Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

sasasx
10. máj 2009

martina takze dema je velka? ja hladam tiez nieco male, ale zas aby to bolo aj ako tak priestranne... ja mam Tako prerobene na sportovu verziu, ako hlboky kociar to bolo super priestranne, aj teraz je priestranny, ale tazky a velky...
ibaze ked chem nieco male a skladne, tak to asi bude tazko priestranne,ze🙂

inak ja si uzivam tiez maleho a je to krasne obdobie, ibaze mne uz ujde;) beha po byte jedna radost, ked pocujem to jeho tapy tap, ako preklada ruckami, ked lozi, tak sa vzdy smejem...je uzasne, ako si jednoducho zmysli a vyberie sa niekam v byte. A najradsej ma miesto na chodbe, skadial vidi do vsetkych izieb - pre istotu, aby mu nic neuslo

martinna78
10. máj 2009

Viky dakujeme, aj tvoja Maya a Alex su rozkosni, Maya hotova modelka a herecka 😉
Kamilka 😉
Perla dakujeme aj tebe 🙂
Olla tak Petko ti dal tiez pekny darcek ku dnu matiek,ze mu zacalo chutit 🙂 nech mu to vydrzi

sasasx
10. máj 2009

ollako a ako si prichucovala polievku? normalne solou?

kamilka12
10. máj 2009

sasasx - tiež sme mali doteraz kočík Tako, na zimu bol fakt super, ale predsa len má 19kg, tak som ho práve dnes dala tu do Bazáru..lebo ho chcem predať a objednali sme tento..

http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...

martinna78
10. máj 2009

sasi ale ten moj kocik ma 8 rokov, on mal fusakotasku a ked som to teraz vybrala, tak je hned sportak, neviem ake su teraz Demy, viem ze su aj nejake sportaky len...aj mne sa lubi Perego, ale aj trojkolky sa mi lubia

martinna78
10. máj 2009

kamilka sikovny je ten kocik a budes mat cierny? ci nebude na neho v lete moc palit slniecko

sasasx
10. máj 2009

kamilka, ten Mark je pekny... len ja neviem, Tako si asi chcem predsalen nechat este na dalsiu zimu, maly by sa tam este mohol zmestit aj do vanicky. Ja si neviem zatial maleho predstavit vo fusaku ako ho tam vtrepem do nejakeho maleho sportoveho kocika.

kamilka12
10. máj 2009

maťka - tak toto bola dilema ktorú som dosť dlho riešila..viem že je to proti zdravému rozumu, ale žiadna farba sa mi nepáčila až tak, že by som ju veľmi chcela..mne sa ten čierny páčil aj preto, lebo som ho "naživo" videla a je fakt pekný, tak som ho objednala..už som k nemu objednala aj slnečník, tak dúfam, že až taký rozdiel to nebude keď bude slnko svietiť, či je už čierny, alebo modry..

kamilka12
10. máj 2009

sasasx - ja sa zase obávam toho, že v zime mi malý nebude chcieť sedieť vobec nikde...on mi už teraz obsedí v kočíku max. 20 min. a pýta sa von, dobre že mi odtiaľ nevyskočí..on už ani vo vajíčku v aute neobsedí no a do hlbokého kočíka by som ho už nedostala.. K tomuto Mark je aj nánožník na zimu, ale či ho budeme využívať uvidím až v zime 😕

martinna78
10. máj 2009

inac fakt to si aj ja vsimam,ze ked sa mi zapaci nejaky pekny sportak, tak je cierny 😉 s tym slnecnikom to bude fajn 😉 a leto netrva vecne a cez najvacsie slniecko sa aj tak clovek vzdy ukryva no nie?

