Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

bendy
3. júl 2009

takze ako tu citam asi kazde babo ma potnicky

skrecok
3. júl 2009

Boze, pisem ako madar...taka som znicena aj z toho tepla. Tak krasne je vonku a ja som s chudacikom doma zavreta.

natasa8
3. júl 2009

skreci.. nie ste jediny, viac babatiek teplotuje kvoli zubkom ☹
drzim palce aby co najskor vyliezli 😉

my mame na novu sedacku cas, mala este 9 kil nema, takze do roka jej bude stacit vajicko, to je pre deticky najbezpecnejsie. Ale uz mame vybranu, tiez kupime romerku 9-18 kg 🙂

natasa8
3. júl 2009

aj my sme zavrety, mala bere ATB... nemoze chodit na slnko ☹
Od narodenia jej piskalo v nose, tak sme isli na ORL a tam zistili ze ma zdurenu sliznicu a plno streptokokov ☹

skrecok
3. júl 2009

Natasi, viem ze nie sme jedini...susedka nam hovorila, ze jej maly maval 40°C. To uz je sila....

Ani my este nemame sedacku, ani 7 kg takze mame este cas.

skrecok
3. júl 2009

Joj, nevedela som, ze Katka je chorucka. ☹ Chudacik, prajem skore uzdravenie...

natasa8
3. júl 2009

no praveze chora nie je, tych streptokokov tam musela mat uz davno, mozno este z porodnici ....

skrecok
3. júl 2009

Fuha, to az teraz? 😕 Tak na nieco nebola dobre preliecena...aj ked navonok vyzerala zdrava...Aspon, ze sa teraz dostane do poriadku. 😉

Aj ja som citala v casopise Mama a ja, ze topanocky a chodulka nie, len protismykove ponozky... 😅 Ale maly chodi okolo nabytku a stale chce chodit...takze neviem. Mala by som pomaly kupit vacsie sandalky, lebo tie co ma teraz su mu akurat.

Ach, ja by som mala ist pomaly lahnut, lebo viem, ze ma caka tazka noc. No, idem sa osprsit...

skrecok
3. júl 2009

No, uz idem. Dobru noc.

luciankasebastianko
3. júl 2009

Ahojte, tak už asi všetky buvate tak dobrú ja už tiež idem 😵

perlab
3. júl 2009

Caute, my uz cestujemeeeeee, pa a sladke snicky.

johnie
3. júl 2009

dobru nocku a perlab stastnu cestu... 😉

bubinko83
4. júl 2009

dobre ranko som prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

winona24
autor
4. júl 2009

druhá 😀

vejinka
4. júl 2009

tretiaaaaaaaaa 😉

vejinka
4. júl 2009

prave som dostala instrukcie co mam varit..a svokra so svokrom isli do zahrady vraj kym este nepecie...takze vas opustam a idem varit..dnes to bdue bujonova polievka so strhanickou a perkelt s kolienkami 😉 a malemu asi masko a ryzu

vejinka
4. júl 2009

uzas muz musel odist a svagor este spi...a ja mam ist varit..ani bohovi maleho nenecham sameho 😠

vejinka
4. júl 2009

teda panu bohu by som ho nechala on mi na neho da pozor ale ako mi da vediet ked bude plakat aby som sla za nim to netusim 😅

ollako
4. júl 2009

Ahojte, my mavame strasne noci, maly je mokry ako mys a ja na tom nie som inak, potime sa, no strasne 🙄 a este stale ma sopliky co uz v utorok bude dva tyzdne a stale si sucha ocka,asi by sme mali zajst k lekarke, ci tiez nema nejake bakterie 😒 lenze nasa lekarka ma dovolenku a beru len surne pripady a neviem ci toto sa dav povazovat za surny pripad, ked ani teplotu nema 😕
inak uz krokujeme o 106 na stavbe najradsej 😀 po klincoch a vselijakych drotoch a hlavne po drevenej trepni, ktora vedie na prve poschodie 🙂 a kedze mamina sa boji vysok 😝 ..ani za svet tam snim nechcem ist a on sa jeduje
v postielke sa stale stavia aj za spanku v noci, ked sa chce napit 😀 je s nim sranda, len tie sople!

kamilka12
4. júl 2009

Ahojte,

tak konečne je to tu! Hore sa nám prerezala prvá jednotka..stálo nás to 3 týždne nervov a teploty...ale konečne je vonku. Ešte druhá jednota a hádam bude na nejaký čas zase klud..Druhá jednotka vyjde tiež už každú chvílu..je ju úplne vidno.. Inak to je zaujímavé, ale keď idú Martinkovi zuby, on nie je zlý v noci..to sa iba nervózne prehadzuje ale zato cez den je to s ním na nevydržanie 😒 Včera som mu cez deň dala už aj Panadol Baby sirup, čo bol taký zlý a len plakal..

