Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
17. nov 2009

http://www.odevyvtesco.sk/fandf/womens-blue/pro...

baby co vravite na tieto saty? chcem si spravit radost k narodkam aj meninam dokopy..a dost mi padli do oka.

winona24
autor
17. nov 2009

pekné ka3n...veľmi pekné...a za dobrú cenu.....

apropo ahojte....

EW dobre si spravila.....a Peter Ti na to čo povedal???? 😉

slavica2
17. nov 2009

ahojte babeny, prave som tu pisala elaborat, ale sa mi zmazal 😉
mame bohuzial za sebou prvy pobyt v nemocnici - pyelonefritida teda zapal obliciek sposobeny beznou bakteriou E coli, ktora sa nachadza v traviacom trakte a nejako sa nam dostala do mocovych ciest.
Bol to desny zazitok, Hanka nasa hrdinka bola tri dni na infuziach no a chudatko vysvtelite drobcovi, co sa prave naucil chodit, ze musi byt v postielke alebo len na mojich rukach..
teraz bude dostavat este mesiac antibiotika a potom ideme na sono, dufam ze sa nepotvdri reflux obliciek, lebo by nas museli znovu hospoitalizovat.
inac pristup personalu na kramaroch bol fakt vyborny, akurat podmienky desne, tri styr deticky chore na izbach plus rodic..... vsade plac, depka riadna.
ale este som nieco chcela...
tema ockovanie, citala som si vase nazory, a napisem vam osobnu skusenost.
stryko pediater mi poradil Hanku dat zaockovat proti rotavirusom, kvoli tomu, ze nevies kedy sa dostanes do nemocnice....
mozem povedat, ze dost deticiek, ktore boli v nemocnici s nejakou diagnozou, dostali rotavirusy a museli byt dalsi tyzden v nemocnici... my nastastie nie.
a keby ste videli tie chore deticky na pneumokoky...
som rada, ze tieto ockovanie mame

ka3n
17. nov 2009

hej ani cena neni moc vysoka, hadam to bude dobra kvalita, a hadam ich v TT budu mat, lebo tam nie vzdy vsetko maju...

Potrebujem si spravit radost a odreagovat sa.

buksy
17. nov 2009

ka3n tie biele su super...

winona24
autor
17. nov 2009

slavic uff.....čo na to povedať...držím palce a verím,že ďalší pobyt v nemocke nebude potrebný...koľko dní ste boli v nemocke??

ka3n
17. nov 2009

buksy, ved za tie sa modlim, aby ich u nas v TT mali...

buksy
17. nov 2009

slavi...to je hrozne ze ste museli absolvovat pobyt v nemocke..snad uz bude vsetko ok a nebude musiet hanicka viac okusit nemocnicne prostredie...

slavica2
17. nov 2009

5 dni winon....,prave mam cas tak pozeram to tvoje video o ockovani.

winona24
autor
17. nov 2009

to muselo byť veľmi dlhých 5 dní......tak z tohto ja mám strach tak trochu...z pobytu v nemocnici..... ☹ ☹

ka3n
17. nov 2009

Lenze nase deticky sa uz nedaju ockovat proti rotavirusom, ci?

winona24
autor
17. nov 2009

ka3n naše už nie.......

slavica2
17. nov 2009

bolo to hrozne dlhych 5 dni, najhorsi bol vsade doliehajuci detsky plac.... chudatka ☹

slavica2
17. nov 2009

ahoj winon, tak pozeram to video o ockovani, velmi dobre, ale ta pani dost metie, hlavne na konci, ked su otazky publika. rovnako ako farmaceuti.

goga03
17. nov 2009

slavica ☹
dufam, ze sa do nemocnice uz nebudete musiet vratit ☹

oliver bol ockovany proti rotavirusom a som rada. nie som zastanca ockovania, aj teraz mu daju len to povinne bez kiahni, ale tych rotavirusov som sa bala, kedze oliver bol dost v kontakte s ostatnymi bratrancami a sestrenicou a inymi detmi. nastastie ockovanie proti rotavirusom sa nepicha, ale pije taka sladka vodicka.

