Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

bubinko83
9. jún 2009

evit o tortu nemam strach to dava robit bud babka alebo krsna mama ,neviem ako sa dohodnu.

evitkamalicka
9. jún 2009

a my kupeme od narodenia kazdy den

johnie
9. jún 2009

ja kupem kazdy den o pol osmej... a spat ide okolo osem - pol 9...
bubi ja vobec netusim co k narodkam... mozno ten bicykel s tou ruckou co mozes tlacit... uz som kukala stoji 50 €.... 😝

bubinko83
9. jún 2009

a moj stary ma tento mesiac aj meniny 😠 Furt sa len niečo oslavuje a neviem čo mu mam kupit.

kamilka12
9. jún 2009

johnie - serus 😉

kamilka12
9. jún 2009

Tiež neviem čo mu kúpime...ale určite to bude niečo, čomu sa poteší, ale čo, to ešte neviem 😕

johnie
9. jún 2009

kami ťewaaať 😀
a my mame taky september... aj muz aj mala, svagrinine deti obidve, no hruzaaaa

bendy
9. jún 2009

ja by som chcela kupit taketo nieco:
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumbe...

bubinko83
9. jún 2009

ja už musim rozmyšlat čo na ten ročik lebo my mame už 6.augusta.To rychlo ide. 🙂

a už ste rozmyšlali aj nad druhym babatkom.Jaaaaaaaaaj ja by som tak velmi chcela taky uzliček maly voňavy 🙂

evitkamalicka
9. jún 2009

bubi ja chcem tortu piect sama, nejako ma chytilo pecenie tort tak preto uz pomaly zacinam rozmyslat aku

kamilka12
9. jún 2009

nejde mi to otvorit 😕

malý je už 20 min. hore...ideme ranajkovat..

johnie
9. jún 2009

kami skopci to celeeee 😉

evitkamalicka
9. jún 2009

bubinko my uz nad druhym rozmyslame odkedy sa narodil maly, takze uz len cakame na vhodny cas

bubinko83
9. jún 2009

bendy to je tiež chutne. 😉

johnie
9. jún 2009

my mame hojdacieho kona...

bendy
9. jún 2009

aj ja by som chcela druhe, ale zacneme na tom pracovat az zaciatkom buduceho roku 🙂

johnie
9. jún 2009

my druhe v nedohladne... tak o 4roky minimalne 😎

evitkamalicka
9. jún 2009

bendy mi chceme zacat buduci rok maj, jun, jul niekde na super dovolenke 😅

bendy
9. jún 2009

johnie, ked hovoris o hojdacom konovi prave ma napadlo, ze aj my ked sme boli deti sme nejakeho mali a urcite bude cakat niekde na povaly, musim to ist pozriet po pripade ho oprasit 🙂

bubinko83
9. jún 2009

ja chcem druhe ale asi až ked bude mat maly asi 3 roky.Je to pekne mat 2 deti aj s menšim rozdielom,ale velmi naročne určite.Takže Filiipko pojde do školky a ja budem s druhym babom doma.

bubinko83
9. jún 2009

johnie a prečo by si skor nechcela?

bendy
9. jún 2009

ja sa musim dat najprv pripoistit to DNP aby mi aj ta materska tak vysla aj pri Eme som to mala a bolo tu super, nie ako tato almuzna co dostavam teraz 😉

johnie
9. jún 2009

bubi, ked si predstavim dalsi minimalne rok-dva neprespanych noci... 😒

johnie
9. jún 2009

no tak do 35 by sme druhe mali stihnut... mam 26 tak este mame casuuuuu

bendy
9. jún 2009

ja zas nechcem velky vekovy odstup medzi detmi nech sa aj spolu zahrat vedia, a hlavne nech tu matersku potiahnem naraz aj ked si to neviem predstavit byt tak dlho doma...ale potom uz budem mat pokoj, no zas na druhej strane ked si opat vybavim ten porod..joooj 😝

bendy
9. jún 2009

to moje dieta stale haja, normalne nechapem..

bubinko83
9. jún 2009

bendy DNP idu zrušit je to len do konca tohto roka. ☹ Aj ja som ho mala a mrzi a že sa to nebude dat využit aj pri druhom dietatku.

bendy
9. jún 2009

to vazne???No to je skoda