Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

anickaajanko
25. máj 2009

babu a chcete medzi chodit aj do prace?

evitkamalicka
25. máj 2009

anicka ja do prace ee uz nikdy...nieze by som bola leniva a nechcela robit, ale vzdy mam taku smolu na robotu a pokial sa budem vediet uzivit inac ako robit na niekoho tak nehrozi

babuci
25. máj 2009

ja chcem ist urcite do prace, takze uvidim, ci pojde do skolky ako 2 rocny a potom chcem robit. uvidime ako ma to bude bavit a podla toho budem mat druhe.

johnie
25. máj 2009

jeeej luci sebko je v ten isty den narodeny ako sofi 😵

rovni
25. máj 2009

ahojte babule,
vidim ze sa bavite o dalsich detoch,no ja mam po dnesku pocit,ze uz dalsie nehrozi.
som total unavena,mala nie a nie spat,v postielke len mrnci,ja by som taaaaak spala 😝
na buduci tyzden sme objednane ocnej,kvoli tomu ocku co mam pocit ze trosku uteka.Aj ked je to uz uplne nebadane,istota je istota,hlavne aj preto,ze svokra ma tupozrakost.Len som cela vyplasena,ked som sa objednavala,sestricka mi do telefonu povedala,nech sa pripravim na to ze to bude aj hodinu trvat ze ocko treba rozkvapkat.Viem co to znamena-kvapnu jej tam jed-atropin na roztiahnutie zrenicky a potom bude mat chvilu rozmazane videnie-hrozne sa toho bojim-preco to musia robit takym malym drobcom?

anickaajanko
25. máj 2009

johnie ten kocik
je to asi ta ista lebo aj to bol Bardejov
a dost dlho ma zavadzala
radsej kup v tej BA

mne praca velmi chyba

vejinka
25. máj 2009

hehe ze vrkoce..jedine kecku mu mozem dat do copika...ostatne vlasky ma ako paperie 😀

johnie
25. máj 2009

anicka asi aj kupime,.....
ja uz pracujem je to makacka ale som rada ze mozem prispiet do pokladnice nasej...

vejinka
25. máj 2009

tak ked sme uz pri rodeni tak ja xcem hned ako na to bduem citit..a dufam ze to bude skor ako zostarnem a budem v menopauze 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
25. máj 2009

johnie ja tiez doma zarabam

johnie
25. máj 2009

veji... co rodenie, to je to najmenej.. 😀

vejinka
25. máj 2009

mne praca nechyba...ja som mala tak isto dost smolu pri zamestavateloch no ale pracovat sa musi 😖

anickaajanko
25. máj 2009

lucinka 😉

johnie
25. máj 2009

evit a co porabas... ci nechty... nad tym som uvazovala, ja sama to nemusim, ale mozno inym by som mohla... len neviem kedy by som to stihala potom...

vejinka
25. máj 2009

ja si odrodim vsetky deti a az potom pojdem do prace..ale kde to netusim lebo ma nic nejako extra nebavi doteraz som robila len predavacku ale pri pohlade na moje krcove zily nemam nejaku iniciativu robit predavacku 😅

anickaajanko
25. máj 2009

ja som mala super zamestnavatela
aj kolegov
strasne mi chybaju malemu take krasne veci pokupili

evit
johnie
a co robite ak sa smiem spytat
nam by sa tiez korunky navyse zisli
teda eurace 😀

babuci
25. máj 2009

aj mne a hlavne ked zoberiem do uvahy este to, ze pred tehotenstvom sme boli dva roky v Mexicu, kde som robila iba v muzovej firme ako vypomoc. a to som sa predtym z prace ani nepohla a moc ma to bavilo. co uz, sla som s muzom mojho srdca🙂

evitkamalicka
25. máj 2009

johnie aj nechty, ale aj som zacala robit so spolocenskymi a svadobnymi satami

johnie
25. máj 2009

anicka ja robim adminku pre byv.zamestnavatela... zapisujem zo systemu, kolko tovaru sme prijali do skladu... a tak...

vejinka
25. máj 2009

evit videla som na MMB tvoje albumi zo satami...to vypomahas v nejakom svadobnom salone??

johnie
25. máj 2009

evit tak to je super...
poziciavate alebo aj predavate???

anickaajanko
25. máj 2009

evit johnie
to by ma obidve prace bavili

ja som inak vzdy mala sen mat vlastny svadobny salon
😀

anickaajanko
25. máj 2009

evit daj link aj ja chcem vidiet

evitkamalicka
25. máj 2009

veji nevypomaham ja predavam a som sama sebe sefom 😉

anickaajanko
25. máj 2009

😀 aj ked ak mas len svadobne saty
tak my sme uz ako potencialne zakaznicky pasé 😀

anickaajanko
25. máj 2009

mna uz volali spät do prace
kolegyna ma tiez 2rocne dieta a nastupila uz po polroku
ale to by som ja nemohla

ona nechala maleho zo svojou mamou
maly viac lipne na starkej ako na mame

anickaajanko
25. máj 2009

Kde je Zuzana?
neviem ci je spravne potencialne alebo potencionalne
😉

evitkamalicka
25. máj 2009

anicka myslim ze potencionalne ale nie som si 100% ista 😅

momoyka
25. máj 2009

my sme boli v sobotu na svadbe, a hanicka bola ako princeznicka krasna v druzickovskych satickach...

ja by som tiez sla do prace, ale tu v he mi nic take nehrozi..

anickaajanko
25. máj 2009

momoyka foto malej druzicky
nepridas?