Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
13. júl 2009

aaaaaaaaaa uz som nasla...tak nic....ujo google poradil 😉

zuzana1710
13. júl 2009

veji,to je fakt len do tolko kil???tak to sa mi potom neoplati ani kupovat....ved mala bude mat tiez cochvila 10kg a na buduci rok to uz nevyuzije..ja ze je to aspon do 2 rokov...presvedcte ma este prosim o tom,ze je to zbytocne a budem mat dusu na mieste 😀 😀 😀 😀 porfavor..

vejinka
13. júl 2009

Druh
Záhoracky 0/1
Piesok 0/1 biely plážový
Zásypový na kanalizácie

to som nevedela ze aj druhy piesku su 😉

vejinka
13. júl 2009

zuzi no ako ktora trojkolka...malo by to byt napisane do kolko je to kil..ja v ziadnom pripade uz nekupim inu na vaic kil...nam je dobre v kociku a mame odrazadlo motorku taku len nohami ponahat bdue a mame aj konika na kolieskach a ked xce aj kacicku mu kupim na tahanie..a kedze bdue mat velke pieskovisko ..nic mu nebdue chybat 😉

zuzana1710
13. júl 2009

veji,jednoznacne plazovy..urob este umele more a ste jak tenerife 😀 😀 😀

vejinka
13. júl 2009

preco plazovy? aky je v tom rozdiel?? z plazoveho sa budu dat robit kolaciky a hrady?

kamilka12
13. júl 2009

čože?? len do 10kg? tak načo sú tam vpredu tie pedále na pedálovanie? 😕 To má akože kedy stihnúť?? Som myslela, že do 3 rokov to je...

zuzana1710
13. júl 2009

veji,aj malej je dobre v kociku..obsedi tam...a vy ste na dedine..tak ty maleho das von a je pokoj,ale tu v meste co kde??tu sa neda ani prd.normalne si mi dala chrobaka..

do kelu varim malej obed..mmnt 😝 😝

zuzana1710
13. júl 2009

veji jasneeeeeeeee..ved na plazi robievaju krasne veci z piesku...v espani som videla asi 5 metroveho krokodila z piesku na plazi a rano,ked som sa zobudila,tak uz tam nebol..deges na tom stroji ho rohrabal.. 😀 😀 😀

kamil,je to divne,nie??mozno to je pre somalcov,co nedosiahnu 10 kg az v 6 rokoch.

vejinka
13. júl 2009

jeeeeeej som nasla aj temu tu na konovi
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

vejinka
13. júl 2009

no baby nie kazda trojkolka je do 10 kil ako ta moja..ved si kuknite musi to byt na tom stroji niekde napisane..kamil hladaj 😉

kamilka12
13. júl 2009

veji - šak píšem že je už riadne opotrebovaná, tam nevyčítam už nič...Už ledva rozoznať či ide o hlavu kačice alebo slona 😀 😀 Ale nie...zas až taká zlá nie je...a hlavne hrá pekné melodie a to sa malému páči 😉

vejinka
13. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

na toto asi dedka nenahovorim...ale pjekne je

vejinka
13. júl 2009

takze odporucaju kupovat v hornbachu..este zistit kde je najblizzsi

vejinka
13. júl 2009

to len bratislava a kosice...? uff

vejinka
13. júl 2009

nic no pojdem posondovat po mikulasi...

vejinka
13. júl 2009

kamil..jaaaaaaj sorac nevsimla som si.. 😉 ani pod sedadlom nieje nic vidiet?? my to mame napisane z druhej strany sedadla

vejinka
13. júl 2009

boze jak to ze maly este spi...sak tu skysnem

vejinka
13. júl 2009

zasa nebdue spat poobede...mna porazi cely rezim v haji 🙄

zuzana1710
13. júl 2009

baby,mala sa mi zobudila..musim ist..aj obed dovarit a potom von..vecer sa ozveme..paa

kamilka12
13. júl 2009

nie veji, neni...

