Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ollako
11. máj 2009

veji dik 😉 😉 😉
no pozerala som ten bazen, kdeze si ho kupila 😕

rony253
11. máj 2009

Olla, tak vsetko najlepsie obom, nech sa vam splnia všetky vytúžené snicky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂
jeeeeej to tricko je super, urcite bude mat radost.

vejinka
11. máj 2009

ollako v kaufiku za 3 eura 😉

rony253
11. máj 2009

veji, super je ten bazenik, ja tiez musim daco vymysliet.

ollako
11. máj 2009

rony dakujeeeem inak si myslim, ze to tricko mozno bude nosit len doma pred telku 😀

ollako
11. máj 2009

veji asi by na leto stacil, ale asi som akcosku presvihla 😒

lisula
11. máj 2009

ahoj baby ja len na rychlo. konecne som sa k vam dostala

eweny
11. máj 2009

dobry vecer prajem

slavica2
11. máj 2009

ciao baby po 100 rokoch, dnes sme sa vratili z Brezna 🙂 Hanka je nepokojna, zubky nam davaju zabrat a ma chuda zapareny zadocek, no des.
Inac uz cestovala v novej autosedacke v smere jazde a je to o poznanie lepsie 🙂

ollako
11. máj 2009

ahoj Ewen 🙂 ty si spokojna s tym kocikom,lebo ja sa kazdy den s nim nervy, normalne sa hanbim s nim chodit, ale v stredu mi ho pridu konecne vziat
chcem novy, ale muz nechce, ze ked som zan vyvalila tolko penazi, tak ho mam pouzivat 😖

slavica2
11. máj 2009

Vejus Ericek ake ma faro 🙂 dobre 🙂

ka3n
11. máj 2009

Veji, aj my ideme v sobotu pre farooo..pre leonarda..🙂)

ollako
11. máj 2009

slavic tak to nezavidim, moj este zatial nic, no dufam, ze to prebehne hladko, ale pri nasom stasti tazko 😒

slavica2
11. máj 2009

no mozno to bude ollako, nasa Hanka je dost mrncave babo 🙂
Inac citam tu ake pokroky robite 🙂 my sme na tom asi tak Simonka Cas, Hanka sedi pekne, ale sama sa do sedu neda.
ale zacala lozit a najradsej za kablami 🙂

ka3n
11. máj 2009

babenky, chcem malemu kupit papucky na doma, mate niektora take? ci s nimi mate skusenosti?

eweny
11. máj 2009

ollako, ja som v celku spokojna, ale to je tou trojkolkou, vyzera to ovela lepsie..ale ja uz mam aj novy golfacik, je nadherny a som s nim velmi spokojna, tak jazdime podla potreby 🙂

eweny
11. máj 2009

aj my sme vcera uz cestovali v novej autosedacke a je to fajn, malemu sa pacilo..vsetko obzeral..

ka3n
11. máj 2009

Ew..maly ti sedel uz v tej sedacke babypoint? a aky mas golfacik?

Ollako s akym kocikom si neni spokojna?

eweny
11. máj 2009

ka3n..my sme tu objednavku zrusili, nejak sa nemali k cinu a velmi dobre sme urobili..isli sme totiz do BB, tam sme kupili aj ten golfacik, mali akciu a hlavne sme si vyskusali autosedacky..najviac mu vyhovovala Romerka, co sa rozmerov a miesta tyka..tak sme trosku zainvestovali a je naozaj super..

ka3n
11. máj 2009

Aha..ta sa mi zdala draha..ja som spokojna s tou mojou..a co aky mas golfacik, posli link alebo napis model?

sasasx
11. máj 2009

ahojte pekny vecer prajeme

ollako vsetko najlepsie...
my mame dnes 8 mesiacov, tak som si maleho vystiskala, povedala mu, ze dnes ma take mininarodeninky🙂 a bol velmi zlaty.
co sa tyka vyvoja - tak maly si sada sam, stvornozkuje po celom byte, vstava o hocico o co sa da opriet (obcas aj o to o co sa neda opriet🙂, ked ho drzim tak robi malicke krociky. Ale blabotat sa mu nejak nechce - robi take bbbbbu, mmmmma, a samozrejme haaaj, hej, eee, uuu a pod. Nevie ani papa, ani tapy tapy - nejak sa mu nechce, ale zato reaguje na halo halo (medzi x hrackami si vyberie telefon, ked sa povie halo halo) aj na "MickeyMouse" = to sa automaticky obrati k pocitacu, kedze mu tam pustame kratucke rozpravky mickeymouse,z ktorych je uplne nadseny🙂

Jeeej vam uz drobci sedia v novych autosedackach? to je super.. a ja este nie som stale rozhodnuta...:(

ollako
11. máj 2009

ka3n magical
ewen nasla som na nom tolko chyb, ze to , ze je to stvorkolka a berie ho doprava, je to posledne co ma trapi 😖
keby ti tu mam menovat, co vsetko je naord sme tu do rana, jaj ani nemozem na to pomysliet mam nervy 😠
ja mam vyhladnuty bertoni mercury , ale bude na sklade az 10.6 tak neviem, muz nechcel , ale stoji len 99 € tak by som ho nalomila, iny taky kocik za taku cenu asi nenajde, ide mi o preklapaciu rucku
aj nad sedackou uvazujem, ale ste mame troska casu na rozmyslenie 😎

ka3n
11. máj 2009

aky to mas kocik? presne...ollako

eweny
11. máj 2009

ollako, no ako vidim, ty mas uz uplnu averziu na ten kocik..akoze ma chyby to je jasne, ale na tom mojom ich az tak strasne vela nevidim..no neviem, kazda sme asi inak narocna 😀

sasasx, gratulujeme Riskovi 🙂

ollako
11. máj 2009

ka3n ewen ma ale trojkolku

eweny
11. máj 2009

ka3n, uz si ten moj golfac pozerala a nepaci sa ti..je to chicco multiway..a co sa tyka autosedacky, ta sa zevraj ma skusat priamo na konkretne dietatko a ked sme ho posadili do takej podobnej ako je ta babypoint, tak bol v nej taky neforemny, ziadne pohodlie..tato je suprova, sme spokojni..

eweny
11. máj 2009

ka3n je to tento..len ja mam trojkolku a ollako stvorkolku..
http://www.bambino-kociky.sk/product_info.php?p...

ka3n
11. máj 2009

ew..nehovorim, ze ten golfac je spatny, ale nemam rada /ja, ved kazdej sa paci nieco ine/ tak vela kolies ..

slavica2
11. máj 2009

ewwny aj my mame romerka, nema chybu, Hanicka dnes spinkala z Brezna az do Trnavy 🙂

eweny
11. máj 2009

ka3n, vsak ja to beriem..kazda mame iny vkus a ine poziadavky 🙂