Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
24. okt 2009

janka no pekne oni s detmi nevydržia pol hod a už frflú a my to máme v popise práce stále byť v službe 😠 takže čo ved sme namaterskéj 😒

jurocko
24. okt 2009

ahojteeeeeeeeeeeeee
my uz z drahym lezime v posteli a pozerame telku a napchavame sa cipsami,priisla som vas pozriet
dnes som mala dost rychly den,navarit,popratat zbezne utekat za mamkou do nemocnice prist domou,upiekla som buchty,deti dat spat,umyt podlahu a povesat pradlo som rada ze som v posteli

a zehlenie? 😠 😠 😠 😠 mam plny kos na balkone a naneho ani nepozeram,ale raz by trebalo ale popravde povedane neviem kedy sa dotoho pustim no hroooza

janac1974
24. okt 2009

ano luci co narobime deticky za to nemozu a ja sa malemu rada venujem ale som na neho stale
sama...
nestiham nic...aaale ked bude nico moj muzik hladat alebo bude chciet ozehlene tricko,
tak mu poviem ozehli si ja nemam cas...aaa teraz som kukala do chladnicky tak viem co
robil tri hodky vychlastal pat piv 😕

jurocko
24. okt 2009

janac a ti kde byvas?
misha ti mas tiez vojaka muza akde ti pracuje?aku ma hodnost?a bol na nijakej misii?
claudi ano ma ist v juni 2010 na pol roka vkuse do Aufganistanu ☹ ☹ ☹

janac1974
24. okt 2009

jurocko byvam v BB...joooj to budes mat tazke od juna...pol roka je dost dlha doba...
to ho normalne pustis??ja by mu to zatrhla...

luciankasebastianko
24. okt 2009

no krása si užíval pohodičku bez vás 😲 tak to moj muž nechce nič piť a mne by niekedy cez leto chutilo také čapované a on nexe isť do krčmi 😀

jurocko
24. okt 2009

joj rony tak to mi je luto....uvidis všetko sa napravi a bude ok ale je pravda ze stale sa ustupovat neda...aj ked neviem kde je u vas problem alebo v com ta drahy nahneval 😉drz sa a vela sil

v kazdom manželstve je nieco a kazdy ma nijake chyby ale všetko sa da ked clovek chce 😉

moj drahy sa venuje detom az velmi prehnane ja som dnes piekla buchty vecera oni sa nahanali po celom byte schovavali sa no zlatucky boli na zjedenie a ja som si v klude robila,ale ked sa hadame tak pre svokrovcou ale inak nie inak je ok aj manzelstvo si myslim 🤐

janac1974
24. okt 2009

kaslem na neho vsak ja mu to vratim,ja sa vzdy s kazdou robotou ponahlam,aby som stihal a on???
kraaasa....ale uz ho neriesim...luci tak prid pojdeme spolu na capaka 😀

jurocko
24. okt 2009

janac jeeeeeeeeej v BB byvas?moj drahy tam robil v kasarnach vojenskeho policajta

nie nechcem aby tam siel,ani pre peniaze ale musi ale to pisat nemozem mam zakaz o jeho robote..takze musi a ja sa s tym musim zmierit..všetko by bolo ok keby aspon za ten pol roka by prisiel domou ale on nepride ani raz a pol roka je dlha doba bez muza ked som zvyknuta ako teraz mi drahy chodi domou kazdy den a potom ništ 🤐 🤐 🤐 😅

luciankasebastianko
24. okt 2009

prídem janka ešte som nebola BB a som zvedavá či je to tam také krásne ako každy hovorí 😕 😀

jurocko
24. okt 2009

moj drahy nechodi do krcmy ale doma si da pivo a ja rada v lete chodim na kofolu a drahy si da pivko chladene 😀

janac1974
24. okt 2009

jurocko 😕 budes to mat tazke...ale to aj rychlo ubehne,uvidis 😉

tak tvoj drahy pozna dobre BB 😵

jurocko
24. okt 2009

dobre idem si lahnut lebo dnes mam toho naozaj dost tak sladke snicky.....a nech deticky dobre spinkaju lebo ten moj zle spi 😠 😉 stale iba cicu chce 😉

paaaaaaaa a utekaaaaaaaaaam 😵

ka3n
24. okt 2009

júúj konecne moja tema, pivko, kofca, krcma, muzi 🙂))

Takze ja som z dediny a nic ine okrem jedneho obchodu a krcmy pravej dedinskej tu nie je...takze kazde teple letne vecer sme tam travili, popijali cerveny strik, alebo kofolku alebo bavora aj s babami a bolo nam super...hoci nas kazda babka ohovarala, preco tam chodime s detmi, ale my mame svoj rozum a vieme co robime...vonku sa decka krasne zahrali, je tam novy majitel, robi tam ihrisko tak bude super o rok...

