Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
27. aug 2009

mne sa paci tento: http://detskahracka.sk/-p-1021.html ale ta cena je moc na moj vkus

buksy
27. aug 2009

my mame v izbicke stan a ma tam jednu cast hraciek... ma tam taku hraciu deku na spodku a vie sa tam celkom pekne vyhrat

natasa8
27. aug 2009

ano terezi... daju sa kupit aj take okruhle vysoke pre princezny za nejakych 20 eruo - ale to je vsetko ruzove a nam sa to do detskej vobec nehodi 😠 😠

buksy
27. aug 2009

natas kedy pridete do ke?

natasa8
27. aug 2009

buksy... neviem, ale najblizsie 3 tyzdne urcite nie... buduci tyzdem ideme do Vrabel ku svokrovcom... 😒

mala je hore, musim ist... nespala ani pol hodky 😠

terezicka
27. aug 2009

Nataš a ty rozumieš po nemecky? Lebo ja nie ale ak by sme si tam niečo vybrali tak by si nám pomohla objednať prosím?

goga03
27. aug 2009

ahojte,

vejinka erikovi vsetko NAJ

terez, ano planovali sme to tak, prisla mi prva mrcha a hned to vyslo, takze som uz zase bez kramov 😉

vejinka
27. aug 2009

uz sme aj my hore..letiiiiiiiiiiiiim

vejinka
27. aug 2009

aj ja xcem bez kramov ale este nexcem baby... 😀

vejinka
27. aug 2009

dakuejme za gratulacie🙂

vejinka
27. aug 2009

tak ja to uz mam za sebou a teraz spim 😀 zobudim sa okolo pol stvrtej 😅

vejinka
27. aug 2009

ale maly nexce spat sakra prace nexcem na neho kricat ...ani po zadku mu nexcem dat ale uz ma trpezlivost prechadza...davam mu este pol hodinu ak nezaspi tak ho budem uspravat na cicke

luciankasebastianko
27. aug 2009

GRATULUJEME Eričkovi a Jojkovi k 1. ročku a prajeme len to naj 🙂 naj 😉 najlepšie 😀

baby ja si teraz stale vybavujem ,ake to bolo pred rokom čo som robila ako som sa tešila a nexe sa mi veriť, že už je to rok a mám doma velkého 😀 chlapa 😕

vejinka
27. aug 2009

luci..ved aj ja ak si na fb hodila som video tesne po porode 😉

vejinka
27. aug 2009

a dakujemeee

luciankasebastianko
27. aug 2009

veji ja som rodila o 23 40 a do 2 :00 som bola na sale potom som do ráno trkotala na izbe s koleginkou a ráno som sa nevedela dočkať krpca vystávala som na chodbe a čakala kedy mi ho donesú 😀

vejinka
27. aug 2009

luci ale ja som rodila cisarom... 😉 takze som spala

vejinka
27. aug 2009

a ten moj oslavenec este nespi.. 😠

vejinka
27. aug 2009

uz som ho aj nakojila a nic...sedi v postielke a majte ma radi 🙄

momoyka
27. aug 2009

babu, aj jozkovi zelam vsetko najlepsie k narodeninkam...

goga03
27. aug 2009

a samozrejme aj Jozkovi vsetko NAJ 🙂

annie13
27. aug 2009

Ahojte
aj ja som prisla zazelat ERIKOVI a JOZINKOVI vsetko dobre k 1. rocku 🤐 cmukcmukcmuk

my sme mali hroznu noc, taka este ani nebola, vcera sme boli v poradni, ockovali nas aj prevenarom no a v noci 40ky teploty, plac, no strasne este aj teraz cez den ma skoro 38, tak sa len zabalujeme, kojime, placeme,ocina mame na tyzdnovke o to tazsie, a mame 10010 g
majte sa mi tu vsetky dobre

aj v poradni tehu som bola tak uz mam aj knizku, vsetko dobre, uz bolo vsetko krasne vidiet, nozicky, rucicky, vsetko je v poriadku

annie13
27. aug 2009

jej goga gratulujem
budeme mat obidve deticky skoro rovnako stare 😉

claudinka
27. aug 2009

annie super super, ze je babatko v poriadku 😉 😉 a snad brankovi teplota ustupi, zajtra uz bude ako novy 😝

annie13
27. aug 2009

dufam, je to fakt strasne ked vidis svoje dieta v takom stave, uplne horel
claudi uz bezkate ze? Lubko je sikovny, my sa stale neberieme

claudinka
27. aug 2009

annie to ti verim, my sme mali styridsiatky par dni zo zubkov a mala som dost.. a tie zubky aj tak stale este nevyliezli juuj hne

claudinka
27. aug 2009

vam sa na ne som chcela dopisat 🙂 ale maly mi to poslal 😀
bezkame, ale iba doma, v "znamom" prostredi alebo ked sa niekde par minut otuka.. ale vonku v botkach velmi ho to nebavi 😖 skor sa da na styri a upaluje

claudinka
27. aug 2009

eeejja nikto nikde? oslavujete vsetky erika a jozinka? 😀

vejinka
27. aug 2009

ahojte my neoslavujeme...len sme sa kupali.. 😀 a teraz pojdem uspavat

vejinka
27. aug 2009

tak konecne spi

annie dakujeme za blahozelanie 😉