Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
30. sep 2009

som citala perlab, neboj az tolko vela sa tu za tento vecer nenapisalo, zeby som to nesithla, vsak inokedy, som nestihala citat, sa zapisalao aj 10 str. za den a teraz za den a vecer max 2. ☹ vsak tu uz nie je skoro nijaka diskusia.

perlab
30. sep 2009

aj ja ... a pod svahom ju vytiahnem z vačku namiesto kapesníka 😀 😀 😀 😀

perlab
30. sep 2009

to vieš .... mužíčkovia chcú mať aj ďalších potomkov 😉

perlab
30. sep 2009

ten môj sa už nasral, zhasol telku a išiel si ľahnúť 😅

perlab
30. sep 2009

pozerala si tie moje fotky na fb?

rony253
30. sep 2009

perlab zajtra ta volam, nasla som nieco zaujimame, z tej liliputi nove topanky pediped. a znova sa mi potvrdilo, chodenie na boso a nie v ortopedickych topankach.
http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod...
precitajte si odporucanie ortopedov, nozka sa ma vyvijat prirodzenou cestou. ja len pre info, no kazdí ma iny nazor.

perlab
30. sep 2009

rony dnes som ti to poslala na fb ... máš ma tam vlastne pridanú medzi priateľmi?

estella
30. sep 2009

baby normalne sa bojim zacitat do tejto odsavackovej temy lebo ja som taka rada ze uz dlhsiu dobu nemame sople anemusime odsavta...klop-klop-klop....
aj tak sme my asi rekorderi...ked mal dva mesiace chytil sople a zbavil sa ich az ked mal 1Omesiacov....takze sme si uzili az-az... 😒 😒

rony253
30. sep 2009

perlab diky ja som volala na to druhe cislo a to mi neslo, tak skusim zajtra to prve. este raz dakujem a na fb som sa dnes ani nedostala.

luciankasebastianko
30. sep 2009

a ja som ešte tu tak ako bude to stretko ? 😀 a perlap dones aj odsávačku ak budú sopláci sopliť 😀

perlab
30. sep 2009

ja som volala toto
00421 915 979 257

perlab
30. sep 2009

dobre luci, tak ty dones vysávač 😀

rony253
30. sep 2009

prave som si pripravila vodu do termosky a do dvoch flias UM,kedze sa moja princezna pred spanim ani nenakojila ani neflaskovala, viem ze ked ju nakojim o hodinu chce mlieko, tak uz jej robim UM, moje uz končí. normalne mi to kojenie bude chybat. ☹
estell viem, ze ste bojovali a konecne vam to preslo. 😉 ja ked bojujem 2 týždne zo soplami som viac hotova ako Sara kedze mame s odsavanim problemy.

perlab
30. sep 2009

lubi, ver či never, ale vždy pri soploch na vás myslím
a na tú prvú usoplenú pusu, čo dostala Romi od Maximka 😀

luciankasebastianko
30. sep 2009

perlab už xete druhé ? no dnes som videla že Romanka je dobre šidlo a teraz bruško uff ja osobne si to neviem predstaviť aj ked dušička túúúúúúúúúúúžiíííííííííííííí ešte že muž ma rozum 😀

rony253
30. sep 2009

ja by som sla na stretko, ale az nejako v novembri.
Perlab ja som volala na to druhe, to co si ty volala sa mi tam neobjavilo. ale dakujem zajtra tam volam. skusim teda aspon tuto kedze vysavacova je momentalne pre Saru horor.

perlab
30. sep 2009

môj muž teda rozum nemá, ale ja ho, našťastie mám 😀 😀
veď prečo tu každý večer straším do noci ?
ten sa už so mnou asi rozvedie 😀 😀 😀

perlab
30. sep 2009

no moj muž povedal, že stretko tak v januári

luciankasebastianko
30. sep 2009

tak dobré alebo donesiem tú moju klasiku odsávačku za 1 euro čo celkom dobre odsáva mám pocit ,že nám už tie sople končia dúfam 😕 ,že som to nezariekla
nasadilasom si mega cečko a atimel každe ráno snad to podporí imunitu aj malému 😅

perlab
30. sep 2009

rony, tam na tej stránke je síce napísané, že vypredané, ale on mi povedal, že im dnes prišli nové a aj sa inak volajú, nevedel ako, tak že stránku čoskoro obnovia

perlab
30. sep 2009

ja aktimel nemôžem, mám z toho žalúdočné krče 😅

estella
30. sep 2009

rony no preslo asi mu pomohol ten cerstvu vzduch u mojej maminy boli sme tam 6tyzdnov a to prve 3tyzdne bol stale usopleny a potom to uplne prestalo z nicoho nic...ale stale beria tabletky ktore dostal od imunologocky....a strasne mu chutia kazde rano a kzdy vecer mu polku tabletky rozpustam v caji a je to hnusne horke ale jemu to chuti....

Blanka ja som uz na tu pusu aj zabudla....ale to vtedy bola fakt poriadne usoplena lebo ja som si bola este pozicat u Hanky vysavac aby som mu mohla odsat sople....

noo a na to stretko by som veru isla.....juuuuj to by bolo super...a halvne keby bolo kopec snehu.... 🙂

estella
30. sep 2009

perlab no to sme na tom rovnako aj ja tu vzdy vysedavam do noci a potom si neplnim manzelske povinosti 😀 😀 😀

luciankasebastianko
30. sep 2009

nooooooooo v januári by bolo aj snehu to by bola gulovačka 😀

perlab
30. sep 2009

tak to my na tú pusu nezabudneme nikdy .. veď bola prvááááááááááááá .... neboj, keď Romi vyrastie, tak jej toho fešáčika pôjdem ukázať 😀 😀 😀

perlab
30. sep 2009

bože baby, ve´d ja som nemožná sa ani s vami z nitry stretnúť 😒 😒

luciankasebastianko
30. sep 2009

to sa bude zajtra vejinka čudovať ako sa to rozbehlo 😉

johnie
30. sep 2009

caute.. tu je rusno 😀

luciankasebastianko
30. sep 2009

no ale ja už idem spinkať 😵 😵 😵 ,že čo sú to tie manželké povinosti ? 😅