ollako
10. máj 2009

sasasx no bola trosku, ale ozaj len trosku osolena a bolo v nej cele korenie,mamina z nej odobrala, ked varila a este ju nemala uplne dochutenu....nebola to uplne ako polievka pre dospelych ,a le ani nebola taka bez chuti, mne to maly vobec nechcel jedavat, ochutnal a dost, a teraz sa len tak zaprasilo, podrobila som mu do nej cierny rohlik a bola fuc 😀

sasasx
10. máj 2009

juuj Kamilka to mas pravdu, ved ja som si az teraz uvedomila, ze maly v leziacej polohe nevydrzi, on musi vidiet svet... Risko zas od casu, kedy sedi v kociku, je vonku ovela spokojnejsi - ze vsetko vidi a strasne rad je vonku - on uz pozna ten ritual, obliect, natriet opalovacim kremom, zobrat na ruky, zobrat kluciky, otvorit dvere a vtedy uz mu ziaria ocka a vidno ako sa tesi;)

sasasx
10. máj 2009

olla ja som malemu zacala davat ovsene vlocky do kasicky a z toho co je vyvar, tak malemu velmi chuti a nie je to az tak divoke;)

sasasx
10. máj 2009

inak co mi tu este robime, ked je tolko hodin?;)
ja viem co...cakame na vysledky taneckov🙂 chcela som vidiet adelu a akurat cez ich tanecek sa maly prebudil a chcel papat

martinna78
10. máj 2009

aj moj je zatial spokojnucky v kociku, pekne sedi jak taky sefinko a sleduje vsetko, skeri sa stale, hryzie si hryzadla, to musi mat, bez toho by asi neobsedel 😀
no mojmu nastastie chuti zeleninka, som uz pisala, ze jak davam tu biomrkvicku, lebo este nemame v zahradke, tak je to take sladkaste, fakt chutne, len sa tak zaprasi po plnej miske, ale musi to mat pomixovane

kamilka12
10. máj 2009

sasasx - aj Martinkovi sa vonku veľmi páči ale nie v kočíku 😀 , on by ho najradšej tlačil, držal sa tam kde ja a tak chodíme 😀

martinka - akú to má Maximko hračku čo ju má takú obľúbenú? 🙂

martinna78
10. máj 2009

no sasi mas pravdu, veeeela hodin je,ide sa spat, dobru nocku,opatrujte pokladiky,papa

sasasx
10. máj 2009

dobru noc

martinna78
10. máj 2009

Kamilka no vy ste uz velkaci, my este tak nechodime, maly ma strasne rad hracky Lamaze, ma tigrika oblubeneho, tam su hryzadielka, aj opicu

martinna78
10. máj 2009

dobru papa

kamilka12
10. máj 2009

martinkaaaaaaaa - ale tú čo máte v albume...tam máš napísané že je to malého najobľúbenejšie hračka ..nejaké guličky?

martinna78
10. máj 2009

jaaaj, to je z Ikei, to je este po Sofinke 🙂 som myslela,ze myslis v kociku,ked tak obsedi 😉

kamilka12
10. máj 2009

aha..no lebo nášho Martinka aj hračky bavia max. 5 minút, tak hľadám nejakú, ktorá by ho zaujala..Martinka dobrú noc 😵

martinna78
10. máj 2009

dobru Kamilka,papa

kamilka12
10. máj 2009

dobrú noc všetkým.. 😉

perlab
10. máj 2009

Zora bola moja favoritka, fnuk, fňuk ☹ ☹

Dobrú nocku maminky 😉

dadadulka
11. máj 2009

dobré ránko 🙂

dodatočne všetkým maminkám prajeme všetko naj... 🙂 🙂 😉

claudinka
11. máj 2009

bre ranecko
mne sa dnes snivalo, ze som mala dvojicky.. a ze som bola superman a po chvilke som chcela ist robit do mcdonaldu a kamos sef ma nezobral, lebo kojim 😀 😀

zuzana1710
11. máj 2009

ahojte.
claudi,ty kokso jaka zapletka..dobre sny...mne sa stale sniva o zuboch,ze mala ma dva spodne zuby..a pritom nic nema..asi to moc ocakavam a tak sa mi o tom sniva. 😀

ja som si dnes privstala..mala sa mi prave zobudila.vstavala hore zadkom,tak uvidime aky bude den. 😀
vyzera,ze bude horuco.venga va do ulic..

claudinka
11. máj 2009

zuzi veru veru posledne dni sa mi snivaju same duchaplne sny 😀 u nas vyzera, ze kazdu chvilku sprchne.. je sice 21 stupnov, ale nejako je zamracene podivne 😀