Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
28. okt 2009

no tak k pažravcom sa pridávame aj my....pfuj.... hehe...a spíme celúúúúú noc...ale to my už dávno

johnie
28. okt 2009

win no.. to tam nepisu 😝

ollako
28. okt 2009

ahojte veji ty sa teda nakojis 😲 to chces do kedy takto vydrzat? nemyslim to v zlom, ale ja by som uz bola na psychiatii, leo kojenie ma strasne zvazovalo a citila som sa ako vo vazeni, preto uz aspon cez den nekojim a citim sa slobodnejsia a nemam problem maleho dat niekomu postrazit a ja si v klude mozem ist vybavoat co potrebujem 😉

babuci, neviem kolko nas vyjdu omietky vsetko robimu svojpomocne takze v podstate len material, moj manzel to vie robit.. vlastne nas tym zivy, tak na tomto si da extremne zalezat, robieval aj vselijake hotely a vily po Prahe tak ma inspiraciu a vselico obkukal, tak toto nechavam ciste na nom, ma lepsiu predstavivost
a inak elektriku mame len na prizemi, len kym nemrzne, tak zacal, rychlo robit garaz, lebo garaz bude sluzit ako terasa z obyvacky, tak nech to cez zimu dozrie 🙂 ale do jarty chceme vsetko porobit, co sa tyka vody, kurenia a dokonat elektriku...no ved sa uvidi, ale tesim sa, ze to uz vyzera tak realne...teraz mam dilemu aku kuchynu vlastne chcem 😕

vejinka
28. okt 2009

mate pravdu kocky...obmedzim to..ale postupne.. 😉 a dakujem za ten recept..tiez som si vsimla ze to nieje nic extra a formy macov nemam..takze to budu take placky alebo bochnicky

johnie
28. okt 2009

olla ja mam presnu predstavu o mojej kuchyni... len to kedy bude tak to neviem...
ja chcem umyvadlo v rohu to je na 100% 🙂

vejinka
28. okt 2009

johnie umyvadlo v rohu je dost neprakticke..teda ja nemam ale ked som bola u strynej tak som si nevedela zvyknut maly priestor..nuz ale ked sa ti paci 😉

winona24
autor
28. okt 2009

hej evit??? dobre vedieť....nikdy som na ne ešte nenarazila....ale dík..... 😉

evitkamalicka
28. okt 2009

winon ja som to volakedy davno dokonca videla aj v tescu a vtedy som to hlupa nekupila, odvtedy to uz v tescu nemali

evitkamalicka
28. okt 2009

vyzera to ako klasicky plech na muffiny len su to medvediky

ollako
28. okt 2009

ja budem mat drez pod oknom a v rohu bude varna doska, len neviem dizajn tej linky 😒 , len viem , ze chcem taku modernu, len neviem farbu a ci lesklu a tak, je to dilema, po nete pozeram vselico, ale ked je toho tak vela neviem sa rozhodnut 😕

inak zajtra ideme do Prahy , idem poziet kolegyne a nieco potrebujem vybavit v banke a poistovni, taaak sa tesim 😵 dufam,ze maly zvladne cestu 😒

winona24
autor
28. okt 2009

jáááá...jasné..už viem....a v IKEA to nebudú mať???

vejinka
28. okt 2009

asi ano..je to klasicka forma teflonova

evitkamalicka
28. okt 2009

win neviem, skus pozriet

vejinka
28. okt 2009
winona24
autor
28. okt 2009

nemajú,ale toto si musím ísť kúpiť na medovníky.... 🙂

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/8015...

vejinka
28. okt 2009

musim ist maly je hore

luciankasebastianko
28. okt 2009

ahojte baby riešíte kuchynu no určite by som pri maly ch deťoch neriešila lesklú toť moja rada 😀

johnie
28. okt 2009

luci ja neriesim este .. ked budu eurase tak pak

evitkamalicka
28. okt 2009

nas caka tiez prerabanie kuchyne a chodby ale az na jar

johnie
28. okt 2009

idem si dat obed, lebo ked sa mala zobudi tak mi bude chciet z mojho taniera vyjedat a pecienku jej nechem dat este

evitkamalicka
28. okt 2009

ja idem dat obed drobcovi, dnes ho musim skor ulozit spat, kedze poobede chceme ist do mesta

ka3n
28. okt 2009

johnie, uplne rovnake su tie nase decka 🙂) hej v noci pekne spinkame a ked sa budime nie od hladu.

winona24
autor
28. okt 2009

no mne malá akurát zaspala....idem poriadiť kuchyň...bo je tam ako po bombe.... 😝

luciankasebastianko
28. okt 2009

baby robim parené buchty a to trafené cestro nechce nakysnúť 😠 😠 😠 šuchla som ho do trúby asi na 20-30 😅 inak už som ho robila je z hrubej muky aj na druhy deň boli super a xela som aj knedlu s neho spraviť nazajtra a teraz aj minule už sa mi nepodarilo aaaaaaaaaaaaa 😠 😠 😠 😠 😠 musím to pohladať či som niečo zle neopísala 😒

jurocko
28. okt 2009

ahoJTEEEEEEEEE
rony to mala moja suseda s tym prsnikom a vyrezavali jej to ale neboola pod uplnou narkozou..ale to vytlacavanie po operacii stale ten hnis..katasstrofa drzim palce
povysavala som a idem povesat pradlo a poupratovat lebo dnes ma karinka pre starych rodicou vystupenie tak idem kamerovat a svagrinna pride ku malemu tak zase take super odreagovanie uz sa tesim.....
utekam dat malemu jest

winona24
autor
28. okt 2009

luci ja mám dobrý recept na buchty...môžeš ich urobiť aj ako pečené ale ja na pare...

Čínske buchtičky:
1 kg polohrubej múky
3 a pol dcl oleja
3 vajcia
3 PL kryšt.cukru
1 PDP
trocha soli

kvások: 1/2 litra mlieka
1 kocka droždia
1 PL cukru

- vypracovať cesto
- nechať 20 min.vykysnúť
- urobiť buchtičky (plniť od ľubovôle)
- nechať na plechu postáť 10 min
- potrieť olejom
- po upečení tiež potrieť olejom

johnie
28. okt 2009

luci mne minule nechcelo nakysnut cesto na pizza rozky a mama mi hovori ze mozno bolo kvasnice na figu... je pravda ze boli v mrazaku asi pol roka 😀 😀

luciankasebastianko
28. okt 2009

tak nie bolo to podla postupu no uvidíme čo dám chlapom jesť amlému prinajhoršiom otvorím Hippku a staremú dám masteny chleba s cibulou 😀 😀 😀
rony aj možeš kojiť ?

johnie
28. okt 2009

luci moj by sa asi viac tesil tomu mastnemu chlebu ako buchtam 😀

eweny
28. okt 2009

ahojte 🙂