ho trošku nafúkne, hned sa to zvačší 😒

jéééj vy dnes máte stretko? 🙂 ako vám je super.

rovni
9. máj 2009

ahojte
kamil to ma mrzi s tym pruhom,chudatko malinke 😔
claudi rada by som sla na Milu pre mamu,len dnes mame grilovacku poobede,to zas bude obzerstvo 😝
bola by som rada keby nam opat vyslo nejake stretko,ci uz za Auparkom alebo na Strkovci....

inak baby mna uz porazi z tej malej,dnes opat vstavala o piatej 😖 ci vecer zaspi o siedmej,ci o deviatej vzdy je najneskor o pol siestej hore 😠
aj ked jej dam papat a supnem ju naspat do postielky,nikdy mi uz nezaspi,chvilu sa hra a potom mrnkot a musime definitivne vstat
ja uz nevladzem takto existovat den co den,aj ked sa snazim chodit spavat s nou vecer,nikdy tak rychlo nezaspim a cez den popri nej uz vobec nie,mam totalne rozhadzany spanok ☹

winona24
autor
9. máj 2009

o koľkej je míľa pre mamu????? ja by som išla ak nebude chčiť

vejinka
9. máj 2009

ahojte. rovni...neviem co by si robila keby si vstavala takto ako ja: zaspi o osmej potom je hore takto a zakazdym aj kojim: o jedenastej o pol jednej o pol tretej o pol piatej o siestej a o pol osmej vstavame definitivne... 😔 niekedy je hore kazdu hodinu...ked vstava takto to som este rada

vejinka
9. máj 2009

u nas kazdu chvilku bude prsat..ale xceme ist poobede na milu..ale nie do blavy ale tu 😀

vejinka
9. máj 2009

kamil moc drzim martinkovi palce aby to mal cim skor za sebou 😔

rovni
9. máj 2009

no veji tiez to mas vesele ☹
ja som skusila v noci,ked sa zobudi,nekojit zakazdym
vacsinou je odcestovana v postielke uplne na kraji,tak ju len vezmem na chvilu na ruky,premiestnim do stredu a ona potom spinka dalej
Erik sa ti budi od hladu?

vejinka
9. máj 2009

baby musimm vam nieco napisat
..ked bol erik este uplne maminky baala som sa ze nebudem mat mlieko a kupila som bebu ha1 a doteraz mam cele balenie teda dvojbalenie a jeden sacok mam otvoreny ale zagumickovany bol az do vcera .
.vcera som sa rozhodla ze tu bebu musim minut lebo zaruka je len do konca jula.
tak som mu vcera primiesala jednu odmerku do kasi..inak je u nas pohroma lebo mliecne kase mu absolutne nechutia..
radsej bdue hladny akoby mal zjest jedinu lyzicku kase.
.takze sme sa znova vratili po dvoch dnoch skusania k nemliecnej kasi..a dala som mu tam tu bebu a vsetko pojedol to bola taka vitaminova bomba pre neho .
.ale som rada ze uz nebojkotuje lebo on co je zvyknuty jest kazdu hodinu cca tak papa o piatej potom do pol siestej spi a o siestej ma kasu a kedze ju nexcel bol hladny az do osmej keby zvyknem kojit posledny krat tesne pred spankom no a on od siestej do osmej bol jak sto certov ale nedala som mu cicku reku nech sa nauci ze musi zjest kasu
ale po dvoch dnoch hladovky som to vzdala a vcera sme kupili tu nemliecnu kasu..bude problem do neho dostat cokolvek mliecne..ani s jogurtom sme nedopadli dobre neviem kedy sa nauci na mlieko 😔

vejinka
9. máj 2009

rovni ano erik..je nejaky hladny furt ale vydrzim do roka hadam.pekne pribera...az moc si myslim takze nepovazujem za dobry napad dokrmovat uM..potom xcem plynule prejst na kravske mlieko..ale bdue to zjavne problem lebo mi mlieko a mliecne vyrobky vobec nexce ☹

rovni
9. máj 2009

jasne ze UM je az posledna alternativa
ani nasa ho este neokusila 😉
len sa mi zda,ze uz na take velke babenka ako mame,v noci papa dost casto
no ale kazde babo je ine 🙂

kamilka12
9. máj 2009

..a v nitre sa tá míla pre mamu nekoná? 😕

kamilka12
9. máj 2009

baby, ako som des už písala, dnes mi malý prespal celú noc..a to mu rastie pritom tej jeden zúbok...Neviem, možno to bola iba výnimka a náhoda, ale včera som mu prvý krát dala novú kašu od Nestké- 5zrnnú (zarába sa s Bebou) a je tam názov, že Sladké sny. Že by preto prespal? 😕 Dnes mu ju skúsim dať znova, ale zrejme to bola iba náhoda..

