Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

bubinko83
29. máj 2009

evit,dakujem,aj ja dufam že nam to schvalia.Ideme kupit 2 izbovy,nam to zatial stači a v buducnosti by sme chceli domček stavat.

evitkamalicka
29. máj 2009

my mame velky 3 izbovy+2 komory tak ideme povodnu kupelnu zrusit, tym sa zvacsi kuchyna a miesto jednej velkej komory bude kupelna...ale tiez chceme domcek tak do 3-5 rokov

jana.hcsba
29. máj 2009

bubinko: tak to ale moc nebudes prazdninovat 😀

baby, mala je hore, tak letiiiiiiiiiiiiiiiim. pa

dadadulka
29. máj 2009

joooj babule, ja som paneláková, ale ako starnem 😀 , nejako tiež po domčeku túžim... páčilo by sa mi to

dadadulka
29. máj 2009

v paneláku nemá človek toľko kľudu a pokoja... v dome sa zatvoríš a máš klídeček... a si vo svojom...

evitkamalicka
29. máj 2009

ja tuzim hlavne po zahradke, ovocnych stromoch, bazene, nejakej teraske a detskom kutiku

bubinko83
29. máj 2009

dadulka,aj ja som panelakova,ale mat svoj domček je krasna predstava.A da sa postavit aj v meste alebo niekde nablizku.

janka,ja prazdninovat budem,iba manžel moc nie. 😀 Ja tak nanajvyš navarim.

bubinko83
29. máj 2009

evit trošku viac je toho po čom tužiš 😀 Ale prajem ti aby sa ti splnilo. 😵

kamilka12
29. máj 2009

ahojte 😵

dadadulka
29. máj 2009

evit 😀 supeeer... babule myslime optimisticky a možno aj motyka vystrelí 😀 😀 😉

evitkamalicka
29. máj 2009

tak tak optimizmus nado vsetko 😀

kamilka12
29. máj 2009

Tak ja som tiež paneláková...a asi jedna z mála, čo po dome ani netúži 🙂 Niežeby sa mi predstava bývat v domčeku nepáčila...ale okolo domu je asi ja vela roboty..a na to človek musí mať čas a hlavne chuť..Ja veľmi túžim po tom, mať byt zariadený úúúúplne podla svojej predstavy a niekde na samote mať víkendový domček/chatku, kde by sme si chodili oddýchnuť 😉

dadadulka
29. máj 2009

hmmm kamilka ani to nie je na zahodenie... 😀 😉

kamilka12
29. máj 2009

ani nie sme náročné 😀 😀

dadadulka
29. máj 2009

😀 😀 😀 nieeeee, toť my skromné žienky domáce 😀 😀 😀

johnie
29. máj 2009

evit... no a pokym sa vam podari ten domcurik, mozete s adamkom chodit k nam do sofilandu... tak nazval mangel ihrisko co stavia pre malu... piesok, bazenik, hojdacky, smyklavky... no proste aby sa mala kde vyventilovat...
a muz ze vstupne bude 5€ pre deti z ulice.... znamy za 3€... 😀 😀 😀

dadadulka
29. máj 2009

stačil by nám LEN nejaký ten domeček s teraskou, okolo krásny trávniček s parčíkom, nejaký ten
krytý bazénik, záhradka s kvietkami a s ovocnými stromčekmi a samozrejme niečo pre deťúrence... 😀 😀 😀

evitkamalicka
29. máj 2009

johnie no neni zly napad 😀

johnie
29. máj 2009

a bubi... hlavne prajem pevne nervy... keby sme uz boli zobrati s muzom ked sme kupovali a prerabali dom, tak uz sme aj rozvedeni... to boli hrozne stavy

dadadulka
29. máj 2009

😀 😀 no musíme len veriť a dúfať... 😀 😉 😉

johnie
29. máj 2009

ale samozrejme deti z kona ZADARA... akcia 😀

dadadulka
29. máj 2009

tak nasadaaať a idemeeeeeeeee... 😀 😀

bubinko83
29. máj 2009

johnie,nejako sa popasujeme.a budem len štastna ,že už budeme konečne vo svojom.

evitkamalicka
29. máj 2009

ja som rada, ze sme kupili byt pred 2 rokmi za dobru cenu, teraz keby sme mali kupovat ten isty tak by nehrozilo lebo cena by bola pomaly trojnasobna

jurocko
29. máj 2009

breee ranko,len chcem napisat,ze sa na nikoho nehnevam ani som sa neurazila,len par veci sa ma dotklo....... ☹ ale to uz je jedno uz je zatim hruba ciara,tak sa k tomu nevraciam 😔
Tobiaska kojim a idem si nieco urobit.... 😲

anickaajanko
29. máj 2009

Dobre ranko, tu bola hrozna burka, zaujmave ze maly vtedy spi lepsie
perlab: daj potom info ako tie topanocky aj ja by som ich objdenala su chutnucke

johnie
29. máj 2009

dadi, spomaaal, ono to este nie je hotove..
ale ked chces prid treba mi pomoct okopat zahradku... 😉
bubi jasne... ja som to nezvladala... ale uz som rada ze je to tak ako je a hlavne ze je to za nami

vejinka
29. máj 2009

dobre rano maly uz asi spi a ja by tiez ale zasa co bduem robit v noci..dnes ma ukrutne boli chrbat jazva a ruky..no ale to bude zrejme od maleho a ta jazva prezmenu od pocasia 😖

jurocko
29. máj 2009

uz mi zaspal na cici..tak zatiiiiiiiiim paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaááááá 😵

anickaajanko
29. máj 2009

jurocko 🙂 😉