Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
27. nov 2009

veji ale no....hned ako otehotnies to budes riesit 😝

goga03
27. nov 2009

vejinka oliver spava v detskej izbe od svojich 9 mesiacov (lebo mi sme ho rusili, manzel chrape) a v pohode. pri otvorenych dverach pocujem kazde zamrncanie. spinka tam v detskej postielke, na vianoce dostane ale uz velku, uvidime, ci v nej bude chciet spavat (bude mat aj zabranu proti vypadnutiu), ak nie, tak pojde naspat do svojej postielky. a ked sa narodi male, tak mu kupime madrac a ten dame do cestovnej postielky a drevena postielka pojde babatku (lebo ta sa da polohovat a zdvihnut hore rost)

annie13
27. nov 2009

Branko nie vresti uz len ked ho chcem zapnut, aj v oteplovackach sa uz naucil utekat
ja ten stupienok kupim az ked bude na svete babo, ak budem tak prenasat ako pri Brankovi tak to bude az april a to bude mat odrazadlo a uz budeme na sidlisku, oproti je posta, obchod, preliezky, za panelakom mame hned park a Hron s krasnou hradzou
a ked pojdeme do Bojnic a tak tak jeden so sportakom a jeden s tymto kocarom s malou snad malou

vejinka
27. nov 2009

goga presne nad tym som uvazovala ze maleho dam do cestovky a babo do drevennej 😉

vejinka
27. nov 2009

to by slo...no dobre idem spat a dufam ze maly bdue spat lepsie ako tuto noc ani sunar nepomohol a bol hore ..no tak ja letim dobru kocky

goga03
27. nov 2009

no som zvedava ako to vsetko nakoniec dopadne.uvidime v marci. mozno budem mat aj potom cas na konika a napisem vam, ako to ide 😀
idem pozerat film. pekny vikend

skrecok
27. nov 2009

Ok, baby. Ja pojdem pomaly zehlit, mam dobru kopu pradla. Tak sa mi nechce, radsej by som si lahla a citala knizku. 😵 😅
Majte sa krasne a dobru noc.

annie13
27. nov 2009

goga ja sa bojim ze nebudem mat cas sa vyspat, najest nie este na konika pri dvoch detickach a ak budu tie prve tyzdne take tazke ako pri Brankovi tak 😀 mi ani laktacna poradkyna nepomoze
aj ja uz idem do hajan dobru vsetkym

misik
27. nov 2009

pekny vecer baby,
annie ja som akurat predala cez MMB tento stupienok len v cervenej farbe http://www.lascal.se/web/kiddyboard.aspx
bol super len sme ho malo pouzivali lebo miska sa po zime umudrila a zvladla aj dlhsie prechadzky, ale ona mala uz 4 r. tak ty ho asi vyuzijes viac. