Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
7. júl 2009

moj tiez kupe maleho kazdy den..len ked neni doma tak kupem ja ale to je raz za uhorsky rok

vegalogic
7. júl 2009

my tiez uz od 6mesiaca kupeme vo velkej vani. Malej sa tam velmi paci a vymysla tam o 106. Niekedy kupe manzel a niekedy ja, ako kedy. Pre mna je to uz obcas namahave, hlavne zdvihat ju z vane!!!

vejinka
7. júl 2009

podobne...vega kolko ti ma mala? 😉

kamilka12
7. júl 2009

win - no vieš to je tak...Juraj ho kúpe hlavne preto..lebo chodí domov až o 19.45, takže to je jediný čas, kedy sa mu može naplno venovať...Možno, keby je doma od 16tej...a užije si ho dosť do večera..možno by som kúpala aj ja..Ja som s malý celý deň, tak to by teda bolo,keby ešte aj kúpanie je na mne...Ale zase..on ho kúpe rád 😉

vegalogic
7. júl 2009

k dennej strave:
rano medzi 7-8 ma mlieko alebo kasu vo flasi cca 150ml
okolo 9:30 ranajkuje so mnou kusok chlebika s maslom alebo syrom, pripadne vianocku + cajik
okolo 10:30-11, zvycajne po ranom spanku ma desiatu, jogurt s piskotikmi alebo nejake ovocie s keksami
okolo 12:30-13:30 ma obed, zeleninovu polievku + zemiaky s maskom/rizoto/cestoviny s maskom
okolo 15:00-16:00 ma nejake ovocie, banany, jablcko alebo melon, niekedy aj s keksikmi alebo pisktotikmi
okolo 18:30 ma mliecko alebo kasu cca 150ml
tesne pred spanim okolo 20:30 ma mliecko cca 100ml
v noci okolo 0:00-1:00 ma 150ml mlieka a zvycajne vydrzi az do rana do tej 7.
Medzi tym ma obcas chrupky, cajik alebo ak ma vidi nieco jest, co moze, tak kusok dostane.

vegalogic
7. júl 2009

vahu, velmi nie... asi 8kg, viac urcite nie a meria cca 74cm. Aj ked toho vela zje, velmi sa hybe a asi vsetko spali!!! 🙂

anicka gratulujem!!! dufam, ze vsetko bude OK a zaludok nebudes mat na vode ako ja. Najma ked sa mala pokaka a mam ju prebalit!!!! 😉 Ale to je zrejme v tehotenstve normalne, ze nam vadia urcite pachy. 😉

vejinka
7. júl 2009

kde ste vsetky? zeby vonku? v tom teple?..Erik prave zaspal na druhy spanok

vejinka
7. júl 2009

tak zo spanku nic nieje...neda sa mu 😔

vejinka
7. júl 2009

este nik??

vejinka
7. júl 2009

boli sme v meste a nakupili sme kooopec plienok z hypernovy a maly teraz buvaaa

natasa8
7. júl 2009

ahojte... ja som tu, mala spi uz hodinu a pol, dnes mame total rozhadzany rezim...

dnes zase nic nejedla, rano o pol osmej zjedla asi 120 ml kase, o druhej polku vyzivky .... inak len kojim ☹ ☹ ☹
obed zase uplne odmietla, ani lyzicka 😒

vejinka
7. júl 2009

natasa...mozno je to zubkami..nam ked sli horne tak nexcel vobec nic jest len cuckat

natasa8
7. júl 2009

vegalogic... tak moj muz je asi tehu, aj on ma zaludok na vode ked ma prebalit malu 😀 😝

natasa8
7. júl 2009

veji neviem, dasienka vyzeraju v pohode a praveze teraz az podozrivo dobre spava - aj cez den aj v noci. Nemyslim ze su to zubky.
Ani vigantol na lyzicke mi nechce zjest, len mi stale odtlaca ruku ☹

luciankasebastianko
7. júl 2009

ďakujeme za gratulácie 😀 , boli sme sa okúpať a muž už znova maká ☹ ale bolo super 😝

annie13
7. júl 2009

Babenky uz tu bude medzi Vami takto, pre iste problemy ktore sa vyskytli, Vejinka vie o com hovori, tiez zazila takze tak

miriam24
7. júl 2009

Ahojte ... blahozelame dnesnym oslavencom 🙂

annie .. to si ty anicka ze 😉 blahozelam vam a drzim palce nech vsetko dobre,rychlo a bezproblemovo prebehne 🙂

no mne si tu maly vykracuje so svokrou,sme mu kupili v sobotu papucky a sandalky tak sa mu chodiiii 😝

ozaj ako vam deticky znasaju tieto tepla?

vegalogic
7. júl 2009

Natasa... ja mam tiez pocit, ze mala mi menej papa, ale zato dost pije vodicku alebo mliecko a celkom jej ide aj vodnate ovocie ako melon, nektarinky a jablka.

