Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

bendy
8. jún 2009

a tie makke topanky to su tie o ktorych ste tu sa mi zda niekolkokrat pisali ze??Moja svagrina ich tiez mala a deti sa v nich ucili chodit v nutri a na von mali s tvrdou podrazkou

rony253
8. jún 2009

ano tie o ktorych sme tu pisali tie mam a perlab mi kupila este jedne, su super, aj ja to budem tak robit na dnu mäkke a na von tvrde, len tie tvrde musim este kupit.

rony253
8. jún 2009

vsak aj Sara tak, ona sa sice potiahne do stoja ale hned sa pusti a pada. nie je este pevna v stoji, a ked mi sedi na kolenach a muz sedi pri nas, chyti ho za tricko a taha sa k nemu a postavi sa, ale drzim ju. to si este musi natrenovat, aby sama stala, teraz sa tesi ze vobec stoji, ale sama nejake kroky alebo nieco podobne nie. Este musi vela papat, aby sama stala. 🙂

bendy
8. jún 2009

aj mne sa celkom pozdavaju, pozerala som ich na nete a nasla som aj tuto stranku, myslis ze su to tiez tie topanocky?
http://www.snugglefeet.com/sale.html#adaisy_2db...

bendy
8. jún 2009

tak to sa ani nenazdate a bude chodit 🙂

anickaajanko
8. jún 2009

Rony dnes nam prisli LILIPUTI su skvele, velmi sa mi pacia, a fakt rychle dodanie objednala som ich v piatok, ta pani je uzasna
to si ani ja nemozem stazovat, klopi klop, Branko sa zobudi v noci 2az 3 x tiez zapinam len lavove svetlo takze to ho nepreberie a hned spinka dalej po nakojeni, to nemame problem len vecer si nevieme zvyknut zaspavat v rovnaku dobu, bendy kojis?

bendy
8. jún 2009

moja Ema sa stavia na nohy len ked ju chcem posadit tak sa vzoprie a nechce skrcit nozicky, no ja sa ju snazim skor motivovat na to lozene ale zatial bezvysledne 😉 aj ked na brusku oblezi ale len kopka nozickami 🙂

rony253
8. jún 2009

asi su to tie, neviem presne, ale maju tu na tejto stranke krasne vzory
nase su tieto:
http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...
kupene mam tie kremove s ruzovou kvetinkou a doma mame ruzove s ceresnickami, ale tak sa mi zda, ze su podobne len ina znacka

bendy
8. jún 2009

ano stale kojim 🙂 a dufam ze do toho roku to este potiahnem 🙂 je to pohodlnejsie pre mna 🙂 aj ked niekedy mame noci, ze mam pocit ze som stale hore ale co uz. Raz spi dobre raz zle ale sa mi zda, ze ako som zacala tu kasu davat tak sa to trosku zlepsilo

bendy
8. jún 2009

aj mne sa pacia tie s tymi kvetinkami 🙂 no nic skusim oslovit svagrinu, ta zije v Uk, nech mi ich objedna a uvidim. Ale sa mi pacia aj svagrina ich vychvalila

rony253
8. jún 2009

bendy ani Sara sa na bruchu nepohne z miesta, len kope nohami, ked jej je uz dlho, ani nelozi ani sa neplazi nic, sediet sedi, ale ked padne na bok tak ma problem sa znova posadit, chyti si nohavice a tah sa za ne do sedu, a stale jej musim pomoct, lebo ked jej to nejde rozculuje sa 🙂
anicka tak to je fajn, ze si s tymi topkami spokojna. Ja jej ich davam aj do kociarika, pokial nechodi
a bendy maju tu v tej tvojej stranke pekne farebne vzory, tie s kvetinkou a motylikmi by som hned brala.

rony253
8. jún 2009

zeny idem pozehlitm, stavim sa neskor, musim daco uz aj do kufra zbalit, lebo zajtra nestiham a v stredu rano o 4-tej startujeme, to bude hruza, Saru zobrat rozospatu do auta, ale snad bude spat dalej v aute.

rony253
8. jún 2009

chcela som prespat v bratislave, ale sama na hotely s malou mi je to take neprijemne.

