Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

zuzana1710
30. máj 2009

mala spi a tak idem dozehlit co som vcera zacala...jaaak sa mi neste...komu som co urobila,ze ma takto pan boh tresce... 😀 😀 😀

perlab
30. máj 2009

baby, tak sa stretnime v nedeľu v tom parku
halooooo, nitra a okolie, kto chce, nech sa pridá, či tam už bude o 10 ľudí viac či menej
tak v podstate sa to dá čakať, že v takýto deň bude nátresk všade
teda, pokým nebude vonku tak ako teraz

takže ŽABY?

estella
30. máj 2009

ahojte...co to tu citam ake stretko sa chystaaaaaa?aj ja chcem iiiiiiiiiiiiiiist.... 🙂

kamilka12
30. máj 2009

Nitra milá Nitra...šup do STRETKA 😉

claudinka
30. máj 2009

hello,my dnes od siedmej hore,ale od deviatej do jedenastej sme si vsetci traja schrupli..treti den neobedujeme,ale hlavne,ze desiatu aj kasu na noc spapa vsetko do poslednej lyzicky..akurat sme u svokrovcov na obede,maleho tu nechame a idem si domov pozehlit a poupratovat konecne trosku 🙂 Veji,ty si to kukala? Fuj,ani by ma nehlo..ja som sa tam aj bala prepnut vecer.

zuzana1710
30. máj 2009

mala mi prvy krat zjedla 250g.asi to bude tou pohankou.je taka sladkasta a preto jej to asi chutilo...huraaaa

claudi,ja som to kukala...ja mam rada psychace,ale toto bol tazky film jak hovado a este som sa aj bala...teda ak pises o tom filme koliska 😨

vejinka
30. máj 2009

claudi co som kukala?? 😉

vejinka
30. máj 2009

jaaaaaaaj kdeze ja som spinkala teda prd spinkala kojila som kazdu pol hodinu 😠

vejinka
30. máj 2009

a uplne mi stacila uputavka..brrr

terezicka
30. máj 2009

Ahojte my sme mali zas divnú noc, Marek uspávala Lucku vo vajíčku ale aj tak sa to nepodarilo. Bola hodinu v noci hore, potom o pol 5 zas a zaspať nevedela a potom našťastie ešte zaspala, lebo 1x keď bola hodinu hore tak som bola K.O. ja a 2x bol K.O. Marek, ráno mi vravel že ani nevie kedy som ju chovala a či som ju vôbec chovala 😅 Teraz spinká, mohla by si dlhšie pospať lebo sa musím učiť 🙄

luciankasebastianko
30. máj 2009

Ahojte babulienky čakam kedy zavrie očka na poobedňajší šlofík ale ani sa neblížíme k spánku, konečne ostáva pekne možno vonku v kočíku ☹

vejinka
30. máj 2009

no my sa uz pomaly budeme aj budit..spime od jednej

kamilka12
30. máj 2009

jeeej terezicka..nová foto? zlatáá 😉

ollako
30. máj 2009

baby pridala som par fotiek ak chcete tak kuk 😉

maly mi dnes zase obed nespapkal, tak jedol len MM aj to bol do minuty najedeny, no asi to budu zuby 😖

terezicka
30. máj 2009

Ollako kukla som fotky a peťko je riadne veľký 😲 No 8 mesiacov by som mu netipla, podľa mňa vyzerá staršie
Kamilka hejmalá zmena, taká aktuálna 😎

ollako
30. máj 2009

terezicka myslis? mne sa nezda 😅 ...prave som maleho dokrmila spravila som mu ryzovu kasu s bananom a zase to pojde psovi 🙄 ..par lyziciek a dost, tak zase chcel len cici..no v pondelok volam lekarke, ze chcem prist sa snou poradit 😒 mam z toho zly pocit, ked nepapa 😢

anickaajanko
30. máj 2009

ahojte, tak boli sme na tych konikoch a maly bol nadseny, tak pistal, tesil sa ked isli kone, mali zvonceky po tych ohlavkach ci ako sa tomu nadava tak sa mu to tak lubilo, aj sme mu kupili takeho maleho konika ked sa stalci tak je tam zvuk cvalu,potom zaerdzi tak sa mu to paci, ked sme prisli akurat doprsalo tak sa dalo, tak este zajtra skocime do toho obchodneho centra, vy ako sobota?