Miriam...teplo pre malu nie je problem, vacsinu dna tu chodi len v tricku, krataskoch a ponozkach. ked sme vonku tak je na boso, lebo mame travu a na terase dlazbu. Niekedy poobede je len v tricku a plienkach a poobede sa kupkame v malom bazeniku a to chodi po terase uplne naha.

annie13
7. júl 2009

asi mu dost vadi, je mrzutejsi, tiez nam dobre ide nektarinka a melon, aj vodicku cistu velmi dobre pije teraz, caj nechce ani horky ani sladsi, ale vodu cistu ano,
miriam 😉
vega vy uz chodite?

miriam24
7. júl 2009

no ja davam malemu take tie tielkove body alebo len tricko a plienku .. ponozky skoro vobec .. a tiez uz sa teraz cez vikend kupkal v bazeniku ... to bolo radosti ked som ho tam dala,sice moc nesvietilo slnko ale bolo hrozne dusno a teplo .. tak sa tam tak 10 min poclapkal a isiel von ...

no a tiez mi konecne zacal pit vodu .. kupili sme mu taky pohar s takym umelohmotnym cucakom co sa da aj sklopit ... doteraz som mu kupila uz vsetky mozne flase,pohare a cojaviem co a z nicoho nechcel pit .. takze konecne aspon z tohoto lebo okrem toho mi pil len z klasickeho skleneneho poraha alebo salky ale tu mu nenosim ked ideme niekam prec

a pozeram na jojke davaju ten pohreb Jackov .. nepomozem si ale mne sa to zda prehnane,beriem ze bol oblubeny a ze robil vybornu hudbu na ktoru nikto nikdy nezabudne ale tie listky co zrebovali a vsetko okolo toho sa mi zda moc 😨

vegalogic
7. júl 2009

annie...este nie, len stvornozky a za jednu rucicku. V posledne dni sa zacina viac pustat, stoji sama, tak cakam, kedy zacne. Uz ju velmi nebavi chodit po styroch a stale chce len za jednu ruku chodit. Popri skrinkach a posteli niekedy prejde par krokov bez toho, aby sa niecoho drzala.

malej sa tiez velmi paci pit z mojho pohara a niekedy jej to dobre ide. Z tych umelych poharikoch so naustkom vobec nevie pit a asi sa ani nenauci.

miriam24
7. júl 2009

vega .. ja som sa bala ze sa do leta nenauci z nicoho pit .. lebo este kojim tak na flasky nebol zvyknuty .. tak som rada ze aspon nieco sa mu celkom zapacilo .. lebo tekutiny dostavat len kojenim .. no neviem neviem ci by sa mi stihlo mlieko tak rychlo tvorit

inak Matko mi uz spinka .. som ho dnes kupkala skor lebo muz isiel na trening a maly uz bol chuda taky prepoteny .. tak som mu napustila vanu .. ten blazeny usmev nemal chybu 😅

vejinka
7. júl 2009

ahojte maly sa dnes prvy krat postavil v postielke..ale zatial len zo sedu no je to uzastny pokrok 😵 😵 😵 😵 😵 😵

miriam24
7. júl 2009

Super Veji .. Erik len tak dalej 😉

annie13
7. júl 2009

Veji super, my stale nespime

vegalogic
7. júl 2009

mala teraz zaspala, spapala svoju vecernu davku mliecka a pekne zaspinkala sama v postielke. 🙂

vejinka
7. júl 2009

my sme az teraz zaspali..dakujem pekne tesim sa ako mala..aj sme to natocili..tak ked bdue video hodim sem link 😉

vejinka
7. júl 2009

kurnik len som dosla a uz bdue devat hodin..sa na to vykaslem..

vejinka
7. júl 2009

no ale azsa keby som teraz nesla spat bola by som do rana na tom dost zle...takze dobrovolne na silu idem

dobru noc kocky moje zlate 😉

an...super nick 😉 taka skratka

luciankasebastianko
7. júl 2009

ahojte babenky papate už melón ja som ešte vahala ani neviem prečo 😒
maly už celkom pekne stojí a keď pred ním kračam tak spraví aj 15 krokov 😀 už sme par krát spadli , lebo som ho netiha zachytiť, ale zatial sa pušťa 😎