Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
13. aug 2009

no olla tak uz vazne neviem, u nas to takto funguje, ked uz zacne vymysla, dam jej veci na hranie a papa dalej
no mas cicikovske baby, tak snad sa to raz zlepsi, moje krsnia ma vyse troch rokov a este stale chce cicik a presviedca jej mamku, ze ona chce to sladucke mliecko a ze mamka si ma dat vela mliecka, aby ona mala v ciciku, uz bola sesterka aj sama dva tyždne volakde prec a to uz parkrat ako malej odvykova kura na prso a nic nepomohlo, prve co bolo ked prisla domov ona chce cicik, ale len vecer a v noci.

natasa8
13. aug 2009

no, ja mam dozehlene..... doteraz som malej nedavala avivaz, teraz som jej prvy krat prala aj s avivazou a len tak cumim ake su tie vecicky zrazu mekucke 😅 😅

rony.. no musim sa dohodnut so segrou, ona ma tiez maleho loptosa, mozno nam to aj vyjde - uvidime 😉
co sa tyka papania, kazde dieta je ine.... samozrejme ze jej davam nieco do ruky - ale ona ked vymysla, tak vsetko co jej dam do ruky teatralne zahadzuje, mne ruku s lyzickou odtlaca. Ked chce papat, tak ma v ruke svoju lyzicku a bud ju strka do ust mne alebo v poslednom case sa s nou hrabe v tanieri a pokusa sa papat sama. 🙂

claudinka
13. aug 2009

davat jest pred telkou ale podla mne nie je vobec riesenie, je to jedno z tych najhorsich 😀 nic v zlom rony, ale je to blbost 😀 tomu sa treba vyvarovat, lebo cim bude starsia, tym menej spapa, lebo bude uplne mimo z telky, ked tomu zacne chapat.. vidim to na kamoskinej malej, ledva par lyziciek si da a to ma cez dva rociky.. treba naucit papat pekne v kuchyni pri stole, ako kazdy dospely clovek 😉

ollako
13. aug 2009

buksy myslela som, ze je to zubkami, ale uz mu jeden vysiel, tak neviem asi ide dalsi 😕 no a chamomilu som mu dala teraz pred spanim 1.x... mam s riedenim 9CH a citala som na nete, ze tato 9 sa dava pri zubkoch vtedy, ked ma hnacky, co on nema 😕 a 15 CH sa dava pri zubkoch, ale pri nervozite a nespavosti...tak teraz neviem ci som urobila dobre, ale dorbec spi uz dve hodiny, ... noci nic nespal, tak bud je to homeopatikmi, alebo dospava noc ...a ja nemozem zaspat, uplna parada 🙄

rony253
13. aug 2009

natas to mame aj my s odhadzovanim vsetkeho co ma v ruke.
claudi az tak som to nemyslela, my mame dve jedalne, a jednu aj v obyvacke, a nie stale bezi telka, a papame aj na terase pri stole ked je pekne a tam telka nie je, neboj az tak som to neprehnala a ked jeme my pri stole tak aj ona pekne papa aj bez telky, takze to u nas nie je ziadne pravidlo, ze sa naje len pri telke, len ked zacne vymyslat, tak ma nieco v ruke a hra sa. aj odhadzuje a berie mi lyzicku, ze chce sama jest.

rony253
13. aug 2009

a ked sme boli na slov, papala v kuchyni, kde nie je telka a vsetko papala, takze nie je to telkou 😉

natasa8
13. aug 2009

ollako... my sme mali tiez take obdobie ..... este pred dvoma tyzdnami som sa tu kazdy den stazovala - spapala tak 5 lyziciek, ak vobec a dost 😠 😠 a o nociach ani nehovorim.

Teraz zrazu papa pekne (aj ked vcera mi odmietla obed tak som jej musela navarit ine), a v noci papa raz - max. 2 krat.