silwietta
9. máj 2009

ahojte babulky... my mame za sbeou standardnu noc, ale posledne tri dni maly akosi nevie zaspat... vcera poobede nezaspal vyse hodiny, ked som ho dala do postielky tak nejaku minutku plakal apotom stichol, asi 10-15 minut sa hral a potom zacal plakat a to asi tak 4x... tak sa nam rozbil ten chaby rezim co sme doteraz mali 😝

silwietta
9. máj 2009

baby bratislavcanky kde je partizanska luka? mozno by som aj dosla na milu pre mamu, chystame sa do ikei, svokrusa ma narodky tak jej chceme nieco pekne pozriet a keby sme to pozreli sikovno tak by som aj mohla dobehnut...

winona24
autor
9. máj 2009

VEJI UM pokiaľ otvoríš sáčok max.do 2 mesiacov ho musíš spotrebovať!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vejinka
9. máj 2009

win a co sa stane ked nespotrebujem? a od vtedy ako som posledny krat pouzila tak bolo to na pevno zagumickovane

vejinka
9. máj 2009

cize pristup vzduchu tam nebol

winona24
autor
9. máj 2009

no ja som to neriskovala.....ja som to vyhodila....

martinna78
9. máj 2009

ahojte, obedik navareny aj pre nas aj pre maleho, my mame zemlovku 😉
My vybehneme asi na Partizánsku, ak sa nerozprsi, tak by to mohlo vydrzat a neprsat 😎

winona24
autor
9. máj 2009

no aj ja by som išla,ale tatino nás zrušil ako žiadosť na byt... 😠

ale idemem na masáž....joj....zase ma vymága masér 😀 😀 😀 😀 😀

euffra
9. máj 2009

ahojte maminy, prosim prosim, dajte sem linky ake ste si kupili autosedacky, hladam uz aj ja na nete a nejako sa neviem rozhodnut, tak mi snad poradite 🙂

martinna78
9. máj 2009

Silvi na Partizánsku sa dostanes: po Pražskej ulici smerom na Brno a za zástavkou Patronka je svetelná križovatka a tam doprava, tam bude kruhový objazd a na krizovatke je predajna motoriek Jamaha a tam treba ist hore do kopca popod zeleznicny most, stale hore a tam uz je parkovisko /takto mi to manzel nadiktoval/
no idem obedovat konecne, maly akurat tlaci do gati po sfuknutom obede, zjedol mi 220 g 😀

my este nemame sedacku, este je vo vajci 🙂

vejinka
9. máj 2009

ahoj eufra..ja som sem hadala par linkov s autosedackami..len u nas bola podmienka nekupovat z ciech ..aj ked tam vyjdu lacnejsie ale popalili sme sa na stolicke takze nexceme riskovat pozri stranku www.lacnejsie-nekupis.sk tam sme si vybrali autosedacku megamax v cervenom prevedeni ..mala som sice vybranu v sivom a semis ale to by som musela objednavat cez cechov a to nexceme.na predajni stoji 112€ ale cez internet aj s postovnych vychadza na 110€ 😉 je tam vyber par kusov autosedaciek ..potom mrkni aj na www.mimibazar.sk alebo na rozne detske stranky..urcite nieco vyberies...alebo zadaj do googla len autosedacky a najde ti milion obchodov 😉

silwietta
9. máj 2009

dik matka... ale kedze este stale sedime doma, lebo manzel sa rozhodol namontovat policky, tak neviem ci vobec niekam pojdeme 🙄

zuzana1710
9. máj 2009

ahojte.,,pozeram,ze aku tortu by som chcela pre malu a tato sa mi zapacila najviac..ze je mila??
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vejinka
9. máj 2009

ahojte kocky prave sme sa vratili z mesta a bolo super 😉 idem sa navecerat a urobit malemu kasicku ..ale cestou mi zaspal takze kasa pockaaa 😉

llumka
9. máj 2009

maminky ja chcem zajtra zucastit mila pre mamu v BA,ale neviem kde sa registruje a startuje? viem kedy.prosim napiste

vejinka
9. máj 2009

nebolo to dnes??? ja som bola ale v LM

vikykiss
9. máj 2009

Ahojkajte.Ako sa máte?My sme na Slovensku.Vo štvrtok sme prišli a zajtra ideme zas späť 🙂 Moja mamina mala okrúhle a dostali sme takú milú pozvánku tak sme šli.Aj malého ukázať.Mayka tam bola tiež dá sa povedať prvý krát naposledy keď mala rok.Všeci boli z nich unesený 😀 boli stredobodom pozornosti a decka vyhúkané 😀 😀 😀 mňe sa začali celodenné nevolnosti 😖 😝