Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

martinna78
5. máj 2009

Ahojte 🙂

som tu dlhsie nebola, ale docitam vsetko poctivo urcite 😝 Dnesnym 8-mesacnikom vsetko naj naj naj 🙂 🙂

My sme dnes objavili zubok Maximkovi- lavu jednicku dolnu, takze sa pridavame do klubu jednozubkacov 😀 Uz v nedelu som videla, ze tam ma kopcek a taku vyraznejsiu ciarku a manzel hovori, ze do 3 dni je tam zub....
tak divoko dnes hryzol jednu hrkalku, ze sme poculi ako to skrabkalo ten zubcek o hrkalku, tak som hned zobrala aj lyzicku a pekne to zacingalo 🙂
inac sedime pekne, ale nelozime, ale uz sme ho vcera dali na chvilu do choditka a dnes sa uz pekne odrazal a aj sa posunul, ja som mala aj pri Sofi choditko-to iste a maly je tam spokojny chvilocku len samozrejme nie dlho, lebo v ohradke mi nechce nejak obsediet, tak ked na chvilu potrebujem nieco porobit tak je to dobre

babuci
5. máj 2009

mati ahoj. a ako je to s choditkom, ked moj maly uz chodi za ruky a sam sa stavia a chce stale stat a chodit? mozem ho v choditku nechat dlhsie? lebo keby nebol tam, tak je cely modry z toho, ze stale sa sam postavi a potom niekam capne.

veji ak chces aj druhe babo, tak kludne kup sedacku do 18kg a potom ju vyuzijes a Erikovi kupis novu.

martinna78
5. máj 2009

ahoj Babu, sme sa tu daaaaavno nestretli, nech to Jozinkovi ryyyychlo prejde, to ti verim, ze ti chyba teraz manzel to poznam, oni muzi su predsa len taka nasa opora..... aj moj maly ma rano trosku soplik, ked vstava, ale cez den nic, ale to je zrejme od zubkov teraz....
nabuduce nikoho nepocuvaj, mne presne kazdy tiez brble kolko krat, ze ved nech ho aj otuzujem, ale predsa len oni su este malicky a my vieme najlepsie co je pre nich naj

martinna78
5. máj 2009

babu pokial nechodi este sam, tak chvilocku ho tam mozes nechat, ja som inac ho nechcela pouzivat to choditko, ale hovorim si nakoniec, ze ved ked aj Sofinku som tak mala a vsetko bolo v poriadku, pekne sa naucila chodit

babuci
5. máj 2009

mati presne to je to, ze ked ja viem vzdy, co je pre neho najlepsie a oni ma nepocuvaju. ale skoncila som a odteraz budem fakt oprskla, ked sa inac neda.

takze Maximko ma zubcek🙂)) no my bojujeme s hornym druhym a mozno aj preto ma soplik.

no, uz bol hore a to som ho pred 15 min ulozila. uz vidim tu noc.

babuci
5. máj 2009

ale ved choditka su na to, aby sa v nich deti ucili chodit a nie aby sme ich tam davali, ked uz chodia🙂)))
my sme boli tiez v pavukoch cele dni a sme tu🙂))

martinna78
5. máj 2009

presne kazdy sa snazi vzdy mudrovat do vsetkeho, aj u nas je to tak, ale ja uz som taka obrnena, moze mi hovorit kto co chce, a my sme mamy a my vieme co je pre nasich drobcov naj 🙂

no veru, uz sme zubkaci aj my, som myslela ze bude ako Sofi, ze mu vyjde az po 1.roku 🙂

to ti verim,ze mas obavy aka bude noc ☹

martinna78
5. máj 2009

idem kuknut Ordinaciu, tak sa drzkajte, nech zmiznu rychlo sopliky a nech je zdravucky, pa pa
p.s. skoda,ze ste akurat boli v Mnichove,ked sme mali stretko, ale snad este nieco zorganizujeme a stretneme sa a ked nie tak na Liptove urcite,paaaa

ka3n
5. máj 2009

Martinka ahojcek.ty si z SC? ja som z Kaplnej, to je kusok od SC, ale prestahovala som sa do Slovenskej Novej Vsi.

Veji, ja si myslim, ze ti v klude bude stacit aj do 18kg, ved ked zacne drobec chodit tak ti tak rychlo nebude priberat a ked bude mat 3 roky bude mat mozno 15kg..moj synovec ma 8 rokov a ma 25kg.

martinna78
5. máj 2009

teda no dnes je tu vecer nejak mrtvo, reku este nakuknem co ste popisali a tu nic 😀

Ka3n byvame v Bernolakove, Kaplnu troska poznam, ked som robila vodicak, tak som aj tadial jazdila 🙂

ani my este nemame kupenu autosedacku, este je maly nasackovany vo vajci, ale uz musime kupit

johnie
5. máj 2009

bru nocku prajemeeee.... idem aj ja chrapenzie 😉

jurocko
5. máj 2009

ahojte
je tu niekto?

