Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

anickaajanko
26. máj 2009

claudi mne sa strasne pacia tie vase foto
ked sa tie deticky zoznamuju rovnako stare take je to mile
preto som chcela na stretko
aby aj Branik videla rovesnika

diktat jaj to aj mne chyba, chodila som na sutaze aj z matematiky dokonca aj na celoslovenskom som bola
ale zato jazyky cudzie to bleeee

luciankasebastianko
26. máj 2009

ollako tak niektore prednosti je videť aj na fotke je fakt feši

claudinka
26. máj 2009

ja zase nechapem, ked uz si nadavame, preco anickaajanko pise s volnymi riadkami medzi odsekmi.. uplne mi to udiera do oci, lebo strasne vela tych odsekov pouziva 😀 ale zase to nemyslim v zlom, viem, ze to chce asi pisat prehladnejsie, ale mne to uplne na stranach, ked citam, vadi 😀 😀 ale to je cisto moj problem 😀 😀

winona24
autor
26. máj 2009

no ja som si už viac ako pred mesiacom objednala z e-broucek.cz a doteraz mi neprišla...ide ma poraziť

no a zajtra sa má zase ochladiť....

claudinka
26. máj 2009

anickaajanko by si neverila, vsetky deti robia tomu mojmu zle 😀 😀
nikoho nablizku rovnako stareho nemate? nikde? to si neviem predstavit 😒

eeejjha idem kuk ollako fotoos

claudinka
26. máj 2009

zevraj ma od zajtra pat dni furt prsat, prehanky a skaredo.. no fasa teda.. sa scvoknem 😲

ka3n
26. máj 2009

eweny, trosku sme sa pobavili a teraz ficime dalej 🙂)

claudinka
26. máj 2009

jaj letim do sprchy a hned sa vratim.. VKV kukam s prestavkami, takze asi zajtra budem kukat znova 😝

ka3n
26. máj 2009

No veru hlasia spatne pocko..claudinka, tak potom daj vediet, aby sme hladom nepomreli....ja napriklad vies co robim..pisem medzi vetami...bodky.....

claudinka
26. máj 2009

ja akurat kukam na nete krataskove supravy.. dnes som s hrozou zistila, ze ziadnu nemam, ani kratasky, iba velike vsetko 😲 😲

ka3n
26. máj 2009

claudi pre seba ci maleho?

winona24
autor
26. máj 2009

claudi aj ja som išla hneď kuk 😀 😀 😀 😀 😀

no má sa brutálne ochladiť....

claudinka
26. máj 2009

ka3n to mi nevadi 😉 to aj ja casto pouzivam, ak si si vsimla 😀 😀 ale mne sa to mrte paci 😀 jasnacka, budem pisat vsetkym ip-cky, neboj ty nic 😉

eweny
26. máj 2009

ja beriem ochladenie, ale trvaly dazd nieeeeeee!

eweny
26. máj 2009

hmmm, len aby nam z tej zmeny pocasia zas deticky neochoreli ☹

winona24
autor
26. máj 2009

tak to používam aj ja...aj v smskách.....

ako to teplo ma nejako neberie...ale dážď a také ochladenie....wrrrr 😠

ka3n
26. máj 2009

hej take ochladenie sa bodne, ale dazd nie..uz sa riadne vonku potim 🙂)

ollako
26. máj 2009

no nemate az na co tak kukat, moj muz nie je az taky pohladny, su ovela pohladnejsi chlapi/y a tak toto neviem 😝 ...

anickaajanko
26. máj 2009

claudi 😉 jasne ze mame, to som nemyslela tak, ale vidiet deticky odtialtu z pokecu, skoncila som s odsekmi, nechcem drazdit. A lubosko neprovokuje? 😀

eweny
26. máj 2009

ja tiez milujem pisat bodky 😀

claudinka
26. máj 2009

anickaajanko kvoli mne to nemusis robit, ked sa to tebe paci 😉 😉 len to celu stranku zneprehladnuje podla mna 😀

winon presne moja rec..

claudinka
26. máj 2009

anickaajanko lubosko provokuje od rana, kedy rozlepi oci, az pokym nespinka 🙂 🙂

ka3n
26. máj 2009

.....to je take sexi 😀

ollako
26. máj 2009

aj aj pisem bodky 😅

estella
26. máj 2009

ahojte..tak po dlhej dobe som sem zavitala ja takto vecer....Maxim uz zalomil a Stella spi u kamosky..boli sme sa tam dnes hrat a ona tam ostala...zajtra nejde do skolky ideme do BA..... 🙂

winona24
autor
26. máj 2009

sexi bodky?????? hehe ........................................................................................................................... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

ka3n
26. máj 2009

dobre babuse, ficim uz ja hajusat..ozvem sa zajtra..bude burka bude sa bat, dojdem vas kuk 🙂) brúúú

winona24
autor
26. máj 2009

ahoj estell.....teba som tu už dávno nestretla...ako sa má MAximko??

claudinka
26. máj 2009

estell ako sa mate? Maximko je uz konecne uplne zdravy?

anickaajanko kludne rob odseky, ak niekomu nieco pises a chces oddelovat adresovat, ale nepis take kratke vety za sebou a potom dalsi odsek, ak pises o sebe stale alebo o malom, sak chapes, ne? 😀

eweny
26. máj 2009

estell, citala som ze vam dobre dopadli testiky, to je super..