Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
3. sep 2009

no tak doprsane.. ale ten fajny vzduch co ostal... 😉

vejinka
3. sep 2009

no ja som pridala apr fotiek na FB...tak ak mate cas tak si pozrite🙂

luciankasebastianko
3. sep 2009

je veji aká si nováááá 😀 maly ešte ručííííííí ☹

ollako
3. sep 2009

Ahojte baby co noveho? Nam konecne po troch tyzdnoch trapenia vysiel stvrty zub horna jednicka 🙂 tak dufam, ze drbec polavi s nocnym vyvadzanim 😀 aspon na chvilocku, ved este nam chyba 16 zubov 😔
ozaj Gratulujem oslavencom prveho rocika 😉 ..

ollako
3. sep 2009

jejda, ze drbec 😲 drobec som chcela
viete co robi moj muz? nasiel na vani maleho rybicku, co sa tak natiahne a plava, tak sa snou teraz hra vo vani...ty muzi horsi ako male deti 😀

mishusha
3. sep 2009

ollako, to vam tak dlho isiel ten 4 zubok??? 😲 lebo ani nam sa nemoze ten jeden vrchny tesak predrat uz asi tyzden...si ma teraz dost vydesila, ze to moze aj takto dlho trvat.... 😝 uz teraz neviem co s nou...cez den mi nespi, v noci hulaka, nervaci a nechuti jej ani papat 😒

vejinka
3. sep 2009

lucia..uz som myslela ze si to nik nevsimne...no ja prcham lebo muz tu zasa oxiduje..no zeby zasa xcel to co vcera? 😀

vejinka
3. sep 2009

jooj uuff my mame vonku desat zubov...ale stolicky este nie...a kym nevyjdu stolicky doktorka kazala len pucit a pucit

ollako
3. sep 2009

mishusha no bolo to fakt strasne 🙄 ...ale naozaj to trvalo dost dlho , tiez nespaval ani cez den, ani v noci a nepapal tiez, teraz posledne dni je to lepsie...inak horor 😒 jeziz u nas je burka...musim to povypinat, nerada by som aby pocitac skapal 😝 , tak pa

luciankasebastianko
3. sep 2009

ollako ako ide domček ?😉

luciankasebastianko
4. sep 2009

Dobréééééééééééé ranko prváááááááááááá 😀 aj ked nerada 😠

terezicka
4. sep 2009

A ja som druhá to sa mi už dávno nestalo 😀
Včera sme kúpili Lucke topánočky v Deichamne tak asi na mesiac máme pokoj kým z nich nevyrastie...
A konečne sa nám trochu ochladilo čo som rada, lebo to teplo už trvalo dsoť dlho...

vejinka
4. sep 2009

ahojte baby..teda dobre ranko Erik vcera dostal balicek a v nom od stryka z muzovej strany maskace a topanky..takze sme usetrili za topanocky na jesen...jupiiiii 😉 a nechapem ako je mozne ze sa presne trafili do jeho velkosti aj ked tie maskace su od 1-2 rokov da sa gumicka povolit presne ako na tehotenskych rifliach a da sa aj dlzka nastavit som sa tesila ako male decko...a topanocky budu mat premieru v nedelu na oslave..inak svokra je hore od piatej a uz ma napecene vsetky korpusy zajtra sa poplnia a v nedelu sa bude uz len varit a upratovat posledne upravy robit 😉 a dieta mi este nespi a hulaka vrrr

vejinka
4. sep 2009

takze mlady pan bol posraty ako delo...uz je cisty a spieva si v postielke...som zvedava kedy ho to omrzi a zaspi 🙄

vejinka
4. sep 2009

vobec nexce spat...uz stracam trpezlivost

vejinka
4. sep 2009

aaa stichol..idem kuknut

vejinka
4. sep 2009

no este nespi ale aspom sa uz nepokusa vstavat ...lezi..takze do piatich minut zaspinka

misik
4. sep 2009

Anička,

želáme Brankovi krásne narodeninky, všetko len to naj, naj, naj 🙂

vejinka
4. sep 2009

aj ja sa pripajam len to najlepsieeee 😉

silwietta
4. sep 2009

vsetko naj aj od nas!

jurocko
4. sep 2009

aj zelame vela zdravicka a lasky Tobiasko s maminkou

jurocko
4. sep 2009

Tobiasko dnes spinkal polhodiny a je taky zivy ako keby spinkal dve hodiny..hraje sa sam,teši sa a pocuva hudbu

momoyka
4. sep 2009

ahojte,
aj my zelame vsetko najlepsejsie, 🙂

babky, poradte, moze byt aj vracanie od zubov? vcera vecer hodila dvakrat taku sablu na mna rovno, az som sa zlakla...

momoyka
4. sep 2009

a v noci teplota bola, teraz uz nie je, tvari sa ze je v pohode..

jurocko
4. sep 2009

ja si myslim momoyka ze nie...nezjedla nieco tažške?mozno jej niečo nesadlo na žaludok ☹

ka3n
4. sep 2009

ahojte..vsetko naj naj naj Brankovi..no ja dnes upratujem, maly mi spi, idem mu nieco spravit papat a ja mam na obed kyslu polievku a lokse..poobede asi pride Sisa, bude parada.

No Veji, aj my sme dostali take gate, co sa zatahuju ako tehotenske, na gumicku a dobra vec to je podla mna..no a vcera sme v TT konecne kupili dalsie papucky,lebo jednu su mu uz male.

jurocko
4. sep 2009

urcite to je nijaky vyrus vo vzduchu..

momoyka
4. sep 2009

baby, vyuzivate uz sportaky, teda golface? dajte n

momoyka
4. sep 2009

dajte nejake tipy a skusenosti.... hanka mi to poslala skor... 🙂

vejinka
4. sep 2009

boze ja citam ze baby pouzivate uz sporaky? 😀 😀 😀 😀 😀