Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

skrecok
29. máj 2009

Najlepsie bolo, ze ked sme mali navstevu a dali aj darceky pre maleho...jeden nam povedal, ze by nikdy nekupoval hracky vyrobene v Cine a my na to, ved vy ste aj tak doniesli (Fisher Price). 😀

No, napr. drevene hracky nie su a taktiez take velke gumene kocky. Len tie plastove hracky, hrkalky, hryzatka co mame 😒 .

luciankasebastianko
29. máj 2009

perlab mate tiež domčekvšak my s mužom sme si ho postavili svojpomocne ešte máme veľa práce ale už viem čo to obnáša mať dom ! dala som fofo pred začaťí úprav terénu určite to nemáte take strašné ako my 😨

perlab
29. máj 2009

nespoznávaš tam romikine ksichtíky?

anickaajanko
29. máj 2009

Tak je uzasna, robila nam aj obrazok do izbicky, velkonocne, vianocne pohladnice, skvela osoba, pozdrav ju od nas 😀

anickaajanko
29. máj 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5483195
Boze ano, teraz ked kukam, ze to je Romanka, to Ti tiez ona robila tie krasne fotky v lupenoch?

lucindela
29. máj 2009

ahojte...
perlab: neboj sa,nejaku tu dam nastalo,len este neviem,aku... 😀 😀 😀

perlab
29. máj 2009

luci, uau, hotový prales, ale páči sa mi to 😀
my máme upravené záhony pred domom, kuk fotosky
no a za domom sme mali pole vlčích makov /nádhera/ a teraz sme sa do toho pustili. už máme urobené ako-tak návrhy od architekta a do romikiných narodenín to chceme aj zrealizovať. doteraz nebolo kedy, ani nás to tak netlačilo a tiež to vyžaduje nemalé financie 😒

perlab
29. máj 2009

ani, nie, to sme sa boli fotiť u profi fotografky. to tam romika naozaj leží v tých lupeňoch, no a ona si tú foto vybrala a dotvorila. robí to aj jej manžel....ďakujem, budem pozdravovať 😉

perlab
29. máj 2009

ahoj luci, tak vyber tú najkrajšiu 😉
ja som tiež už niekoľkokrát menila

lucindela
29. máj 2009

perlab: ked ja sa neviem rozhodnut... 😀

anickaajanko
29. máj 2009

ja chcem ist tiez teraz s Branik k profi fotografke ale chlapca asi v lupenoch fotit nebudu, su to nadherne fotky,
no idem do hajan, dufam ze Branik ma necha trochu pospat, vsetkym sladke sny, zajtra ideme MDDovať kade-tade dufam ze nebude dazd a velka kosa

rony253
29. máj 2009

tak a som tu, takze uz ani asi nemusim pisat, ze som pridala fotky. uz ste ich videli.
Dakujeeeeeeeeeeeeeme, sme radi, ze sa Vam nase fotky pacia.

kamilka12
29. máj 2009

Ahojte,

rony - Sara je strašne zlatá 🙂 ...hrozne podarená je 😵

luciankasebastianko
29. máj 2009

perlab kráááááááááááása, krása- domček,srecha,dlažba dufam, že sa ktomu dopracujeme časom,dlažbu sme už objednali na predok som už čosi nasadila zajtra odfotím. nazadu chceme tiež oslavu 1 roku náme čo robiť!

rony253
29. máj 2009

diky Kami
ja sa uz budem s Vami lucit, idem si dat sprchu a hajuskat. babeny dobru nocku, papa

montana13
29. máj 2009

Ahojte septembrovky 😵 😵 😵
Sorry, že som sa Vám sem takto navterkovala, ale pridali sme naraz príspevok... čau luci, ani ty nemôžeš spať?

johnie
29. máj 2009

dobry vecer...no baby sup sup k chlapom pod perinu...teda okrem lucindely ... ta nemusi, kedze ma este casuuuuuuuuuuuu 😉

johnie
29. máj 2009

rony krasne fotky...sarka sa na teba strasne moc podoba a jaka je dlha... teda dhlocizne nohy bude mat... 😉 az po zem 😀

luciankasebastianko
29. máj 2009

ahoj ale už sa chystám, pozriem ešte tvoje teda Majkove foto a idem na kute, lebo malý ráno o 6 mi dá po nose aby som už nespala tak dobrú

luciankasebastianko
29. máj 2009

to je ale škero 😀

perlab
29. máj 2009

lucianka, ďakujeme a prajem pevné nervy 😀

pá babenky, idem aj ja, ako hovorí johnie 😉 , dobrú nocku 😵

johnie
29. máj 2009

docitala som vas... konecne
sasax moj muz si bude musiet urobit to zuctovanie...ale robi nam to personalne odd. a co by si potrebovala..formular ti mozem poslat hod mi ip maila
aaa romiland... no budeme sa striedat.. raz tu raz tam 😀

skrecok
29. máj 2009

Aj ja uz pojdem spinkat. Dobrucku noc... 😔

montana13
29. máj 2009

Tak dobru noc 🙂 , ja ešte zbehnem k nám - do novembra...
Som si pozerala aj vaše fotky. Tá, kde sedí v tom ruksaku nemá chybu 😀 😀 😀 aj ako anjelik je zlatý 😵

Majte sa a ešte raz dobrú noc! 🙂

johnie
29. máj 2009

hat tak idem aj ja k tomu mojmu ... co uz s vami
dala som si na krk parafinovy obklad a kukam ze uz je studeny... 😝 este som si nechala na zajtra nejaku robotku
baby ja som tak rada ze vas tu mam 😵 jak keby som vas roky poznala... 🙂

claudinka
29. máj 2009

mne sa nece hajat 🙂

perlab
29. máj 2009

ja tiež johnie 😉
len môj muž stále frfle ... ale tiež tu rád čumákuje 😅

tak dobrú 🙂

/ešte som upratovala kuchyň/

johnie
29. máj 2009

a ja tu stale cucim... claudi... co budeme robit 😀

claudinka
29. máj 2009

johnie sup na plne pecky zapnut radio alebo mtv, vsetkych pobudit a trsaaaaame!!! ja kukam poker after dark na sport1

johnie
29. máj 2009

no aby som este nezabudla... opica nasa sa dnes zacala pustat ked pochoduje, a drzim ju uz iba s jednou rukou...a aj to jej vadi... 😀 najradsej by asi uz sama isla... ale to tak max 2 kroky... 😀