Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

lisula
16. okt 2009

ozvite sa mi na ip a poslem maila

natasa8
16. okt 2009

ahojte... 🙂
my uz treti den soplime, takze poctivo odsavam aby z toho nebolo nic horsie....
mala som 2 dni pokazeny com, takze som mala co robit aby som vas docitala 😒

k preberanym temam v skratke:
lucianka.. druzim palce aby bol krpcek co najksor fit a aby ATB sadli 😉
autosedacku tiez mame Romerku, ale zatial len tyzden, mala sa stazuje rovnako ako ked bola vo vajci 😅
vitam novu septembrovku 😉
manzel - prebalit vie hoci pri tom frfle; nakrmi len ked ja pripravim co ma malej dat; vecer malu neuspi (k vecernemu ritualu u nas este patri kojenie co on asi nezvladne 😀 ); ked pride z prace tak sa na neho krpata minimalne na pol hodiny nalepi a nestrasie sa jej aj keby chcel - takze ja mam vtedy pokoj 😅
fusak aj ja musim kupit - vlani som mala vo vanicke taky stary este po mne ...

rony253
16. okt 2009

baby, ktoru romerku mate, tie king plus su vselijake... prosim poslite nejake linky.... kamoska ma casuala play a je tiez fajna. idem ja hajat, mala si sadla v postielke zaplakala , dala som jej cumlik a spinka dalej. prajem VAm dobru nocku. papa
Naty aj Katke, skore uzdravenie.

natasa8
16. okt 2009

rony mi mame tuto:
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_autosedacky-15-...

kupovali sme cez biga.sk ale teraz som pozerala a uz tam tu nasu farbu nemaju 😕

buksy
16. okt 2009

rony my mame tuto romerku... http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
farbu mame ellen...
mas tam tie king plus rozne ale je tam v podstate rozdiel iba v materialoch... classicline to je taky vraj obycajnejsi potah... trendline to je stredna trieda... a highline je najvyssia...

fusak sme kupili tmavo modry so svetlo modrou... my mame totiz dva kociare a obidva su modre...
😀 😝

ew.. no malo by to byt tak ze uz zaplatis iba postovne... skoda ze sme sa nebavili skor...dnes isiel brat cez ziar...

buksy
16. okt 2009

jej natas presne aj my mame tuto..

eweny
16. okt 2009

buksy, no pekne 🙂 inak aj my mame dva kociky, neviem aku farbu fusaku teda zvolim, lebo jeden je zeleno-zeleny a druhy modro-sivy 🙂 a netusim s ktorym budem jazdit..zalezi aka bude zima..

buksy
16. okt 2009

ew... myslim ze tento by sa ti hodil k obidvom.. http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...

mishusha
17. okt 2009

ahojte... citam ze sa bavite o tych fusakoch... ja dufam, tuto zimu hadam nebudem kupovat.... mame od minuleho roku, co sme mali vo vanicke a teras je jej v sportaku ako uliaty 🙂 mame quinny a je neskutocne teply... takze dufam, ze nebude vela rast, aby sa zmestila aj v januari.... 😒

tie romerky su asi fakt dobre... a aj cenovo vyhodne, co som citala aj diskusiu vo vybave, tak mnoho bab ich ma... a su spokojne.... takze u mna je rozhodnute, dufam, ze drobec bude tiez spokojny a nebude vystrajat, ze chce inu... 😀
tak ja zachvilu koncim, chvalabohu, tak vam prajem pekny dnik 😉

mishusha
17. okt 2009

teraz 😀

eweny
17. okt 2009

dobre ranko prajem 🙂

rony253
17. okt 2009

ahojte, tak mojmu dietatu sa dnes doobedu nejako nechce spat, ani som jej nic nenavarila lebo stale len chodi za prst, sama dnes nechce. ale musim ist aspon polievku pre nu navarit a neskor bude mat druhe jedlo

eweny
17. okt 2009

buksy, presne som sa aj na ten pozerala..aj ked som kupovala slnecnik, zvolila som sivu farbu to sa hodi k obom 🙂

eweny
17. okt 2009

rony, my zas naopak..az som sa cudovala, ze Petko chcel tak rychlo spinkat a aj to uspavanie trvalo kratko..co u nas nie je zvykom..

eweny
17. okt 2009

mishusha, urcite neolutujes ked si zvolis tu romerku..my sme skusali rozne, Petka sme do kazdej posadili a v tejto sa tvaril najspokojnejsie..aj mu najlepsie tvarovo sedela..

ba80
17. okt 2009

ahojteee... my mame tu, co buksy, ale v tejto farbe http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...

eweny
17. okt 2009

baby, dnes rano sa mojej kamoske narodil syncek Samuel, mam velku radost..je taky drobnucky, 48cm a 3030g 🙂 a je krasny..este vcera vecer sme si pisali, ze ci bude vediet, kedy ma ist do porodnice..sa toho obavala a rano hned takato potesujuca sprava 🙂

ba80
17. okt 2009

a teiz este nespime, ale prave sme nalozili, takze idem prebalovat... 😅

ba80
17. okt 2009

ewen, supis... 🙂 moja kamoska by mala porodit do tyzdna...
...ze taky drbucky, my sme mali este o pol kila menej... 😀 😀 😀

eweny
17. okt 2009

ba80 no a my sme sa prave zobudili, lebo niekto zacal sialene vrtat 😠 😠

nuz pre mna je drobnucky, ved my sme mali o 1,5kg a 4cm viac 😀 😀 tiez mala termin az o 10 dni..