po tomto co si pisala, som sa len utvrdila v tom, ze aj druhe bejby (stale nevieme co to bude) dam "zaockovat" proti rotavirusom

evicka1
17. nov 2009

ahoj kocky
ako travite statny sviatok? ja sa tak trosku doma nudim vonku je hnusne. hugo zacina zase pokaslavat a uz som z toho zufala, lebo konecne po troch tyzdnoch bol klud a teraz zase
no na buduci tyzden uz ideme k nasej pani dr tak necham urobit vyter
slavi: no je hrozne ze ste boli v nemocnici a dufam, ze to bude ok. mal to aj kamoskyn syncek, no je to uz v poriadku. tak nech aj u vas to cim skor dopadne a testiky budete mat dobre

annie13
17. nov 2009

slavi: myslim na Vas, viem presne ako ti bolo, my sme tam boli tiez, 4 deticky, 4 matky, na izbe 3x3 metre, plac, hrozne, dufam ze uz Vam bude len dobre a mala bude mat kontrolne sono v poriadku
goga ani my nevieme, ale aspon mam stale sancu ze bude baba, aj kocik som kupila cerveny s kvetmi, na sono idem teraz vo stvrtok tak som zvedava ci sa nam drobec ukaze inac aj Hanka je nadherne meno, aj mojmu podobne keby bola baba

eweny
17. nov 2009

slavic, tak mate za sebou pobyt v nemocnici?..to muselo byt fakt hrozne..snad uz budete v poriadku..

ja sa tiez desim myslienky, ze by som sa mala ocitnut v nemocnici, hlavne v tej nasej..staci mi, co rozpravala kamaratka, ktora tam musela byt s malou..pristup, ochota, informovanost nulova a dokonca aj zle stanovena diagnoza..po tom vsetkom malej v inej nemocnici zistili, ze ma rakovinu ☹

eweny
17. nov 2009

rony, nepytala som sa ho, ci to zvladne, ci s nim zostane..jednoduch som odisla a jemu nezostavalo nic ine, len sa postarat..nedalo sa to uz zvladat..

eweny
17. nov 2009

winon, ked som odchadzala, nebavili sme sa spolu a boli sme pohadani..ked som sa vratila, vital ma ako nejaku delegaciu a bol rad, ze som uz prisla..nuz ktovie preco 😀

eweny
17. nov 2009

ka3n, pekneeeeeee su 🙂 keby sme boli blizko seba, hned by som ta zavolala 😀

eweny
17. nov 2009

baby, davate este robit fotky, co si nafotite drobcov a davate si ich do nejakeho albumceka?

annie13
17. nov 2009

eweny ja som mu davala do roka, teraz zatial este nie, aj tu knihu po mesiacoch som mu dala robit + este pohladnice, kalendar a kalendariky 2010, verim ze ta vital potom co bol sam s malym, aspon vie co ty mas denne, boze hrozne s tou kamaratkou, a ako je teraz malej?

eweny
17. nov 2009

annie, ja mam spisane fotky od 4. mesiaca chcem to dat urobit, len je toho hrozne vela..musim vystriehnut nejaku akciu 🙂

nuz mala chodi na chemoterapie a trapia sa..ona je tak stara ako nase deticky, narodena je 18. septembra..babulka mala ☹

annie13
17. nov 2009

zlatko male, normalne mi slzy vysli a musela som ist objat Branka, zelam im vsetko len to dobre

buksy
17. nov 2009

baby to je hrozne ked tak male babatko ma taku hroznu chorobu... ☹ ☹
z coho to len moze dostat?

annie13
17. nov 2009

moj ocino ma tiez leukemiu a nema to nik v rodine, zistili mu to az pred 3 rokmi
rakovina je hrozna viem pri nom pri chemoterapiach, tie stavy potom, ked mne robili testy kvoli darcovstvu kostnej drene tiez mi nebolo vsetko jedno, je to tazke, pre toho choreho a aj pre celu rodinu a jeho okolie a este ked je to take male dietatko, ☹

eweny
17. nov 2009

Ano,je to hrozne..aj mne ocino umrel pred dvomi rokmi na tuto hnusnu chorobu 😢

rony253
17. nov 2009

ahojte, potrebujem rychlu odpoved, viete niekto ci po ockovani pneumokokov moze zacervenat miesto kde bolo pichnute, Sara bola od rana v jednom body a teraz ked som ju isla kupat, som zbadala, ze jeden vpich je dookola cerveny a sa mi zda, ze ten pneumokokovy.