Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
13. máj 2009

a tie prve dve fotky som fotila bez toho aby som ho tam prisposobila..az tuie dalsie uz je tam na mieru 😉

vikykiss
13. máj 2009

😀 😀 pekne chlap riadny 🙂 my ideme zajtra na poradňu 🙂

bubinko83
13. máj 2009

vikykiss,maš krasne detičky .Co by si chcela tretie? Chlapca či dievčatko? Inak mate aj pekne fotečky aku maš značku fotaku?

bubinko83
13. máj 2009

ale samozrejme že všetky septembrovčiatka su nadherne ,že? 😉 Aj augustovčiatka 😵

rony253
13. máj 2009

ahojte, Sara hajuska, a ja som robila muzovi veceru.
Ja som sa tiez napraskala jak prasiatko.
Sara sa do siedmej po kupani este hrala a potom zalomila, kompletne hotova.
Veji, super vyzera ta autosedacka aj ten ring, to by aj mne trebalo. Kolko to stalo a kde si to objednala?

vejinka
13. máj 2009

moje dieta nexce spat... 😠
rony http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3811757

vejinka
13. máj 2009

tak ho pestuje tato...mna boli cely clovek 😒

jurocko
13. máj 2009

ahojte mamicky
mi spinkame od pol osmej,okupala som obidve deti....tobiasko dnes spinkal za cely den hodinu a pol...je nijaky nervozny..urcite tie zubky ho trapia...uz nech nam vyjde aspon jeden
jeeeeeeeej vejinka krasne fotky a super autosedacka

vikykiss jeeeej krasna fotka drobceka v brusku...normalne by som brala dalsie tehu...ale zatial staci nam to čo mame.......krasne tehulkovanie a uzi si to poriadne 🙂
idem ulozit karinku lebo uz mi tu zaspi na gauci

tak zatial paaa

vejinka
13. máj 2009

idem ho skusit uspat..ale nevidim to ruzovo

vejinka
13. máj 2009

maly je zurivy..takze idem ho ulozit a rovno zostanem uz tam...takze koncim na dnes kocky..a dakujem jurocko 😉

ollako
13. máj 2009

ahojte maly mi zahajal, ta reku vas kuknem a tu nikoho 😖 ...
maleho teraz pre zmenu prehana, takze nemame prblem kakat do plienocky 😀 ,a aj ma zase sopliky, bude to asi tymi zubami...
inak s tym kocikom sme dopadli tak, ze si ho vzali a dali mu nahradny, taky typicky polsky a tiez ho bere do lava, ale ved hadam tu chvilkuto s nim vydrzim... a inak asi mi daju namiesto stvorkolky, trojkolku co by som bola rada, no ved uvidime...

vikykiss
13. máj 2009

bubinko83 ďakujem pekne 🙂no keď už mám aj chlapčeka aj dievčatko je mi to jedno hlavne nech je zdravé 🙂mám Nikon zrkadlovku.

vikykiss
13. máj 2009

jurocko ďakujem pekne
😉

ollako
13. máj 2009

viky tak zase to prezivas , no aj ja by som chcela, len si neviem predstavit akoby som si poradila s dvomi detmi, maly mi dava tam zabrat, ze mam pocit, ze na nic nemam cas a mat druhe tak to neviem, ale chcela by som byt tehotna....ale este pockam, mozno,ked budeme mat hotovy domcek

viky to je krasna fotecka zo sona aj chcem 😵

winona24
autor
13. máj 2009

no čaute babulky..... 😉

rony253
13. máj 2009

uz som tu, olla super,že ti vymenia kociar, dufam, ze si jazdu zvladla v pohode.
jeeeeeeeej viky, uz riadne vidno babo, krasna fotka.

rony253
13. máj 2009

ahoj Win

ollako
13. máj 2009

ahojte rony , win 😉 rony cesta bola uplne v pohode, ale nakoniec som nesla na nasom aute, ale na maminom.. ona ma take malicke, vrtke 😀 co noveho?

winona24
autor
13. máj 2009

no čo babulky....

my máme zajtra nabitý program...ráno kĺby,potom nastrelenie náušníc....už vidím ako bude malá hučať...ona hučí už len keď ju položím u dr na stôl

eweny
13. máj 2009

dobry vecer zenicky 🙂 idem este trosku nahliadnut..

viky, aaaaaaaach..som si zaspominala pri tej fotocke zo sona..krasna 🙂

eweny
13. máj 2009

ollako, tak kocik je uz na reklamacii?..no super, som zvedava ako to dopadne..

winona24
autor
13. máj 2009

hodila som nejaké fotky...zajtra už začíname 9.mesiac....musím urobiť poriadok s albumami

eweny
13. máj 2009

winon, idem si pozriet..ja uz musim tiez pridat nove fotos, ani nepamatam kedy som davala posledne..mam nafotenych vela, len mi to treba stiahnut do PC, lebo ja lava do toho som..a ten moj sudruh na to stale zabudne..

jurocko
13. máj 2009

jeeeej wimona mala je krasna
ja idem este umyt kociar a vyvesat pradlo,kedze zajtra ideme prec tak nech mam poriadok

inak drobec sa mi strasne stavia na nohy..štvornozkuje o sto sest,a pekne stoji na nozkach je rozkošny..on by uz normalne keby vladal by chodil..take šidielko..ale nozky ma este slabe.. 😉

winona24
autor
13. máj 2009

ew tak sa to nauč a súdruh môže zabúdať koľko chce....

jurocko
13. máj 2009

aj ja som hodila včera neviem ci ste videli..

dobre idem to urobit a nech si hodim sprchu a potom pridem,manželik je na sluzobke nema signal tak sa mu ani nedovolam..ale zajtra´mame tatika doma tak juchuuuu 😀

eweny
13. máj 2009

winon, mala by som sa to naucit..ale ked on to vzdy stiahne, ked ja to nevidim a potom mi povie, ze mi to nabuduce ukaze..a takto to ide dookola..ja som sa uz o to pokusala sama, ale stiahlo mi to len do toho programu od fotaku a odtial do neviem ulozit dalej..

winona24
autor
13. máj 2009

no kde ste zmizli????

eweny
13. máj 2009

winon, ja som letela za malym, zas mrncal zo sna..no nic, idem ja vypnut PC..dufam, ze bude lepsia noc nez tak predosla..prajeme pekny sny..paaaaa!

winona24
autor
13. máj 2009

😔 brú noc