claudinka
30. máj 2009

zehlim uz asi tri hodinky bohaaatstvo 😀 muzik isiel von za kamosmi, aby mi nezavadzal a maly je od pol tretej u svokrusi a u svokra 🙂 tak zehlim o zivot, uz mam nastastie iba jednu koselu a jedno tricko hura hura a kukam z archivu Modre z neba, ach jaj, ine pribehy tam su.. som zvedava, kedy mi muzik donesie domov maleho, prvykrat ho berie dom sameho, bezomna, tak som zvedava, ako zvladnu svokrovci obliekanie a muz odvoz, kedze maly bude vzadu a on vpredu.. no sak potom vam napisem, ci to prebehlo bez problemov 😀 😀

perlab
30. máj 2009

avojte,
my sme boli pozrieť malého bratranca /má 10 dní/, taký zlatý drobče, a to má 4,5 kg. už si ani nepamätám ako to bolo ..... a ten plač, že lá-lá-lá .. všetky bábätká plačú rovnako 😵

claudi, ja keď idem sama s malou, tak ju mám na sedačke spolujazdca, vo vajíčku samozrejme, neviem si to predstaviť, keď bude mať autosedačku, že bude sama vzadu. to si ju asi dám do vajíčka vždy dopredu, pokým si zvyknem. našťastie to však nie je často 😉
no ideme sa hrať a potom kúpať

aké má byť zajtra počasie? /v našom kraji myslím/

anička, to muselo byť zlaté s tými koníkmi 🙂

perlab
30. máj 2009

oli, peťulko je rozkošný blonďáčik 😵

vejinka
30. máj 2009

ahojte maly mi akurat zaspal..no zajtra hlasia prsat ale ideme aj tak na den rodiny do mesta..no uvidime ak bude liat ked by sme mali ist tak nepojdeme

vejinka
30. máj 2009

oll veru zlatucky blondiak 😉

vejinka
30. máj 2009

http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...

dievcata dopiste si co chcete dane dni ci plnu penziu alebo pol penziu a ci chcete grilovacku opekacku alebo nie

vejinka
30. máj 2009

pol penzia je : ranajky vecera

vejinka
30. máj 2009

kedze nechodite pravidelne do stretnuti tak to aj sem davam ...aby ste vedeli ze sa teraz riesi strava

ollako
30. máj 2009

dakujem baby 😵 maly hulaka.. nechce ani za ten svet bez didky hajat, dam mu didku a zadrieme dam ho do postielky a spusti taky rev akoby ho z koze drali 😠 , ale keby ste videli moj bradavky hroza 😖 no , ale uz je ticho, ze by zaspal. tak som bola tam a spi, no ale to musi byt taky cirkus vzdy 😠
uvidim ako bude spat, ked zaspal sam v postielke

vejinka
30. máj 2009

oll aj mna maly hrozne hryzie..a nepomaha ani stlacanie ako mi poradila annag 😔

vejinka
30. máj 2009

ako mu vysiel stvrty zub tak trpnem pri kojeni kedy zahryzne...dva su dole a dva hore vedla seba pekne ..potom to krasne aj vidiet ked kusne..pekne vsetky zubky 😅

ollako
30. máj 2009

veji mna dnes cez den pohryzol prvy krat, taaak som zrevala, muz hned dobehol, ze co sa deje...
inak mali by ste maleho vidiet, normalne jazykom stale objavuje tie jeho zuby, stale si nim po nich sucha, taky je bohovsky 😀

ollako
30. máj 2009

a veji uz som doplnila stravu do tabulky 😉