Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
5. jún 2009

tak nie tazka si pisala ale leniva..no moje dieta je tiez lenive co uz 😔

vejinka
5. jún 2009

rony ahoj 😉

ba80
5. jún 2009

...veji mame tucne mlieko... 😀

bendy
5. jún 2009

no mne to tak pripada, ze je strasna vaha 🙂 aspon pred tou poradnou, som bola prekvapkana ze tak malo ma 🙂

vejinka
5. jún 2009

ba heh mame smotanu 😀 😀

vejinka
5. jún 2009

bendy nie nie nema malo..len by som cakala na to aka baculka ze ma viac...ale su tu ovela lahsie dievcatka a dokonca aj chlapci 😉

bendy
5. jún 2009

jaaj leniva no to je, lebo ked je napr. na brusku a chce nejaku vec alebo mam nieco ja v ruke co ona nedociahne v tu ranu strati o to zaujem a len zdvihne zadok do luftu a kope nohami 🙂 🙂

vejinka
5. jún 2009

presne...tie deti su robene tusim cez kopirak 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
5. jún 2009

ba a vladzes ju nosit??

bendy
5. jún 2009

ba: mala je zlata a vobec by som nepovedala ze ma 10 ked ju porovnam s tou mojou buchtickou 🙂

ba80
5. jún 2009

veji, ano, uz som si zvykla... 😉

ba80
5. jún 2009

bendy, ono to cez oblecko nevyzera, ale ma faldiky ako barokovy anjelicek... 😀 😀

vejinka
5. jún 2009

ba krasne prirovnanie 😉
idem spat kocky bru noc

bendy
5. jún 2009

mne sa to tak paci na tych deturencoch 🙂 🙂 a moja ma dokonca do toho este aj taky maly pivec 😀

miriam24
5. jún 2009

Ahojte .. tak maly nehrozi aby zaspal .. tato si ho naucil tak ze ho uspava on .. no tak asi caka kym pride z treningu ..

bendy .. Emka je rozkosna 🙂

ba - ten hviezdny special je super spraveny 🙂 .. odkial si si stiahla tie pozadia? by som sa mohla znova pohrat s GIMP-om

inak moj maly ma tiez nieco okolo 10 kg .. neviem presne ale nosit ho je uz riadna makacka .. 17.6 ideme na poradnu tak som zvedava

ba80
5. jún 2009

dobruuuuu, veji... 🙂

johnie
5. jún 2009

ahojte rychlo vas kuknem a idem naspat pracovat ked skoncim este nakuknem
😉 bendy krasna je emka a ma pekne meno

rony253
5. jún 2009

cafte, bendy moja Sara mala 26.5. 7150 gr. nemas sa kam ponahlat s vahou malej, je to uplne o.k. povedal moj doktor
ahoj Ba

johnie
5. jún 2009

rony nasla si tu penazenku? 😕

perlab
5. jún 2009

ahojte,
romanka už zaspinkala
pekný večer prajem 🙂
gratulujeme všetkým oslávencom 😵
bendy, vitaj v klube 😀

bendy
5. jún 2009

johnie: dakujeme, Emiek je vraj sice vela ale ja v mojom okoli nepoznam ziadnu ale v porodnici sme boli napr. 3 🙂

luciankasebastianko
5. jún 2009

ba krásne fotočky 😉

ba80
5. jún 2009

caf, lasko... 😀 😀

ba80
5. jún 2009

dakujem... 🙂

bendy
5. jún 2009

perlab: dakujem za privitanie v klube 🙂

luciankasebastianko
5. jún 2009

Ten môj zbojník ešte skáče idem ho ukludniť a pokúsiť sa uspať 😝 😝 😝

perlab
5. jún 2009

emka je zlatunké bábenko 😉
aj mne sa páči ten hviezdny špeciál, už dávno som ho obdivovala 😵
aj Romanka má 10 kg a mám teda čo nosiť, ale už viacej chodíme za ručičky, alebo štvornožkuje

idem si vás prečítať

ozaj, na FB som dala videjká, tak kuk 🙂

rony253
5. jún 2009

johnie, hej nasla som. mala sa zobudila vosla som do detskej dala ju na prebalovaci pult, kde mala polozene len teplaky, ktore som jej pred spanim vyzliekla, prebalila som ju a obliekam ju, dvihnem teplaky a pod teplakami bola penazenka, skoro ma trafilo. Ale dobre, ze som k tomu alergologovi nesla, lebo som bola v lekarni a pytala som sa na tie tabletky a kvapky co som kedysi brala, tak mi povedali, ze ich nesmiem vobec ani kojace a ani tehotne zeny, vraj mozem len Homeopatika a tie co ja potrebujem dostanu zajtra. Ja neviem ale nejako som este nikdy s homeopatikami nespolupracovala. tak neviem ci ich kupit.

natasa8
5. jún 2009

ahojte....
ba.. pekne fotocky, mala je zlata, podoba sa na ocka vsak ?

bendy ... emka je zlatunka... my patrime tiez medzi najmensich, na poslednej poradni zaciatkom maja nemala ani 7 kilo. Ale tiez mi kazdy hovori aka je baculka - ale to robia tie baculate licka 🙂

ba80
5. jún 2009

my tiez este nespime... 😠