Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
6. júl 2009

kde ste zmizli???, 😨

evicka1
6. júl 2009

ahojte.
terezicka: to mas s Luckou to iste co ja s Hugom. akurat som sa naucila ze na rucky si ho beriem ked je zlatucky a neplace. pretoze som prisla na to ze ked uz mu bolo velmi "smutno" a ja som si to nevsimla, alebo som si ho dlho nepomojkala tak zacal plakat a dozadovat sa na ruky
a ked ma hysteraky tak radsej si ho vezmem nech ho nechat tak revat. riadim sa heslom ze dieta je "nosenec" tak to aj tak robim 😉
a za chvilocku vyrastie a uz sa nosit nebude chciet

evicka1
6. júl 2009

veji:no maly je krasna "gulicka" to mas co nosit...

natasa8
6. júl 2009

terezi...no ja ked varim tak mala sa mi moce pod nohami, vzdy jej najdem nieco bezpecne v supliku alebo sa mi hrabe v skrinke....

vejinka
6. júl 2009

evicka..veru veru sak na kurach sa uz nedalo nosit..tak mam satku a som spokojna..aj ked aj v nej uz citim tu jeho vahu 😉

evicka1
6. júl 2009

veji: ja mam manducu ale chcela som aj ja ten ring sling. no furt vaham...
no ja ked varim tak hugo je pri mne a vetsinou mu davam ochutnat. alebo sa hrabe v sufliku a robi "poriadok" 😲

buksy
6. júl 2009

vegalogic..vitaj..

anicka...v prvom rade gratulujeme a neboj urcite to zvladnes
k tomu nocnemu budeniu... my sa v noci tiez casto kojime niekedy je to nad ranom aj kazdu hodinu ako aj dnes napriklad... ja vecer dam malej nutrilonove mliecko lebo som mala pocit ze po nom bude lepsie spat...no je to tak ze pospi cca 3 hodinky a potom sa uz len kojime ...
no a ta strava...
ranajky: sa kojime...
desiata: 2-3 piskotky + 1 jablcko + 1/2 bananu (pripadne nejake ine ovocie alebo mrkvicka)vsetko cerstve nastruhane...
obed: niekedy spapame len 2-3lyzicky a niekedy aj trosku viac....(varene nam chuti len vtedy ak je dochutene, cize pridavam drvenu rascu a petrzlenovu vnat)
olovrant: kojime alebo vyzivka
vecera: kasicka (nutrilon rozne druhy)
po kupani: UM

buksy
6. júl 2009

no baby ja mam tiez manducu lenze mala mi z nej niekedy chce vyliest.. stale sa vyklana a zaklana... no je to niekedy velka sranda ale ked je unavena a sme niekde na nakupoch a nevie zaspat v kociari tak si ju dam do manduci a tam hned zaspinka...
ja ju tiez musim mat pri sebe skoro stale,... tiez pusti hrozny plac ked ostane sama takze aj ked varim mam ju v kuchyni na deke a sa dokaze celkom pekne zahrat....

luciankasebastianko
6. júl 2009

ahojte vegalogoc vitaj
anni ja som dobehla či už máš niečo nové a ty ideš až večer? 😝

evicka1
6. júl 2009

a zabudla som vegalogoc vitaj
buksy : pozeram ze si z kosic tak mi budes vediet poradit. kde je dobre kupalisko kde je pekny detsky bazenik

vejinka
6. júl 2009

evicka ja mam ring sling a totalka spokojnost 😉

vejinka
6. júl 2009

manducu som velmi xcela ale ked muz mi to nexcel kupit vraj moc drahe ale ked som za nim dosla ze ring sling a nieje to drahe...tak ma den zien mi kupil ring sling..ja som si vybrala on zaplatil a cez net 😉

evicka1
6. júl 2009

veji: tak to mas dobre... ja som si to kupila sama u mna ze chlape zaplat nefunguje 😀 ... a som fakt spokojna... nemenila by osm

luciankasebastianko
6. júl 2009

annička malý sa budíiv noci aj dnes zobrala som si ho k sebe ,ale hneď zaspal tak som ani nekojila 😀 ,ale už aj prikrmujem Hami mliečkom rano nechce nič jesť ani kusok chleba vždy ho len pomedlí tak mu zarábam 150 -200 ml a to vypije skusila som a keď po kojení ranom ešte toklo vydrúla tak prečo nie ved je už veľký chlap
takže
rano 6.00 kojíme v postielke čakám že ešte zaspí 😝
7.3O mliečko + kusoček roška
9.30 kojím ideme buvať
12.00 obedík pekne papá, hlavne zeleninku
14.00 kojenie ideme buvať
16.00 ovocie,jogurt
19.00 kaša HAMI
20:00 kojenie ak zaspí a zobudí sa o 21:00 tak dávam ešťe mliečko 100 ml nie vždy
plus cez deň vypije cca 600 vody a zje chrumky alebo piškotu

buksy
6. júl 2009

veji... ano manduca je trosku drahsia ale ja som velmi spokojna... a to pamatam ako si pisala ze ides muzickovi ukazat ten ring sling ze nech ti kupi na den zien.. aj ja som cez net kupovala...