Claudi - ja som telku tiez skusala. Ak by ti maly odmietal papat tiez by si skusala kadeco mozne. Ako hovori moja segra - ona by dala aj noz do ruky ak by pomohol. Samozrejme telka nezabrala - ona bud chce jest alebo nechce.

rony253
13. aug 2009

ja Sare nedavam, na tie zubky nic, sem tam gelik a ked je uz moc nervozna, dam jej polovicnu davku panadolu, a to som dala si len 2-3 krat, ale ked som sa pytala v lekarni v kosiciach na tie homeo, ten lekarnik ma zrusil, ze sa mam najprv poradit s lekarkou kolko a ako, tak ja teda neviem.

ollako
13. aug 2009

rony ani nestras!, aj moja sestra tak dlho kojila, a upozornovala ma na to, ked mal maly pol roka.. vravi mi: nenechaj ho na prsniku zaspat a daj mu uz UM, lebo sa ho nezgabes ach ☹ mala som ju posluchnut, ved to sa uz neda uniest, v noci sa budi kazdych 10 min a bez cicika nevie zaspat 😒
claudi, ked dieta nechce nic jest clovek zo zufalstva skusi vsetko mozne, len aby som do neho nieco dostala, mne nezje ani pri stole v sedacke, ani na kolenach, ani pred telkou , ani v choditku, ani z flase,, ani popucene, ani pomixovane, ani slane, ani sladke, ani nedochuteni, proste ma jedlo na salame 😠 ale rano spapa, aspon pol striedky chlebika s masielkom 😎

ollako
13. aug 2009

natas si ma potesila, ze nie som sama 😉
bratrancov syn, ma iny apetit, ja ked ho vidim, ako papa je mi do placu, ale aj vyzera ako mischelinko a to doslova, nosit ho tak pridem o chrbat beho piatich minut 😝 keby mal moj maly aspo 1/3 z jeho chuti o jedla, tak by som ho povazovala za velkeho jedaka 😀

buksy
13. aug 2009

olla... my davame stale 15CH ... neboj nic si nepokazila.. homeopatika nie su skodlive ... ak mas moznost tak si kup 15ku a davaj mu 3x za den 5 guliciek... niekomu pomoze a niekomu nie..tak uvidis drzime palce...

rony253
13. aug 2009

prave som podvihla pokrievku a horuca para mi obarila dva prsty, na nervy a to som sa predvcerom popalila tiez, nedavam proste pozor... truba sprosta 😀

rony253
13. aug 2009

keby ste videli ako chce Sara chytit muchu, nasmiali by ste sa 😀

rony253
13. aug 2009

idem jej mixnut papat

buksy
13. aug 2009

rony... na tom fb ma musis potvrdit lebo ja uz ti neviem poslat ziadost o priatelstvo... mne tam pise ze sa caka na to ze prijmes moju ziadost ... tak skus pozriet urcite tam niekde budes mat ziadost o priatelstvo som tam pod menom gabriela meluchova

winona24
autor
13. aug 2009

no dietko mi spinká....ráno spala až pol hodku...skoro ma piclo....
no a ked sa zobudí tak šup šup von s Haničkou+Olivkou...konečne sú doma..... 😵

jurocko
13. aug 2009

ahojte mamicky,ako sa mate?my vyborne,len sme prisli domou do bytu poupratovat trochu a ideme naspet do domu,prideme tesne ked Karinka nastupi do skolky,mame uz aj po dovolenke,boli sme v zahranici-opalaleny boli sme na tyžden cesta bola tam dlha ale zvladli sme ju v pohode.Pocas dovolenky nam vysli dva zubky takže spolu uz mame štyri zubky,zacina chodit urobime uz 6 krociky..ochvilu sa nam blizi rocik a rozmyslame čo kupime malemu ale stale nevieme....
a tu je čo nove?ktore deticky uz chodia same?kto ma najviac zubkou?je tu niektora nova tehulka?napisete mi nieco nove?

jurocko
13. aug 2009

zubky znasame ako tak v noci stale sme hore ked nam idu a placeme a trochu hnacky som rada ze neteplotujeme.... 😉 a stale kojim a planujem co najdlsie tak ako Karínku a samozrejme všetko popapa co mu dam,ale je strasne zive striebro trochu sa nezastavi..ale je to nas anjielik 😉

rony253
13. aug 2009

buksy pozrem niekde, aj ked sa ja na tom fb moc nevyznam
ahoj jurocko, teba som tu uz dlho nevidela. kde ste boli na dovolenke?
Sara spinka a ja varim nam dospelym obed. dnes je uplakana a len na ruky, tie horne dvojky ju trapia, ja som si myslela, ze sa uz prerezali, ale oni su len tak trosicku prerezane no nejdu nejako von.

