Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
21. jún 2009

svokra mi zobrala maleho a ja sa nudim.. 😔

bubinko83
21. jún 2009

veji tak sa nenud a uživaj si to 😵 😀 😉

anickaajanko
21. jún 2009

150 body s kratkym, 210 opalovacky, 331 pyzamka vsetko bolo po 3 kusy, pyzamka su krasne 101 dalmatincov, bodkovane, modre, a pasikave,

anickaajanko
21. jún 2009

ja som si tiez myslela ze v BB nemaju a oni ich z detskeho prelozili az ku kocikom a tam bolo vsetko

vejinka
21. jún 2009

ten link sa mi neda otvorit

vejinka
21. jún 2009

tiez sa chystame do tesca na oblecenie ale my bereme len biele...to sa dobre pere 😀 ako ked sme dosli do jedalne v bielom a kazdy si myslel ze sme uz v pyzame 😀 😀 a to boli dupacky z tesca 😀

anickaajanko
21. jún 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1025884
ked jej napises ona ti ich posle aj za vyvolavaciu ja mam od nej uz dvojo

vejinka
21. jún 2009

a to su s dlhym rukavom???, lebo s kratkym mame kopec.

anickaajanko
21. jún 2009

kratky

vejinka
21. jún 2009

tak nic...uz som zbadala na baleni nakreslene

luciankasebastianko
21. jún 2009

Ahojte babulky super, že ste už tu a že sa vám páčilo pozerala som foto Kráááááááááásane hlavne tie spoločné maminky sept. oteckovia sept. 😀 aj sme sa chystali vás pozrieť( máme rodinu v Kezmarku) ale nakoniec to počasie 😠 .
muselo to byť super konečne sa vidieť dúfam, že aj my budeme mať tu príležitosť 😉

bendy
21. jún 2009

Ahojte kocky aj ja vas zdravim, fotky su skvele, muselo vam tam byt dobre, len skoda ze to pocasie vam takto neprialo ☹

bendy
21. jún 2009

citam ze zhanate bodycka, ak by ste mali niektora zaujem ja mam na predaj 3 ks, su cisto nove, velkost 12-18 mesiacov ale moja ich nosi uz teraz. Tieto predavam preto lebo ja ich mam dvojmo.
http://www.babybazar.sk/nove-bodycka-cena-spolu...

bubinko83
21. jún 2009

no fotečky zo stretka su užasneeeeeeeeee,super 🙂 A detičky ešte krajšie.Ale bola tam prevaha chlapcov,či sa mi to len zda?

čo ste si aj detičky menili? Som videla Erika od vejinky vačšinou na rukach rony 😉 😵 Dufam,ale že mužov ste si neymienali? 😲 😀

bubinko83
21. jún 2009

ozaj a chlapi na stretku čo? Ako sa k sebe spravali? Ale uprime..........nenudili sa?

miriam24
21. jún 2009

Ahojte .. ja sa chystam coskoro kupkat maleho .. uz mam jednu pracku vyvesanu a teraz sa mi perie druha ...

no podla mna sa muzi ani tak nenudili .. neviem ale podla mna si tam kazdy tak nejak niekoho nasiel s kym mal spolocnu rec 😉 mozno sa mylim ale napr moj mi po ceste spat hovoril ze ked sa bude nieco taketo znova konat tak nas mame prihlasit 😉

inak nahravam fotky na FB ... tak za taku polhodku tam uz budu vsetky odo mna 😉

vejinka
21. jún 2009

muzov sme nemenili...ale ktovie co bude nabuduce 😀 😀 😀

bubinko83
21. jún 2009

to je super že sa nenudili.Ved treba sa určite aj trošku prisposobit a potom to ide 😉

vejinka
21. jún 2009

moj si zahral aj stolny tenis...a jeho sparing partner bol ehmm..neviem on ho nepozna a ja neviem 😀 a teraz som sa ho pytala ze a ako ste na seba kricali..a on ze boli ticho obaja 😀 😀 len loptocka trieskala 😀

vejinka
21. jún 2009

sakra mam vela preklepov... 😔

jurocko
21. jún 2009

ahojteeeeeeeeeeeee..naozaj bolo super..som velmi rada ze sme sa spoznali..deturence boli rozkosne a karin same zazitky..mi sme dosli dost neskoro až okolo 19.00 hod.boli sme v Maxe este,v Tescu a Karin sme este kupili botasky tak som rada a nakoniec sme isli k Matusovemu strykovi ta´m sme sa naobedovali a oddychli a isli domou
inak ked sme odchadzali z Larionu tak sme s Katrin isli na Strbske pleso..ale stale prsalo tak sme sa zastavili v jednom paradnom hoteli kde Katrin boli tam na svadob.ceste a rozhodli sme sa ze na pleso neideme lebo prsi a stoho nic nebude lebo te nema vyznam skoda...
ale tesim sa lebo Katrin s rodinkou pridu k nam do Bardejova na dovolenku

jurocko
21. jún 2009

oprava my sme dosli 😀

ba80
21. jún 2009

😀 😀

ollako
21. jún 2009

ahojte
veji ako si to myslela, ze partner tvojho muza pri stolnom tenise bol ehmm 😕 co????

vejinka
21. jún 2009

olla..to bol tvoj chlap? mne sa vsetko pletie 😅 to ehm znamenalo ze rozmyslam..ehm...hmm... 😉

vejinka
21. jún 2009

nepamatam ani jedine meno vasich manzelov...som ja ale baba jedna skleroticka 🙄

vejinka
21. jún 2009

dieta mi nespi vrestalo ako keby som ho drala....a teraz ho zabava svagor..no ale stve ma ze este nespi

vejinka
21. jún 2009

do frasa ak si mysli ze bude hore do pol jedenastej ako vcera..tak je na velkom omyle 🙄