Manzel sem- tam ide so mnou, da si strik alebo pivko, ale teraz uz davno nebol.... ja som clovek ktory ma rad ruch, ludi okolo seba a neuznavam nudu a stereotyp.

janac1974
24. okt 2009

luci ja sa budem tesit naozaj budem rada ked dojdes a ukazem ti aka je BB krasna,je tu co pozerat 🙂

ka3n
24. okt 2009

hej veru Janac, v BB som bola neraz, je krasna..fakt.

ka3n
24. okt 2009

...ja som dnes dostala chut na cervene vinko, tak sme si v Bille kupili a teraz ho s drahym chlípkame 🙂)

luciankasebastianko
24. okt 2009

že akú dobrotu mám majku s cibulou 😝 inak ju mám rada aj s pikantom 😅

ka3n
24. okt 2009

hej lucinka, to sme si dnes kupili s drahym Majku a aj pikantnu a ze dame si ju s koooooppppeeec cibulkou..

janac1974
24. okt 2009

ja som teraz tiez da sa povedat na dedine,mame tu jeden obchod coop jednota v ktorom nic nemaju
a stale je zavrety a krcma???tak je tu jedna a trosku dalej dalsia ale slusnejsia kde sa da aj najest...
este som nebola aj ked ma kamoska volala ale s malym nemam odvahu ked je taky zivy vsak by som si
ani neposedela...

ka3n
24. okt 2009

janac, teraz uz nechodim do krcmy, lebo vnutri strasne fajcia a to nie...ale cez leto sa dalo byt krasne vzadu vonku a tam mali sefove decka motorky, auta tak sa maly hral a dobre bolo...len od nas z dediny tam malo bab chodi, nejako to neuznávajú ...hoci by bola sranda..

luciankasebastianko
24. okt 2009

júúúúúúúúúúj jak mi bacile vypaluje 😀

ka3n
24. okt 2009

to mas dobreho zabijaka 🙂)

janac1974
24. okt 2009

ja idem zmyt farbu z vlasov zavesit tretiu varku pradla a este sa zastavim....dufam...

luciankasebastianko
24. okt 2009

druhy krajec mnam mnam 😝 cibulka je domáca od svokričky 😝

ka3n
24. okt 2009

brúúúú

rony253
24. okt 2009

tak tu som, svagor muzove dvojca tu zachranoval cely vecer situaciu, keby tu nebol, tak by som uz hadam aj zbalena bola.
Takze, uz sa to tu vysvetlilo nejako. Moj muz mal nervy, lebo tu ku nam kazdý chodi ako v den otvorenych dveri a nemame skuromie, aj dnes prisiel jeden akoze znamy a sedel tu do vecera. tak mal moj muz nervy. poobede som varila a robila som zemiakove lokše k mäsku a cervenej kapuste, kedze som tie lokse musela aj vyvaľkat a davat po jednom na pekac, trvalo to dlhsie, on sa hral s malou a venoval sa aj tomu znamemu, mala bola trosku nervoznejsia vsetko rozhadzovala a on to nejako nezvladol. Bol podrazdeny, stale sa ma pýtal, este ako dlho potrebujem v kuchyni (chcel si ist inak poobede este lahnut, kedze v noci je hore, no nedalo sa kvoli tomu znamemu) ked som uz mala navarene a niesla som jemu a uz aj tomu znamemu tak mi povedal, ze on nechce nic jest. Tak som dostala takeho nerva ze az, tak stojim pritom jak pi.. (pardon) a ked je to hotove vraj on nie je hladny, skoro ma rozhodilo. vzala som malu a sla ju prebalit, znamy sa najedol moj muz nie. potom az vecer ked mala spala som vam uz napisala co som mu povedala. Mne sa zdalo, ze ma problem sa s malou zahrat a ju niecim zaujat. Svagor povedal, ze moj muz na malu neda dopustit, ze je to jeho bambulka, len bol na nervy, kvoli tomu znamemu a ze on chcel jest so mnou a s malou a nie so znamym, tak bol vytoceny. ako tak sa to vysvetlilo, ale nebolo to vsetko len kvoli jedlu, nejako sa to vsetko naraz nakopilo a ja v taky cas explodujem.
Mala uz bola parkrat hore, aj plackala aj kaslala, uz som jej aj teply cajik dala, tak hadam jej uz bude trosku lepsie. Pojdem sa ja potom osprsit a k nej hajuskat, vezmem si ju k sebe, lebo ked pri mne lezi, sa na mna nalepi a spime v lyzickovej polohe, moje zlatinko.
Inak dnes mame ak je 24.teho 13. mesiacikov a objavila som v aute v Sarkinej puse novy zub, spodna lava dvojka, ani neviem kedy vysiel, asi preto bola aj taka umrncanucka, ale nevidela som tam nic opuchnute.

luciankasebastianko
24. okt 2009

idem aj ja ak tu nieste 😕 Dobrú

buksy
24. okt 2009

rony... super ze sa to vyriesilo...tesime sa...

janac1974
24. okt 2009

luci robis mi chute...ked pojdem teraz pre slaninu s cibulou do chladnicky budu zirat na mna 😀
rony to je na porazenie 😠 snazis sa a potom ti muz povie ja nie som hladny...vsak to by aj mna na....o
inak prajeme vsetko najlepsie k 13.mesiacikom a nech je uz zdravucka a nech sa smejka zlatinko
malinke 🙂