Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

skrecok
2. jún 2009

Uz som tu, nachvilu mi vypadol net.
Ano, pytala som sa na tie topanoky. Podla neho su najvhodnejsie topanky alebo sandalky s tvrdou podrazkou a musia byt vysoke po clenok. Este sme nekupili, zatial mame sandalky s otvorenou spickou co nie je ok a taktiez take makke topanocky skor capacky. 😖

skrecok
2. jún 2009

ach robim same preklepy, topanocky a nie topanoky. 😅

Estelli, to bola teda sila! 😀

luciankasebastianko
2. jún 2009

ďakujem skrecok

rony253
2. jún 2009

jeeeeeeeeej anicka, krasne fotky, konecne, som ta videla normalne, a tesim sa na stretko s tymi nasimi drobcami v apartmane. 😀

estella
2. jún 2009

kamil sa s mojou svokrou nemam velmi dobry vstah..ona ma brala tak ze jej kradnem jej synacika....robila vsetko preto aby sme sa rozisli ale neuspela....ved uz budeme mat v auguste 7vyrocie.....a ja som mojej mame ked sa vydavala sestra a videla som tie starosti okolo toho povedala ze tak ja toto nemusim a ona ze dobre ked nechces svadbu tak ja ti tie peniaze co som minula na tuto svadbu dam a urob si s nimi co chces....a tak sme si pokupili veci do bytu....a keby sa mam rozhodnut znova tak znova to tak urobim....ja to nelutujem ani trosku....

kamilka12
2. jún 2009

ja keby sa vydávam ešte raz...urobím to podobne ako vy...možno rodičov by som zavolala...ale to by bolo všetko..spravil by sa obed a koniec. Ono tie starosti okolo toho a tie peniaze čo to stojí za tú jednu noc nestoja..

winona24
autor
2. jún 2009

estell aj ja by som chcela takú svadbu 😉

ollako
2. jún 2009

mne sa pacilo byt nevestou a vysaliet sa 😀 ...my sme mali super svadbu, este by som si ju zopakla 😵

rony253
2. jún 2009

estell super, moja mama tiez este nemoze prehltnut ako som sa tu v rakusku vydala, lebo sme mali svdebu len na urade, behom 15 min sme boli zosobasení, dvaja svedkovia fotograf a mama tu bola. ziadna hudba, ziadne svadobne saty. ja v kostymceku a muz v obleku, tu sa na urade neberu v satach do kostola sa prezliekaju. My sa este len chystame mat svadbu v bielom v kostole, ale ked to nase podnikanie nam to nedovoli, nemame cas. Ale chceme!!!!!!! cela moja rodina caka, kedy poviem, ze bude normalna svadba. Vsetci boli hotoví, ze nebola svadba na slov, u nas take nieco nie je zvykom, zato brat sa zenil minuleho roku to bola SAra este v brusku a to bola svadba svadieb, nadherna. takze kedy bude nasa nevieme.

winona24
autor
2. jún 2009

olla tak sa rozveď a požiadaj exa o ruku,.... 😝 😀 😀 😀 😀

estella
2. jún 2009

je to tak kamil za tie peniaze si mladi ludia mozu kupit kopec veci ktore potrebuju pre spolocny zivot....

win no bol to tak trosku aj adrenalin.... 😀

rony253
2. jún 2009

a inac prave som dokojila Saru a spinka dalej

estella
2. jún 2009

rony tak to mate dobre premyslene aj Sara sa zabavi na vasej svadbe.... 😉

olla ja sa vyblaznim hocikedy a hocikde nemusim byt ani v bielom.... 😀 😀

rony253
2. jún 2009

estell, ten adrenalin si viem predstavit, az mi idu zimomriavky a svadobna noc musela byt nadherna. to bol vazne adrenalin.

kamilka12
2. jún 2009

mna to neskutočne unavovalo možno aj preto,že som bola vtedy v 4. mesiaci a aj tak som si nemohla dat také šaty akoby som chcela, kedže bruško už bolo...tiež som sa nemohla tak vytancovať ako by som chcela...ani vypiť som si na vlastnej svadbe nemohla 😀 , každý ma tam bral ako z porcelánu...lebo veď som tehu..

rony253
2. jún 2009

no ja chcem byt v bielo, povedala som muzovi, ze do 40-ky urcite, nech este vyzeram k svetu a nech on nie je o palicke 😀 medzi nami je 16 ročny rozdiel. ale rozumieme si!!

