Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

timotej
4. okt 2009

Ahojte malý mi už spinká vyše 2 hod. to je pokoj. Normálne si to užívam. Pred spaním bol hrozne zlý nevedela som čo mu je a predstavte si čupol si do kútika a potlačil a už bola nálada super takže ho tlačilo bruško a teraz výborne spinká dlho. Ked sa vyspinká pôjdeme do Trnavy na nákupy.

jurocko
4. okt 2009

cauteeeeeeeeeee..dnes bol taky domaci den poobede sme boli iba doma,hrali sme sa s kockami a burali sme ich o sto sest 😀

doobeda sme isli na prechadzku a sprechadzky manželika napadlo ved podme si pozbierat lieskove oriesky a ja ze to nie zly napad 🙂 🙂 🙂 😉 tak sme sli,pozbierali..medzi tym tobinko nam zaspinkal a aj sme si pojdedli a tie ostatne luskal doma..no suúper den

timotej my s tym problem nemame my kakame aj tri krat denne ako poriadny chlap 🙂,ale je fajn ze uvolnilo brusko 😉
tak vam prajem pekny večer,ukazem sa az zajtra idem chystat deti a potom superstar..tak ahojteeeeeeee 🙂

terezicka
4. okt 2009

Krásny večer prajem posledné dni som vôbec nemala čas sem nakuknúť čo sa tu deje, čo je tu nové. Boli sme zas 2 dni u našich, ja som bola v škole na zápise a už mám za sebou aj prvé 2 prednášky. Mali sme ich v jeden deň a bolo to teda dosť únavné, od rána do večer sedieť v škole a počúvať to a potom ešte 1,5 hodin cesta domov... S Luckou bol Marek 1x sám celý deň, ale musím ho fakt pochváliť lebo to zvládol na 1 s* 😵 Úplne super, tak som bola rada lebo ešte ho pár takýchto dní čaká 😅
Zajtra budeme amť zas rozlietaný celý deň, Marek musí ísť dačo vybaviť do roboty a ja do mesta, malú nemám kde nechať takže ide s nami, to bude radosť vybavovať 😕 Ale dáko to už zvládneme...Potom budeme zaárať hrušky a večer s abaliť, lebo v utorok ideme na 3 dni preč - už sa teším, vypadneme z domu...A potom zas na celý piatok do školy 🤐 No čo už, veď už len 2 roky a budem mať úplný pokoj - dúfam, teda ak sa nerozhodnem pre nejaké ešte ďalšie pokračovanie...
Lucka mi inak zas odmieta papať, túto noc spala veľmi zle a dnes cez deň spala len 45 minút, od 12-tej bola hore už viac nezaspala hoci sme ju dávali spať. Tak večer ale išla spať o polhodinu skôr, dúfam že atáto noc bude už kus lepšia...

rony253
4. okt 2009

Ahojte, tam moja bambula uz spinka, presne ako vcera.
Inak uz viem kedy sa nabura nas rytmus, ked vstaneme o siedmej spinka 2 x za den. Ale napriklad dnes bola o pol siedmej hore tu este vsade tma, dala som jej mlieko a lahli me si este spali sme do pol deviatej, a tu je nas naburany rezim, spi potom az okolo obeda, a o siestej uz je nervozna a unavena ale so spanim este aj vymysla.
Takze tu je kamen nasho urazu.
Inak som dostala kramy, raz mi je horuco raz zima, no idem mi to na nervy.
dnes chcem ozehlit ten susiak co mi vyschol a mam komplet vsetko pozehlene. tak prajem pekny vecer papa

vejinka
4. okt 2009

claudi ani mne sa nestahovala maternica tak ako by maa...tiez mi pichali injekcie a veru bolest to bola poriadna..lenze tvoja kamoska rodila normalne zatial co ja som mala cisarsky postupne sa mi ako tak stiahla do mesiaca ale nie akoby mala...pomalinky to islo mala som stale velke brucho a hrozne dunelo ked som si po nom poklepkala...no ani doteraz nemam uplne ploche brucho a asi nidky uz ani nebduem mat...ja som vzdy bola ako zachodovy pavucik...cize to neberem tragicky 😅

luciankasebastianko
4. okt 2009

ahojte babenky ja som len počítal a prchám 😵

natasa8
4. okt 2009

ahojte....
claudi ja som tiez mala problem, mne sa maternica zle cistila a aj zle stahovala, dali mi injekciu a aj infuzku - s tym bol problem lebo mi kvoli unave praskali zili a nevedeli mi infuzku napichnut. Zabralo to super.... ked som prisla z nemocnice tak som brucho uz skoro vobec nemala 😉
Ta infuzka to bol myslim len cisty oxytocin, ale ten sa vyplavuje aj pri kojeni, neviem ci tvoja kamoska koji, ale ked ma malicky take problemy, urcite sa chudatko trapi a vtedy tie zaciatky kojenia nie su lahke. Drzim palce aby boli obidvaja v poriadku ....