claudinka
4. júl 2009

ako citam, nie som sama zavreta uz treti den doma.. inak bre ranecko 😉 maly mal v noci zase teploty a chudacik tak mu neslo zaspavat z tej horucky a tepla.. no konec.. vsetci traja sme spali pomaly nahi a neprikryti a aj tak to bol des 😒 a v noci mu odmerat teplotu normalne umenie, krik jak keby som ho zaziva rezala, no konec..som mu chcela dat ten nurofen cipok, ale kym som zistila, ako sa to otvara, mein gott 😖 a este k tomu mi vobec neslo dat mu ho do zadocku, stale mi ostaval na rukach, uplne nervy som mala, to sa neda porovnat s paralen cipkami, tie boli za sekundu dnu a bol pokoj, tieto malinke sa hned rozpustali, no otras.. tak som mu nakoniec isla dat sirup a to este len bolo kriku.. cela som od neho, aj on, aj postel 😒 ale na trikrat som mu to nejako medzi mliekom supla do pusy, aj ked tu chut uplne neznasa 😒 vstavali sme o osmej, i ked ja som riadne nevyspata, lebo tolkokrat bol v noci hore, ze az a to iba tusim dvakrat papal a ostatne som mu davala vodicku.. od rana je krpec jedovity a mrzuty, ach to bude den zase 😒 😒 zatial to vyzera, ze zatial teplotku nema, ale dnes tiez nikam nejdem, ked tak az zajtra 😖

kamilka12
4. júl 2009

ako je to s tými nurofenovými čipkami? My ich doma nemáme...ale vraj sú až od 12kg? 😒

No, Martin sirup (Panadol Baby-jahodový) má rád...včera ked som mu ho dávala striekačkou taaaak sa zalizoval a potom sa rozplakal že mu už nechcem dať 😀

kamilka12
4. júl 2009

oll - super že už Peťko cupitá 🙂

natasa8
4. júl 2009

ahojte... olli gratulujem k cupitaniu 😵 😵 😵

kamilka.. bola som pozriet krabicku tych nurofen capikov, tak je tam napisane ze od 6 Kg....
My sme zatial vysoke teploty nemali, len po ockovani a pri zubkoch mierne zvysenu (38), tak som davala Paralen capiky, tieto nurofen som zatial neskusala....

ja som malu upavala hodinu, najskor mala bohovu naladu, skakala po postielke, ale skoncilo sa to desnym revom 😒
teraz mala vstavat a desiatovat ... , ale len teraz zaspala 😒

natasa8
4. júl 2009

idem varit a upratovat, poobede by sme chceli ist do Avionu na nakup, ale von je hrozny hic, asi pojdeme az podvecer.......

zelam krasny vikend 🙂

kamilka12
4. júl 2009

tak potom som mala zlú informáciu o tom nurofene..tiež dávam paralenové čipky alebo sirup..

Nám sa našťastie zaspávanie nezhoršilo...dávam ho vždy v približne rovnakom čase a keďže v postielke ho nenechávam sa hrávať, tak vždy vie, že keď ho tam dám, treba spať....Aj keď, je pravda, že ja ho dávam na bruško a keďže on neštvornožkuje, tak z bruška sa nemá šancu postaviť, tak si len pritiahne k sebe plienku a pekne zaspí..

vejinka
4. júl 2009

ahojte tak obed vsetkym chutil(ak by nie nabuduce si varia sami) a teraz papam domacu zmrzlinku straciattela 😝

claudinka
4. júl 2009

My sme akurat vsetci po obede - ledva odfukujeme.. maly tiez toho spapal vela, na to, ze vcera spapal zo vsetkeho iba polovicu, dnes zase zjedol toho vela.. 🙂 my sme si robili (teda muzik, ja som iba zemiaky ocistila a nastruhala) kuracie sote s mexickou zeleninou a baranimi rohmi v zemiakovej placke 🙂

anickaajanko
4. júl 2009

ahojte
my máme dnes 10 mesiacikov 😉
a spravila som si 2 tehu testy a obidva s dvomi ciarkami, no sila

silwietta
4. júl 2009

ahojte dievcence... hic ako hovado... maly v noci nenormalne vystrajal, bolo mu chudakovi teplo... ale dnes sa zato kupal v bazeniku... sa mu to fest pacilo 😵