ollako
2. jún 2009

win no sa mi nechce behat po sudoch 😀 ...

luciankasebastianko
2. jún 2009

anni krásna kytica 🙂 kamilka ja by som svadbu chcela každy rok a to sme mali tiež kopec starostí 100 ludí aj kopec peňazí ale na 10 výročie si to chceme zopakovať! sedela som iba keď sa jedla polievka inak som stále tancovala šaty som zodrala na spodu skoro som ich musela zaplatiť opotrebovanie 😀 😀 😀

estella
2. jún 2009

kamil to si mala vidiet moju sestru ta sa vydavala ked bola v 6mesiaci a ta sa tak vyblaznila skakala ako koza.....vsetci boli v nemom uzase ako tak moze tancovat s bruchom ale jej to neprekazalo.....a este maleho aj par dni prenasalo ked uz prislo k porodu..... 😵 😵

rony to je hlavne ze si rozumiete..... 😉

kamilka12
2. jún 2009

My sme sa brali v apríli, takže najvačšie vybavovačky boli vo februári a to som chodila domov neskutočne unavená z práce a bola som v prvom trimestri...chodila som spávať..o 18tej..prvý trimester bol pre mna najhorší...a vtedy bolo treba najviac behať okolo svadby...asi aj preto by som to už nechcela 😉

Rony -16ročný? medzi nami 10 🙂 a tiež si rozumieme.. 😉

rony253
2. jún 2009

preboha pozeram na hodiny, to je strasne, ja sa asi nikdy ako o jedenastej do postele nedostanem. idem si po jogurt, do sprchy a hajat k mojej malej bambulke. ta spi pri mne, v postielke sa stale budi, lebo sa tam prekruca kade tade, nema tam priestor a u mna na posteli sa prekruca kam chce. takze postielku mame len na okrasu. Asi ju dam sesterke co bude mat baby, lebo ja ju vobec nepotrebujem.

kamilka12
2. jún 2009

ok dievčence ja sa lúčim..Dobrú noc 😵

rony253
2. jún 2009

ano 16 kami a ked sme sa zbadali, normalne sme mali obaja zimomriavky. on ma tak nenormalne pritahoval, ked sme sa zoznamili, ze som bola jak pubertacka. Je to teraz stale krasne, len na ten zaciatok nikdy nezabudnem, bola som z neho totalne hotova. A to on zil rok sam, lebo byvalu frajerku vystahoval a nechcel zeny ani vidiet, a ked sme sa my dvaja zoznamili, videla som iskricky v jeho ociach, to clovek jednoducho citi. ale co ja tu teraz romantizujem, idem ja do sprchy. este nakuknem.

anickaajanko
2. jún 2009

my sme mali tiez 113 ludi, zivu hudbu a vsetky svad. zvyky a tak
rony aj ja sa velmi tesim, aj medzi bratom a priatelkou je 16 rokov az na to ze ona je starsia ale tiez si rozumeju a nasi ju zacali zboznovat
no maly sa zobudil idem k nemu pa dobru vsetkym

jurocko
2. jún 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ollako
2. jún 2009

idem aj ja hajat... maly sa este ani raz neprebral asi ten panadol zabral, no vidim ako bude dalej,len aby som to nezakrikla 🤐

luciankasebastianko
2. jún 2009

idem aj ja do hajan malý je už vyspatý idem ho ukľudniť

winona24
autor
2. jún 2009

bože aj ja by som mala ísť spať...ráno sa musím baliť...bože...u maminy je super,ale už sa teším zase domov....na muža...nevidela som ho skoro 3t 😒

jurocko
2. jún 2009

mi sme teraz dorazili domou z MDD od babci na dedine sa konala spoločenska akcia..bolo super.....tobiasko bol usmievavy,kazdy mí ho bral na ruky tak sa vozil kral..isiel z ruky na ruky,Karin sa vyskala na trampoline...vyblaznila ze teraz som ju obliekla do pyzama a hned zaspala tak sme mali krasny den
a mame novinku"""""

prerezal sa nam prvyyy zubok!!!!huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa len nech nam aj dalsie tak idu ako ten prvy ze ani nevieme ako nam vysiel,prerezal sa v noci...a dnes pozerame a mame zubcek

rony253
2. jún 2009

ahoj jurocko tak gratulujeme, tak to sme vazne asi posledne co nemame zub 😀
a mal tam hrbolcek? ja ze aku mate novinku, myslela som ze cakate babo a potom nižšie, ze prvy zubok.