bendy
8. jún 2009

rony: to akoby si o Eme hovorila 🙂
mne sa z tej mojej stranky tiez pacia tie s tym kvietkom a motylikmi, zdaju sa mi tiez podobne ako tie liliputi len ta gumicka okolo mozicky je ina...no nic skusim oslovit tu svagrinu a uvidime...a tiez vychadzaju lacnejsie.

rony253
8. jún 2009

asi som urobila hrubicu, pardon

bendy
8. jún 2009

jooj aj ja by som potrebovala pozehlit ale tak sa mi nechce ze az 😒 no nic idem sa ja navecerat potom sem este nakuknem

luciankasebastianko
8. jún 2009

ahojte tak keď budem druhy krát tehotná prosííííííííííím si také dobré a pekne dievčatko ako je Sara tento môj čertík včera zaspal až o 21.30 h a to spal poobede iba 30minut 😠 a to sa nabeha a nalozí do zbláznenia 😝

vejinka
8. jún 2009

ahojte aj ja by som rada druhe take co aspom v noci spi 😀
inak sa napchavam jahodami..konecne mame aj tu na liptove mam plny pol litak len aby sa mi maly z nich nevyhadzal lebo ak sa vyhadze tak zbohom jahody 😔

rony253
8. jún 2009

ja uz mam dozehlene, vsetko poodkladane este musim pracku vylozit a som pre dnesok hotova, manzelovi v spalni vymenit pradlo, a je pripravený, kedze ja tu nebudem. Stale ked odchadzam mu vsetko pripravim, poperem pozehlim ponozky na gulky poparujem, proste ma vsetko pripravene,

rony253
8. jún 2009

idem pocitat co ste popisali. Sara este spi, ale uz sa prevaluje, tak asi o chvilu pojdem kojit.

claudinka
8. jún 2009

bendy jeeeej Emka je chutnunkaaa 😵 😵 😵

ahojte, maly mi konecne uz haja asi 20 minut, dnes sme za cely den od rana hajali iba spolu 11.45-13.30, tak pohodicka a potom sme boli vonku, kde vystrajal jak blaznivy 😒 ako sa mate?

rony253
8. jún 2009

tak to som sa nacitala, az dva prispevky, vejinka a luci 😀 a ja, ze kolko ste toho popisali 😀

luciankasebastianko
8. jún 2009

rony = dobrá manželka 😀 😀 😀

rony253
8. jún 2009

luci veru, toto uz robim takto 6 rokov, ked odchadzam na slovensko, a este som mu aj gombik na nohavice prisila, co mi uz ukazoval mesiac a stale som na to zabudla 😀
claudi dakujeme fajn, takpovediac cestovne, idem balit kufor, nech mam zajtra pokoj. Zajtra este na jeden nakupik a mozeme palit na Slovensko.

rony253
8. jún 2009

Boze, ja len dufam, ze Sara bude dobra v lietadle, totiz v tom case co letime chce stale spat a v lietadle spat urcite nebude, ako ju uz poznam.

claudinka
8. jún 2009

rony jeeej uz dojdete? a dokedy tu budete, az po stretku idete domenka?

luciankasebastianko
8. jún 2009

Možno ťa prekvapí a bude buvať aj jú kojíš keď vzlietate vieš, aby sa vyrovnali tlaky? 😕

rony253
8. jún 2009

claudi, az koncom mesiaca pojdeme spät, uvidim.
Luci nekojim v lietadle, nie je mi to trapne ale ked sme isli z Kosic vytiahla som na nu prso, a nechcela, lebo bola najedena, a ked je najedena tak prso nechce. Davam jej vzdy cajik, ten pije pekne, ale staci aj ked cmula cumel a prehlta. Ale vzdy ked sa uz lietedlo rozbieha mam cajik v ruke a hned ako zacina stupat dam jej ho do pusy a pije, ked uz nechce hned jej dam cumel.

eweny
8. jún 2009

dobry vecer prajem, idem trosku precitat, co ste popisali..

eweny
8. jún 2009

baby, tak som dnes volala na tie vysledky vyterov z nosteka a hrdielka a ako som predpokladala mame zlateho stafylokoka aj v nosteku..ako by nam bolo malo, ze ho mame aj v ockach ☹ ☹ ☹ zajtra letim k doktorke a maly ide na ATB..