buksy
13. aug 2009

rony.. v pravom hornom rohu by si mala mat napisane ze ziadost na priatelstvo a ked na to kliknes tak ti ukaze aake ziadosti tam mas... a ked to nebudes vediet najst tak si ma najdi cez niektoru inu babu a posli mi ty ziadost o priatelstvo.... 😉

ollako
13. aug 2009

ahojte mne maly doobeda spal dve a pol hodiny a zase toho "vela" popapal, pat lyziciek maska na zelenine s ryzou, styri lyzicky kase, a dva take kusky zavareneho rozstvrteneho jablcka, teraz zase haja, ale som ho aspon nakojila, ked nic nespapal 😒
inak by len behal, je strasne zivy a hrozne sa divim, kde berie tolko energie 😲 ked nic nejze
jurocko kde ste boli, maly vydrzal cestu v pohode?
inak som bola u starkej ( ma 82 rokov)a poriadila zmyla dlazky kupelku,WC a tak... no strasne, co tam mala pavucin, akoby tam ani nikto nebyval 🤐 😝

terezicka
13. aug 2009

Ahojte, dnes som Lucke na obed spravila zemiaky so žĺtkom a zjedla mi ledva 3 lyžičky, potom len vypľúvala. Ja som si spravila zemiaky s cibuľkou a ona videla že ja jem, tak sa začala načahovať za mojim tanierom tak som si povedala že jej skúsim dať, že aj tak tie moje zemiaky nebude chcieť jesť. Ale ona ich práveže chcela a dosť veľa z nich zjedla, dúfam že jej tá cibuľa neuškodí 😅 A teraz poobede zjedla trochu kukurice, som jej odhryzla zo šúľka a dala jej do pusy a ona to pekne jedla až do chvíle, kým to nezačala všetko vypľúvať.
Teraz spí už 2x dnes, som zvedavá ako dlho...

miriam24
13. aug 2009

Ahojte 🙂

tak dnes skoro nic nestiham .. roboty mam vyse hlavy .. a do toho maly by bol najradsej stale so mnou ale nic sa mu nepacilo .. ani hrat ani nosit ani chodit .. asi sa mu zasa tlacia dalsie zuby ... vtedy nevie co chce

inak mne viac spapa ked mu davam rukou ... len to sa da ked tak so zemiakom .. dnes mi tiez toho vela nepojedol 😒 a tiez by chcel skor to co jem ja ako to co ma on .. tak mu niekedy dam .. len tak na kostovku 😉

rony253
13. aug 2009

tak vidim, ze mame tie iste problemy, ja ked jem Sara musi som mnou, dnes som robila uhorkovy salat s kyslou smotanou a velmi chcela tak som jej dala a ani sa nijako nezatvarila a pekne to spapala, tak som jej dala zopar lyziciek aj so zemiakom a trosku mojho mäska. no a boli sme vonku a zjedla dve zmrzlinove oplatky. bola ticho jak mucha. o siedmej uz zaspala totalne hotova.

rony253
13. aug 2009

tak kde ste zeny??? idem ja zehlit, ked tu nikoho nikde 😠

vejinka
13. aug 2009

ahojte prave mi syn zaspal..konecne dufam ze noc bude kludnejsia ako tato iank uz fakt neviem co bduem robit v noci nespi cez den nespi...cim je starsi tym je uspavanie horsie 😠

vejinka
13. aug 2009

no nic idem spat pa kocky

claudinka
13. aug 2009

ahojte babule.. dnes som bola cele poobedie v Dubrafke u misik a uuuplne super bolo, deti sa pohrali a bola sranda do dubrafky sme isli z Vrakune dve hodky a naspat hodinku za muzom do prace.. konecne sme doma, ani radsej nehovorim, co robil maly v mhdcke, sa cudujem, ze ma vodic nevykazal 😀

luciankasebastianko
13. aug 2009

ahojte babule 😉 malému tiež chutí najviac to čo máme my aj nám to prospieva začala som menej soliť 😝 a niečo vobec nesolím ked viem že štupel pojde do taniera 😅 😝 no ešte mesiačik a bez výtičiek bude moc jesť aj niektoré naše jedlá veď po roku može aj vaj.bielok , citrusi ,atď. neviete kedy može mak ?trocha by som ho skudnila 😀

rony253
13. aug 2009

tak ja idem do sprchy a spat, dostala som kramy, som na nervy... 😠 😠 😠 a Saru so m dnes pred spanim kojila a ani nekusala a mala som kopec mlieka 🙂 inak tu leje ako z krhly. tak caute a dobru noc... 🙄