evi... a ty budes v ke?.. neviem na kolko poznas kosice aby som ti vysvetlila ze kde su kupka...

natasa8
6. júl 2009

lucinka ... 600 ml vody? uf.. moja vypije tak 3 dcl.... nie je to malo?

buksy
6. júl 2009

naty ... moja okrem mojho mliecka vypije maximalne deci cajiku... ona vobec nechce pit vodicku ani cajik z flasky takze jej davam z poharika...

evicka1
6. júl 2009

buksy ja som z ke ale v zivote som nebola na kupalisku. mame rodiny barak tak mame bazen teda mali sme 😅 teraz sa tam buduje bracha tak bazen zmizol
a chem niekam s malim chodit palvat. kedze sme chodili do kurzu a nechcem aby sa zabudol potapat a tak

evicka1
6. júl 2009

a k pitiu ze 600ml to sa mi ani nesnivva... hugo nechce ani caj ani vodu a cez den ani velmi kozik 😀

natasa8
6. júl 2009

ja tiez nedavam flasku ... Katka pije z toho uciaceho poharika....

buksy a ako casto cez den kojis?

buksy
6. júl 2009

evi... aha.. tak to sme na tom podobne ja som tiez v ke na kupaliska nechodila lebo vacsinou sme chodievali do madarska... iba na tritone som bola ako stredoskolacka... ale uz minuly tyzden sme sa s kamoskou chystali na kupko a rozmyslali sme nad rybou a krytou plavarnou... kedze na rybe je vraj studena voda ale ja by som to tam aj tak isla omrknut.. a na krytej plavarni mas vonku jeden bazen pre deti a vies si to pozriet aj na web kamere na www.antik.sk ... na plavaren je vstup z parkoviska pri mc donalde... a kde v ke byvas teraz?

buksy
6. júl 2009

naty... mne petka z toho poharika nechce... ked sme vonku tak jej beriem cajik do avent flasky a davam jej pit z toho priesvitneho vrchnacika a celkom jej to ide aj sa jej to paci ale vela nevipije ze cely den...
a kojim tak cca 3 krat

luciankasebastianko
6. júl 2009

na kg vahy by mali vypiť 100ml a teraz keď je tak teplo možno aj viac stale sa potí takže som rada že tak pije len stále prebalovať tak to je tiež radosť 😉 a pijeme stej flašky co nekvaká od baby nova
už tu mám asistenta takže ideme behaťťťťťťťťťťťťťťť papa

vejinka
6. júl 2009

tak ja koncim kocky..vsetci su v zahrade a svokra nedala malemu varit kalerab ako slubila..asi zabudla a teraz som ho dala varit..takze maly bdue papat neskor ako obycajne...ale to neva podstatne je ze som sla dole sa pozriet keby sa spolieham na to ze sa mu vari...chuda zostal by na obed hladny...takze koncim a idem na to dozerat aby sporak okypelo

buksy
6. júl 2009

mne dokina povedala ze nevadi ked nechce ze jej staci to co si vypije v noci a cez den z mojho mliecka... kedze casto sa aj v noci kojime .. pokial nema suche pery tak vraj je to v pohode...

anickaajanko
6. júl 2009

wow tak to aj ja obdivujem 600 ml, ja do Branka ledva dostanem trosku aj to musime pit z normalneho pohara ked viid mna, z flasky ani za svet, my sme sa okupkali v bazeniku na balkone a teraz tak sladko spinkame juj, dakujem Vam ze ten super rozpis

anickaajanko
6. júl 2009

no dnes som volala s tou cukrarkou od ktorej som chcela torty pre Branka k I narodkam kedze sama si netrufam a nechcem mu to pokazit, tak to auticko ktore som chcela stoji 2500 Sk, ta zena je vadna, objednavky ma vraj uz na oktober, strasne povysenecka

buksy
6. júl 2009

anicka... to je dost brutalna cena to fakt musi byt asi vadna zenska...

evicka1
6. júl 2009

buksy: ja byvam v polove . to je smerom na sacu taka ze dedinka 😉 ale zijem v pardubiciach.ale chystam sa prave na dva mesiace domov na prazdniny tak by som rada niekam s malym chodila. a snad tam budu aj nejake deticky s ktorymi sa hugo bude moct hrat to aby nebol furt len s nami "dospelakmi" 😲
a predpokladam, ze v lete ich najviac bude na kupalisku

buksy
6. júl 2009

evi... ano polov viem kde je... joj uz som sa potesila ze zijes v ke..skoda ze len na prazdniny tu ides.. lebo ja co ti tu mam kamosky ktore maju tiez deticky tak tie mi niekedy pripadaju ako keby boli z inej planety... 😢
nemas poriadne ani s kym pokecat... no ale ked tu budes aspon teraz v lete tak by sme mohli spachat nejake stretko trebars aj na kupalisku... kedy prides? my byvame v baške tiez v dome (zatial iba prenajatom ale prave zhaname nieco na predaj) to je kusok od ke... z myslavy smerom na bukovec... neviem ci poznas