Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
23. aug 2009

tak uz som tu bola som aj nachystat na varenie malemu dnes bdue mat masko domace sliziky a hrasok..take redsie mu to spravim ako polievku a potom ho dokojim a pojde spat... 😉

vejinka
23. aug 2009

no ale tu je kosa nehodno ani psa von vyhnat... 🙄

mishusha
23. aug 2009

ahojte baby...ja len na skok teraz..docitam vas asi az vecer.... roboty dnes, svokrovci asi pridu...tak treba vsetko....
ja len som sa chcela opytat, ze ake pesnicky detom pustate...??? nejake osvedcene cd???
dakujem
a pekny dnik

natasa8
23. aug 2009

ahojte..... tak ja robim doma revoluciu.... muz tu polihuje, pytam sa ho ze co chce na obed a aby siel do obchodu, ale jemu sa nechce, tak ani mne sa nechce varit - povedala som ze na obed si objedname pizzu 😝
ale aj tak budem musiet varit vecer, aby som mala zajtra a v utorok co jest 😝

mala ma stale vela soplikov, stale odsavame, navyse toto pocasie, takze ani von s nou radsej nejdem ]-

mishusha - mala ma najradsej "peter, Beata a Vaso detom" a "Hrajme sa na Petra" - to som kupila 2 cedecka na jednom, su to tie stare pesnicky co este choidli v Kukovi..... a mne nelezu tak moc na nervy ako napr. Canaky ...

luciankasebastianko
23. aug 2009

mishu maria Podhradská a Richart Čanaky www.koncertypredeti.sk 😉 mne sa páčia a maly super tancuje 😀

rony253
23. aug 2009

moja plievocka je uz na sporaku, aj ryzka so zeleninkou sa dusi, pre Saru varim estre extra kuracie prsicka a cukinu, najprv si da na obed polievocku s rezancami a neskor si da mäsko cuketku a ryžu.
Luci este budem na slovensku, takze uvidime co sa bude diat, kebyze po viem svojmu muzovi ideme s malou na dovolenku, asi ma zabije 😀 no ja by som taaaaaaaaaak islaaaaaaaaaaaaaaa. normalne mi ide srdce vyrvat, ze sa vsetci k tomu tak postavili, ze je svinska chripka a nejde sa. Ale Grecko a Thassos to je moja srdcovka, tam by som sla hned. za 5 min by som sa zbalila. no uvidime, ja pojdem aj v KE do tej cestovky je aj u nas, a zistim ci bude daco volne. Ale nic neslubujem, dame si vediet.

terezicka
23. aug 2009

AHojte no ako čítam tak asi viaceré varíme polievočku mäsovú dneska na obed 🙂 Lucka s Marekom spia takže ja môžem tu chvíľku byť s vami ak tu dakto bude.
Čo sa týka pesničiek my máme 3CD od Čanakyho a Padhradskej, tie počúvame a ja Lucke aj normálne rádio zapínam, najčastejšie HEY - samé slovenské pesničky a pri tých vie veru najkrajšie tancovať 😀 Ohromná je keď začne tancovať, krčí nôžky a naží sa vrtieť riťkou a ešte aj nôžkami podupáva pritom 😀

terezicka
23. aug 2009

Kamilka ten recept som si uložila čo si dala na tie čipsy s kuracími prsiami určite to vyskúšam, vyzerá to veľmi dobre 😎
A k tej plod. vode čo ste sa bavili, nám sestrička na cvičení vravela že keď nám odtečia doma tak si máme na 5 minút ľahnúť na bok ( ale už neviem na ktorý ) a potom ísť do nemocky. Mne voda tiež odtiekla postupne časť o 14-tej a potom do 15:30 už bola všetka vonku. A sestrička v pôrodnici mi povedala že keď sa žena neotvára tak sa dávajú antibiotiká aby nevznikla infekcia. Našťastie ja som 20:20 porodila takže to bolo v pohode

terezicka
23. aug 2009

Jaj ešte mám otázku boli ste už s drobcami v ZOO? My sa chystáme v októbri a som zvedavá či sa vašim deťom páčilo a ako reagovali na toľko zvieratiek

rony253
23. aug 2009

Terezicka, ja som nebola priamo v ZOO, ale na jednom statku tu v rakusku, kde boli kone, kozicky, prasiatka husky a male husatka a poniky a kacky, no vselico, Sara bola ako vyvalena, ked pocula malu kozicku zamecat, no ostala uplne hotova, no hrosie bolo, ze ked sme odchadzali, nevedeli sme ju dostat do auta, spustila nenormalny rev ked som ju chcela posadit, tak sme s nou museli urobit este jedno kolecko okolo zvieratiek a tak sme sli. ale tu ma sused jazdecky club, tak kazdy den chodime pozerat kone, Sara vie krasne napodobnit ako robi kon a su tu aj male zajaciky tie vidime aj zo spalne, takze musime ist aj k nim, lebo ked nejdeme a vidi ich zacne na nich ukazovat a kricat. Inak krasne podava ruku ked k nam niekto pride, tak s to rychlo naucila. len povie Pozdrav panboh ale po nemecky a ona uz vystiera rucku.