claudinka
17. okt 2009

ahojte.. mne isiel akurat muzik so svokrou nakupit, maleho odviezli svokrovi, tak som konecne si nasla cas na osprchovanie, oholenie a umytie hlavy - uuuzasne 😵 😵 teraz som upratala, dala malemu varit jest, umyla riady a relaxujem tu 🙂 poobede ideme varit placky s masom, tak sa tesim, lebo to straaasne lubim to jedlo 😵

janac1974
17. okt 2009

ahojte...prajem krasny sobotny dnik aj ked uprsany...
joj luci rychlo sa uzdravte...
eweny petko bol riadny valibuk ked sa narodil 🙂
my mame autosedacku prave tu maxi cosi tobi,nechvalim ju,ale ani sa nestazujem,
maly si v nej aj pospi...
maly mi spinka a ja cakam na mojho otca..sa tesim...konecne sa maly bude mat aj s kym
pohrat a nebude len zaveseny na mne...som dovarila...kompletny obed...
dubakovu polievku,masko a zem.kasu...tak mozem oddychovat a relaxovat 🙂

eweny
17. okt 2009

janac, ano to bol valibuk..sama som tomu neverila, ked mi zahlasili miery 🙂 joj tak budete mat veselo..ja sa vzdy tesim, ked ma dojst k nam nejaka navsteva..okrem svokry samozrejme 😀

janac1974
17. okt 2009

eweny 😀 svokru ani ja nemusim,ale nastastie ona chodi len dva krat do roka na navstevu...

maly mi dnes nechce nejak vela papkat,po troske mu davam do pusy obedik asi ma uz dost tej
diety a dal by si nieco lepsie 😀

eweny
17. okt 2009

janac, tak to urcite..nejaku maskrtku by si dal radsej..maly mi teraz zgniavil cely Kinder mliecny rez 😀 aj k nam svokra nejak casto nechodi, radsej bude vyvolavat muzovi, aby dosiel on s malym k nim..ja tam uz dlhsi cas nechodim, odmietam..

janac1974
17. okt 2009

dobre robis eweny...nedaj sa...ja som bola blba ked som bola mladsia,pre pokoj v rodine
som skakala ako svokra piskala...ale pohar trpezlivosti sa naplnil...stale volala muzovi detom...
s nimi kula plany a mna vzdy z hry vynechala....tak v isty den,som jej napisala smsku,ze si neprajem aby organizovala nieco za mojim chrbtom a ked bude chciet nieco s mojimi detmi najprv musi dat
vediet mne,ci to mne vyhovuje,lebo ja som ich matka...a od vtedy mam pokoj 😵

terezicka
17. okt 2009

Čaute tak dnešným dňom mi skončila všetky prednášky v ZS, ešte spraviť skúšky, posledná bude asi 9.1.2010 a potom šup do LS 😀 Joj aj aj som rada že už nemusím chodiť teraz na prednášky lebo sa mi vôbec nechcelo...
Marek bol dnes s Luckou, zas samozrejme veľa toho nenaspala cez deň len svoj obvyklý čas - hodinku...To je zázrak u nás keď vydrží spať trochu dldšie... Ale už je taká umrnčaná teraz, tak asi ju skúsime uložiť trochu skôr...
A zajtra ideme k našim na celý deň, tak sa teším aspoň nemusím variť 😀

claudinka
17. okt 2009

jeeej terezi nech uz mas skusky za sebou, Ta obdivujem, ze to zvladas, ja by som to nezmakla.. jedine ze by pomahal muzik a svokrovci, co ale u mna nejde 😒

terezicka
17. okt 2009

Claudi a prečo nejde? Mne ju dnes strážil Marek, včera svokra a budúci týždeň keď budem mať skúšku tak bude u našich. Ale keď sa budem na skúšku učiť tak vtedy mi ju nepostráži nikto 😝
Joj neviem inak ako vy či máte vôbec nejaký čas nazvyš, ale dnes sa nás v škole pýtal docent že prečo sme začali študovať a tak... A jedna baba povedala že je na materskej a má veľa voľného času tak aby si ho nejako vyplnila 😅 No som sa dosť začudovala, lebo ja nemám voľný čas 😅

claudinka
17. okt 2009

svokrovci zvladaju mat maleho tak raz-dvakrat za tyzden a manzel by s nim nevydrzal ani pat minut sam, este stale 😒 teda uz by aj chcel, ale maly to nezvlada, furt chodi vsade za mnou 😝

nemas volny cas? tak to som ja asi divna.. ja sa cele dni nudim.. hram hry na facebooku, ucim sa nemcinu, varim, upratujem a stale mam casu kopec 😠 😠 maly mi zacal cez den krasne spavat, takze stiham secko, aj ucenie by som, kebyze neprerusim, ale sak snad sa do skoly este raz vratim