inak, mne sa velmi páči toto:

http://www.alltoys.sk/iobchod/product_info.php?...

včera tu už tušim niekto dával tento link...je to hrozne malinke a jednoduché a veľmi sa mi to páči a myslím, že Martin bude radšej sedieť na niečom, kde sa može pohybovať sám ako keby som ho tlačila ja...Aj na tej "kačici" sedí iba chvílu a už špekuluje.. 😅

buksy
13. júl 2009

kamilka .. to je naozaj pekne a zda sa mi to aj prakticke lebo nebude nozickami narazat do zadnych koliesok kedze tam je iba jedno..

kamilka12
13. júl 2009

veď to buksy.. a sedátko sa dá tiež nastaviť...no zlaté je to 🙂 V jednoduchosti je krása.. 😀

annie13
13. júl 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5851158
my mame tuto, vystihli sme dobru akciu v Tescu na nu, ale ze by tam nejak extremne dlho obsedel to nemozem povedat

jana.hcsba
13. júl 2009

ahojte. tak pozeram, ze vyberate kolobezky ... . no super a kolko ich je a ake pekne eurase aj pytaju za ne. my zatial nemame a neviem aku kupime 🙂 .

zabavka
13. júl 2009

ahojte. Dlho som tu už nebola, nestíham aj teraz som tu len na skok ... 😒
Chcela som sa vás opýtat, dávate drobcom už aj poduštičku pod hlavičku?Zajtra máme poradnu, tak som zvedavá na miery 😀 potom napíšem a dúfam pridám aj pár foto.Baby a ako sa hráte s drobcami?ja už neviem čo mám vymysliet?Nechávate ich hrat sa aj samých?

bubinko83
13. júl 2009

zabavka ja nedavam poduštičku pod hlavu.A čo sa tyka hrania maly sa zahra aj sam ,samozrejme ked ma naladu na hranie.Alebo je v bežke,v autičku ho vozime po byte(odražadlo).Alebo sa len tak gulame v posteli,chodime za ručičky,ked je teplo sa kupkame v bazeniku vonku . 😉

jurocko
13. júl 2009

ahojte kocky,ako sa mate?ja som iba na skok,prisli sme do bytu po par veci,tak som sem nakukla,drahy dal aj opravit auto tak musime čakat kym nam zavolaju....
inaksa mae fajn,drobec je velmi zly,stale place,idu nam zuby,tak uz aj v noci nespinkame,vkuse par hodin placeme a aj cez den malo spime,teraz nam idu sople tak som zvedava kedy vyjdu

1.augusta ideme na tyzden na dovolenku tak uz sa tesim kedy pojdeme a odreagujeme sa trochu zmeny nezaskodi
tak nic idem lebo Tobiasko opet place tak dufam ze teraz aspon trochu pospinka doobedu to bolo polhodinu
tak sa majte neviemkedy sa tu zastavim..paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
v dome internet nemam cmukyyyyyyyyyy

vegalogic
13. júl 2009

ahojte kocky!!! 🙂
k trojkolkam - my sme malej k velkej noci kupili trojkolku a je na nej napisane do 25kg, resp do 3rokov. Sice stala cca 40eur, ale vozi sa v nej uz teraz a este aj chvilu vydrzi. Dufam, ze ju velmi neznici a bude aj pre druhe!!! 🙂

Autosedacky - my sme kupovali od 0-18, kedze aj tak budeme za chvilu potrebovat aj vajicko. Malu mame stale vproti smere jazdy kvoli bezpecnosti a planujeme ju tak mat co najdlhsie. Aj ked vajicko co mame, je az do 13kg, ale mala tam bola dost stiesnena hoci ma len necelych 8kg.

kamilka12
13. júl 2009

vegalogic - dnes som kúpila ten cumlík MAM a mlieko mi krásne vypil...takže chyba bola v tom cumlíku AVENT..zato sa mi jedoval...Ďakujem ešte raz 😉