luciankasebastianko
23. aug 2009

rony 😉
idem uspať drobca ešte nespal od rána a nech si užije aj ockoooooooooo 😲

terezicka
23. aug 2009

Vďak rony za odpoveď, myslím že Lucke sa bude v ZOO páčiť jej sa zvieratká veľmi páčia tak hádam keď ich bude tak viacej pokope ju to tiež poteší

luciankasebastianko
23. aug 2009

baby ja asi odpadnem .................. maly sa zobudil a neviem ako preliezol z postielky 😠 skoro som skolabovala ked som ho videla stát medzi posielkou a našou postelou ešte že sa nedolámal 😅 a ten madrac je už najnišie múž sa len smial že či mu ho dáme na zem 🙄 pomoccccccccccccccc 😲 mňa picne s toho mojho decka musím ho tam dať nech mi ukáže ako to prelieza

claudinka
23. aug 2009

nas teda zvieratka nebavia a do zoo sa chystam buduci rok 😉

jurocko
23. aug 2009

my sme boli v ZOO v KE a malemu sa velmi pacilo a inak maly zboznuje psikou cize zvieratka ma velmi rad on sa tam nenudil 🙂
inak ahojte

claudinka
23. aug 2009

psikov zboznujeme veru aj my, ale musia byt rovno pri nas 🙂

vejinka
23. aug 2009

ahojte ...maly zaspal a ja zaspavam tiez 😔

evitkamalicka
23. aug 2009

ahoj maminy,
kedy budete deticky ucit spat na normalnej valende?

luciankasebastianko
23. aug 2009

no ja po dnešnej skúsenosti silno uvažujem že ho dám spať vedla nás ale namiesto postielky bude mať valendu je to predsa len menšia výška ako ,keď mi zletí z postielky a to už mu ide jedna radosť pekne mi to ukázal aj som stihla niečo nakamerovať

vejinka
23. aug 2009

ako ti moze zletiet z postielky?? my sme vcera dali uplne dole rost a teraz mi prezmenu vytahuje veci z nocneho stolika ked sa nudia anexce spat

natasa8
23. aug 2009

ahojte...
my sme boli v ZOO, malu zvieratka moc nezaujimali, lebo boli dost daleko. Ale vtedy aj trosku prsalo a nevyberali sme ju z kocika, takze mozno aj to bolo zle 😒

evitka... nad niecim takym som este ani neuvazovala 😅 ale odporucam vybrat matrac z postielky a dat vedla valendy - aspon nepadne na tvrdu zem. 😉
Moja mala v noci v polospanku lozi po postielke, niekolko krat sa zobudim na to ze ona sedi a mrnci, tak ju len polozim a ona spi dalej. Muz si mysli ze je namesacna, ale ja si myslim ze je to normalne pre baba v jej veku - alebo nie ? Vase v noci po postielke nelozia ?

lucianka... hod video na FB - som hrozne zvedava ako to zladol 😕

vejinka
23. aug 2009

no nic ja prcham do postele..dobru kocky 😔

luciankasebastianko
23. aug 2009

no tak to som sa aj ja čudovala moja mamina povedala že aj ja som to robila len ja som mala skoro 2 roky a nie 11 m veji on sa normálnedá na špičky nahne tak, že sa preváži a už je aj dole 😖 no je to živé striebro 😕 😔

evitkamalicka
23. aug 2009

natasi to mam aj v plane matrac k postielke a na to este 2 velke periny...ja planujem tak od roka, tak uvidime

natasa8
23. aug 2009

lucianka, a pokade je mu ten bok ostielky? Nasa ho ma po nos, ona ak chce hryzt vrch postielky tak sa musi dat na spicky 😅 Fakt sa vam neda dat rost nizsie 😕

evit... mne by mala z valendy usla 😔

evitkamalicka
23. aug 2009

natasi nas urcite tiez ujde kym si zvykne, nie preto ze by vstal a zdrhol, ale on v noci v spanku cestuje po postielke

natasa8
23. aug 2009

no moja by zdrhla aj pred zaspanim a aj v spanku 😀
A preco ho chces ucit na postel? co ti vadi na postielke?

claudinka
23. aug 2009

my sme boli rano na hrade a na kolibe a poobede u mojej babky.. a vcera na vylete na bukovej.. ach jaj a je po vikende 😖

nasho krpca tak zacalo to chodenie bavit, ze hruza 😀

luciankasebastianko
23. aug 2009

maly ju ma iba po prsia ked bol babo bola vyšie asi pred pol rok sme ju dali dole ale muž tam skúsi navrrrrrrrrrtať dierky a dať madrac ešte nižšie 😅

rony253
23. aug 2009

ahojte, Luci my sme tiez mysleli, ze budeme vrtat dierky, ale prisiel nas znamy stolar a dierky tam na nozkach dolu nasiel, tak sme nevrtali, dali sme rost uplne dolu, Sara ked stoji ja jej vrch asi po nos, neviem zajtra pozrem. Inak dnes mi zletela prvýýýýýýýýýýý krat z nasej postele na parkety, spala poobede, my sme obedovali, ja jej urobim stale z perinami mantinel dookola, lenze hviezda zacala lozit a necakala som ze to prelezie, aspon do teraz nic nepreliezla, sedime jeme a nic sme z babyfonu nepoculi, odrazu len plac, vyletela som ako strela, ja som tusila,ze zletela, a ta sedi na zemi medzi postelou a prebalovacim pultom a s vankusom jej detskym a place. hned som ju zdvihla pomalicky a uz sa aj ukludnila, podla mna mala mäkke pristatie s tym vankusom, zisla som dole a az vtedy som zbadala, ze ma na cele taku cervensiu otlacku, narazila si celo do tych parkiet, ale ked uz videla tatina usmievala sa, tak som vedela,z e je vsetko o.k. aspon dufam. keby ostala lezat tak asi letim do nemocnice ale kedze sedela na tej zemi, tak by mala byt ok. ako spadla neviem. moje chudatko ☹