Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
22. máj 2009

ja som mala klistir a vdaka bohu za neho lebo uz pri kontrakciach by som sa posrala 😀

rony253
22. máj 2009

ja vlastne neviem, preco tu nerobia klistir, vobec o tom neviem zeby mi ho robili 😀 😀
asi som uz nevedala ani ako sa volam 😀 😀
ale bola som tam 12 hodin, tak by som si snad mala nieco pamätat 🙂

vejinka
22. máj 2009

ze kaciceeeee 😀 😀 😀 tak ja som po cisarovi nemala take probelmi len si pamatam ako ma sestricka vyzjapala preco som sa nedala vyholit..tak snad moja vec nie? a ona ze teraz to je take nehygienicke ked sa mi to lepi...tak na druhy den som povedala muzovi nech donesie strojcek ze si idem nohy oholit 😀

vejinka
22. máj 2009

heheh ma tak napadlo...ze: vidim hlavickuuuuu nie nie to je hovno 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
22. máj 2009

mam zachvat smiechu teraz...mi az slzy tecuuuu 😀

johnie
22. máj 2009

boze 12 hodin, rony... ja som malu porodila za nejakych 5.. 😕

rony253
22. máj 2009

johnie ked si dobre pamätam, to som tam len sama bola na porodnici s porodnou sestrou, tak som zacala v jednej porodnej miestnosti, to su ako izbicky, tam som len lezala ked som vecer dosla, a sestra mi povedala, ze ked zacne krvacat viac mam prist von, a myslim si,z k si pri tych bolestiach dobre pamätam, ze som na hajzli hnackovala, z tych kontrakcii, ale zeby som sa pri porode po.... o tom neviem 😀 ale hanba bohaca 😀 keby som vedela o tom,ze som sa tam posrala, tak umrem od hanby. ale bolo mi to vlastne asi aj jedno, lebo som sa zopar hodin, zakusavala do rucky na posteli a sestra sesdela na mojej velkej porodnej posteli a drzala mi ruku.
Ale dost bolo rodenia, ci som sa ci nie je to uz jedno, len ma to tak napadlo. 😀

johnie
22. máj 2009

jasne ze je to jedno... a je to davno, a oni su tam aj tak na to zvyknutiiiii 😝

vejinka
22. máj 2009

jasne uzavreme tuto temu.. 😉

vejinka
22. máj 2009

nemozem sa furt dovolat.. 😔

rony253
22. máj 2009

no Johnie, o pol desiatej som tam bola a o pol desiatej rano som rodila, skora 12 hodin aj s cestou 5 minutovou.Ale bolo super, bola som tam sama a zela ta procedura dookolo trvala dlho, mala mala nejako blbo hlavicku, tak mi zatavovali kontrakcie aby sa vo vnutri pootocila a potom epidural a dookola. ale odrodila som za 20 min. 😀

johnie
22. máj 2009

stahujem teraz take super videjko malej...som vesala pradlo a ona si veselo jedla travu 😀 som utekala pre fotak ju natocit, ktovie kolko toho vobec pojedla...opica 😀

vejinka
22. máj 2009

aspom sme se pobavili 😀

johnie
22. máj 2009

potom hodim na fb...

vejinka
22. máj 2009

travu??? fiha ved nema ani rok a uz droguje 😀 😀

rony253
22. máj 2009

veru, takze ja idem, lebo Sara tu uz mrnci, tak do vecera papa

vejinka
22. máj 2009

dnes sa tam uz nedovolam..ale mam napad kedze mama lezi v nemocnici na urologii spytam sa sestricky ze co by mi odporucila na hemeroidy uvidime co povie...len dufam ze nezavola toho mladuckeho doktora a nepovie mi ze tam sa ma vyzliect pan doktor sa na to pozrie...umrela by sooom 😅

johnie
22. máj 2009

veji...vidis to co sa za mladosti naucis.... 😀

vejinka
22. máj 2009

o to je to horsie ze ho poznam lebo som mu robievala bagety kedze som robila v nemocnicnom bufete 😅

johnie
22. máj 2009

veji a preco by si umrela...sak ked je mladyyyyy 😀

johnie
22. máj 2009

rony... sí jú

johnie
22. máj 2009

no super veji... ja nebudem hovorit ktore mam stadium... ale uz dost vysoke..
len by som chcela vediet aka je poloha pri tej operacii... 😀

vejinka
22. máj 2009

na konika 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
22. máj 2009

najlepsie modreho 😀

johnie
22. máj 2009

na styri...ze? 😀

vejinka
22. máj 2009

u mna to vidim na operaciu 😔

vejinka
22. máj 2009

johnie hej 😅

johnie
22. máj 2009

nooo 😀 😀 😀 😀

vejinka
22. máj 2009

mala by som vyskusat vsetko mozne...ale vlakninu papam vody tiez ach jaj dopadli sme