My sme mali pekny vikend, bolo pekne pocasie, dnes nas boli pozriet svokrovci, krpata sa z nich vytesovala, az na to ze bola tak rozjasena ze poobede uz nezaspala 😠 😠

rony253
5. okt 2009

Dobre ranko, tak dnes opät prva, je mi zle jak psovi mam kramy, brucho ma boli jak fras.
Sara sa hra uci sa obliect si ciapku a ponozky 😀

momoyka
5. okt 2009

ahojte, pekny dnicek.. 🙂

vejinka
5. okt 2009

dobre rano dnes v noci bola otrasana noc..maly od pol tretej do stvrt na pät bol hore nexcel spat a chudak moj muz isiel do roboty ako zbity pes... ☹

winona24
autor
5. okt 2009

ahojte....prajem krásne ránko.....hore sme od siedmej...už mám zvlečené posteľné prádlo,krúti sa mi práčka....ráno som dostala mrchy...tak mi je faaaajn.... 😖

vejinka
5. okt 2009

mna slak trafi..vobec nexce spat pritom v noci takmer nespal 🙄

buksy
5. okt 2009

dobre ranko...teda skoro uz obed
baby ako sa vam pacilo v larione... okrem jedal, lebo som citala ze ste mali rozne nazory na jedla ale to je v podstate jedno lebo kazdy ma ine chute...
skor ma zaujima ubytovanie a celkovo ten penzion, ci je pekny... rozmyslame na silvestrom niekde mimo a poslali mi cenovu ponuku na silvestra a celkom sa nam to pozdava tak preto sa pytam
dakujem za info...

natasa8
5. okt 2009

ahojte.. 🙂
buksy, moj nazor: penzion ma take nizke ceny kvoli okoliu - zeleznica, hlavna cesta a ciganska osada. Co sa tyka sluzieb a vybavenia, celkom OK, ale nic vynimocne. Ja by som na tvojom mieste hladala nieco ine 😉

vejinka
5. okt 2009

konecne zaspal....no moj nazor na larion je len pozitivny..az ta tu zeleznicu hlavnu cestu a osadu 😅 restauracia krasna a jedla vyborne a izby utulne a cenovo priatelne

buksy
5. okt 2009

aha ... dakujem baby... sme zatial len na zaciatku nasho hladania takze skusame dalej... diiiik

buksy
5. okt 2009

win... som tam poslala mail tak uvidime co napisu... vyzera to fakt uzasne...

rony253
5. okt 2009

ahojte, Sara spinka uz hodinu v kociariku, ja som jej navarila obedik, upiekla sa aj fajne palacinky len ich este potom ked sa budu papat naplnim. Uz nemusime mat dnes dietku, a tak uz mozme aj vyzivu aj jogrtik, konecne normalne jest.
Buksy, v Larione bolo fajn, z okolia som az tak velmi nevidela, ale prva vecera ked sme tam dosli bola otras mastne mäso no hruza ale ranajky boli zase fajn svedske stoly, obed neviem, lebo sme boli v therme v Poprade a vecera uz ani neviem co bolo ale nebol to ziaden zazrak, ale vies si tam aj objednat na objednavku, nemusis jest menu, tak si myslim, ze to by bolo lepsie. ale neviem.
Chodte niekam inak, tam v podstate nic zaujimave nie je.
Ja som este chodila s byvalim kazdý rok do tatier, volalo sa to penzion Borovica.
Ale sesterka chodi aj s malou myslim ze sa to vola Drienovec ci ako, opytam sa jej, pre deti fantazia je to postavene ako v rozpravke. no musim sa jej opytat ako sa to vola a je to len hodinu od Kosic. tak by vam bolo aj s Petuskou urcite fajne.

rony253
5. okt 2009

Buksy nie Drienovec, ale si vytukaj www.domica.sk. Je tam vraj fantasticky aj tam raz chcem ist s malou. U mi prisiel muzik, tak papa

janac1974
5. okt 2009

ahojte...
buksy..aj my chceme ist na silvestra niekde do tatier,zatial mame rezervovane v hoteli Fis
na Strbskom plese bungalov...boli sme tam uz par x,nam sa pacilo hlavne to,ze je tam hned
lyziarsky vlek...a pacilo sa mi aj stravovanie...svedske stoly...aj na obed a veceru si mozes vybrat z viac
druhov jedal a zjest kolko chces...

buksy
5. okt 2009

jeej baby dakujem za vase nazzory a ponuky... idem hned pozriet aj domicu aj fis... pokukame a vyberieme...

rony253
5. okt 2009

predstavte si Sara papala dnes naposledy o pol desiatej kasu s ovocim a od vtedy nic, nechce ani obed co som jej navarila, ani Hippko proste nic ☹

jurocko
5. okt 2009

rony to ma mala vydrz ako čitam moj by nevydrzal tak dlho bez jedla teraz papame a ideme von,pekny den

ka3n
5. okt 2009

ahojte..takze my sme uz 2tyzden doma bez tatinka, celkom si zvykame, ale musime si robit aktivity, aby nam nebolo dlho a hlavne smutno...

claudinka
5. okt 2009

ahojte babule, bola som za kamoskou v porodnici, malicky Adamko konecne vcera zacal hybat ramienkom, zltacku nema a zajtra ich pustia domov, tak vsetko zle snad uz je za nimi 🙂 🙂

mishusha
5. okt 2009

ahojte 🙂
rony nasa lola mala taketo dni minuly tyzden... nic jej nechutilo, za cely den som do nej dostala len mlieko a jogurt.... ale nakoniec to malo pricinu, vysla nam lava trojka... 🙂

inak my soplikujeme, dnes sme u dr. vyfasovali pamykon, tak bojujeme... brani sa ako das, odsat jej sople, tak to je nadludsky vykon 😠
stale nechodime, aj ked sa pusta, ale po tych padoch, sa boji ☹ tak dufam, ze sa coskoro prida do klubu chodcov 🙂

mishusha
5. okt 2009

a ja si idem dat vanu (asi po dvoch rokoch) 🙂 a muzicek uspava drobca...takze ja idem relaxovat a majte sa tu pekne 😎 😀

claudinka
5. okt 2009

aj ja chceeem vanu 😀

vejinka
5. okt 2009

pozeram superstar a som unesena z thomasa a lea...ach naco su ti chlapci taky pekny?? moj muz bdue urcite ziarlit ako ho poznam 😀 😀 no ale spim s nim a nie s nimi 😅