jurocko
6. máj 2009

breeeeeeeeee ranko tak mi se včera zazili s Karinkou nasou velky sok...nase dieta skoro včera prisla o zrak...strasne se sa zlakli ☹ 😒 😖 striekla si savo proti plesni do oči uteklai sme na pohotovost..ona vrieskala...ja som neviem vtedy ako sadla do auta,prisli sme na pohotovost urobil rychlo preplach ona plakala strasne a z nemocnice rovno sme utekali do Presova na ocne na pohotovost,urobili nam kompletne vyšetrenie oci..povedela dokotrka ze je to Ok ale mame ju sledovat.....povedala ze mohla oslepnut je to žeravina....sme ako neschopni rodicia..ktori nedavaju pozor...viete co som všetko prezivala a čo sa všetko mohlo stat...viem je to zbytocne uz riesit ale ked si to predstaviiim je mi hrozne zle..teraz sa este trasiem ☹

baby sorry ale musela som to dat vonku zo seba 😒 😔 🤐

jurocko
6. máj 2009

velmi som sa bala onu....o nasu princenu.... ☹

jurocko
6. máj 2009

inak mam taku svalovku ze nevladzem.....tolko som včera robila v zahradke vela....a kolko mi este treba....nestihla som robila som ked drobec spinkal ale nastastie včera spal krasne dva spanky skoro po necelych troch hodinach..taksom bola rada..az so si uvedomila v Presove v nemocnici ze som nic skoro nepila okrem kavy..ze sa zo mnou nijak toci a je mi divne a to mi este tlak stupil alebo znizil tak necudo ☹
isli sme spat po pol dvanastej.....karin stale plakala dnes ju do skolky asi nedam...treba to pozorovat este 😔

johnie
6. máj 2009

ahoj jurocko... milacik moj karinka chuda dufam ze bude ok... daj jej pusinku za nas 😵
a nehnevaj sa ale aki neschopni rodicia, ved stat sa moze hocico aj ked to dieta pri tebe sedi cely den... staci chvilka, co ju mas mat priviazanu cely den na jednom mieste, aby sa nic nestalo? to sa predsa neda...
myslime na vas, teraz idem trochu porobit, mala sa mi zobudila o pol piatej a teraz znova spi tak mam trochen casu 😝

claudinka
6. máj 2009

no ty koki,chudatko karinka

evitkamalicka
6. máj 2009

Dobre ranko,

jurocko hrozne, ale hlavne ze je vsetko v poriadku

bubinko83
6. máj 2009

juročko,neobvinuj sa každa z nas je určitym sposob nepozorna.Ale my čo mame po jednom dietati nevieme čo to je mat 2 a byt v neustalom strehu.Držime palčeky aby bola Karinka v poriadku.

evitkamalicka
6. máj 2009

bubinko Filipkovi gratulacia k 9 mesiacikom 😵

claudinka
6. máj 2009

jeeej Filipko velkaaac ma dnes 999999!!! gratulujeme k 9. mesiacikom bubinko 😵 😵

bubinko83
6. máj 2009

babule dik,juuuuuj ale to uteka že trištvrte roka už mame 😉 Aj mi niekedy chyba to male babatinko v zavinovačke ☹

claudinka
6. máj 2009

veru veru vcera som maleho drzala na rukach a nechcel tak byt, tak som si pomyslela, ze ked bol malilinky, jak tu polohu zboznoval 😀

evitkamalicka
6. máj 2009

bubinko aj ja som prave vcera myslela na to, ze ake babatko bol Adamko, ze som sa ho bala aj chytit a tot uz je z neho chlap 😅

bubinko83
6. máj 2009

a naš sa v poslednej dobe až odtlača ked je na rukach.Musim ho pebne držat,lebo tlači aj rukami aj nohami do mna aj by spadol.To je laska 😀

evitkamalicka
6. máj 2009

bubinko aj Adamko sa odtlaca

bubinko83
6. máj 2009

evi a už ti maly lozi po štyroch? Som kukala fotos 🙂 Našmu sa nechce a už asi čoskoro bude,lebo už sa aj da na štyri ale nevie čo ma s tymi ručičkami a nožičkami robit.

bubinko83
6. máj 2009

ok maly zaspal tak sa idem ospršit rychlo.

evitkamalicka
6. máj 2009

bubinko ano lozi, ja uz len cakam kedy sa zacne stavat

euffra
6. máj 2009

ahojte maminy, mate este niektora problem s papanim drobcov alebo je nasa Nina posledna, co este stale nepapa? ja uz som z toho dost smutna, stale odmieta papat. doktorka mi vravela, ze ked to uz inak nepojde, mam jej tam dat strosilinku cukru, ale to nechcem, tak kazdy den vyhadzujem, co nic nespapa. zatne usta a neotvori ani za nic, maximalne styri male lyzicky som do nej dostala ☹