Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
12. júl 2009

😀JA kukam tie videa
a potom idem uspat dite

zuzana1710
12. júl 2009

kamil,tak to teda bol on..len mal slnecne okuliare,tak som si nebola ista..kokos jake to bolo odveci..tak,ze ho pozdravujem...on mal viac indicii na to,ze by som to mohla byt ja,ale ja na neho nic.. 😝 😝 😝 ale aspon som sa pobavila.. 😀 😀

vega,ze saklice som mala kamosa..hokejista..mnam mnam 😀 😀 😀

johnie,v oresanoch mam zase svagrinu..chodime tam sem tam.. 😉 😉 😉

claudinka
12. júl 2009

veji veruze, cim skor si to das dokopy, tym lepsie, kedy si ma budovat vztah s tvojimi rodicmi, ked nie teraz? nedaj sa.. viem, ze my zeny si vytrpime vela, ale toto je teda sila.. svokra je predsa len svokra a neni tvoja mama 😒

winona24
autor
12. júl 2009

ahoj claudi....

johnie kukaj kukaj 😝

vegalogic
12. júl 2009

Kamilka - na BEBU 3 sme presli bez problemov, ani nezistila, ze ma ine mlieko. Mne sa zdaju byt podobne aj 2 aj 3, ani jedna mi nechutia!!!

rony253
12. júl 2009

win no toto bolo tiez bohovske 😀

rony253
12. júl 2009

kuchynu som dala dokopy, ale zehlenie, asi odlozim na zajtra. babeny lucim sa pojdem do sprchy a mozno sa povenovat muzikovi, som inak hotova a od siestej hore. tak vam prajem dobru nocku papa

claudinka
12. júl 2009

vegalogic teba som tu este nevidela, ale posledne dni sem nestiham chodit, to bude asi tym, tak vitaj 😉

ja som dnes stihla aj kuchynu aj pozehlit kupodivu a polku dna sme prespali, iba teraz navecer sme boli hodinku vonku..

vegalogic
12. júl 2009

claudinka ahoj, zapojila som sa len nieco pred tyzdnom, ale citam vas este od cias tehulkovania. 😉 Zrejme som bola vzdy prihlasena, ked si ty bol off.

winona24
autor
12. júl 2009

rony 😀 😀 😀

claudinka
12. júl 2009

vegalogic 😉 tak ked nas citas od tehulkovania, to ty mna urcite skor poznas 😀 ja som tu bola non-stop 😀

winona24
autor
12. júl 2009

claudi aj rodila online na MK 😝 😝 😀 😀

kamilka12
12. júl 2009

vegtalogic - si písala, že zo začiatku jej BEBA 3 nechutila.. 😕

winona24
autor
12. júl 2009

sakranechcemi na FB nahrať fotky

kamilka12
12. júl 2009

vegalogic - prepáš, skomolila som ti meno 😅

zuzi - aj on ta zdravííí, nadaaaaaar 😉

claudinka
12. júl 2009

winon mne zase video vzdy na konci zacne haprovat.. jaaj zabijala by som 😀

zuzana1710
12. júl 2009

jeeej kamil..odkial pozna nadaaaaaaaaaaaar??tak sa zdravime doma... 😀 😀 😀

johnie
12. júl 2009

jej kami nadaaar je lepsie pochopitelne...
idem si zvesit tu haldu pradla co som dnes poprala... 😝

johnie
12. júl 2009

win ked budes s klaudi tak ze pozdravujemeeeee 😵

vegalogic
12. júl 2009

kami - v pohode. Miske nechutila beba 2, to mi vobec nechcela asi tyzden a nevedela som preco. Tak som jej tam pridavala trosicku cukru, ktory som postupne uplne vynechala. Potom jej to zrejme zachutilo a teraz to pije uplne v pohode. Je mozne, ze jej nejako ani nepride ta zmena z BEBA2 na BEBA3, lebo ona pije mlieko len vecer, presne okolo 18:30 vypije asi 180ml mlieka a v noci okolo 2 vypije cca 150m mliecka. Rano uz jej davam do flase redsiu kasu ( mam otvorene asi 3 rozne chute) alebo Sunar-banan ( ten jej velmi chuti!) cca 150ml.

kamilka12
12. júl 2009

zuzi - šak z Nitry neee?? 😀

kamilka12
12. júl 2009

vegalogic - a nemusela si zmenit aj cumlík na flaške ked ste prešli na BEBU 3? Mne sa zdá nejaká hustejšia....používam AVENT flašu a cumlík 6+

vegalogic
12. júl 2009

claudi som online nestihla, to som uz bola v porodnici aj s Michalkou, resp. prve dni doma a to som nevedela, co je pocitac. Starala som sa prevazne len o malu a oddychovala som. Myslim, ze prve dni boli pre kazdu z nas trosku "tazsie" ako ine dni.

winona24
autor
12. júl 2009

johnie jasan sasan určite dáme stretko.... 😉

johnie
12. júl 2009

vega ja som si az teraz vsimla ze 2ott... ako to zvladas?

winona24
autor
12. júl 2009

vega....to neboli dni ale týždne ťažké 😝 uff

winona24
autor
12. júl 2009

ako nechce mi vôbec uploudnúť tie fotky na FB....wrrrrr 🙄 🙄 🙄

vegalogic
12. júl 2009

kami - nie, ja mam cumlik z MAM, oznaceny ako X a je urceny na hustejsie mlieko alebo redsiu kasu. Je to tento: http://www.mambaby.com/index.php?StoryID=11141&...

Mala mi z AVENT cumlikmi nechce pit, slabo jej to tecie a potom sa hneva. ☹

kamilka12
12. júl 2009

ja si inak tiež myslím,že to bude skor tým cumlíkom...doteraz pil v pohode...ale teraz je to oveľa hustejšie a sú v tom také "bodky" ako ked sa robí krupica...kúpim novú flašu a uvidím..Ďakujem vega za info 😉

evicka1
12. júl 2009

ahoj kocky
no veji tak to mas huste, ale dupni si . to vies pravidla robia poriadok
este 5 dni a hura domov... sa tak tesim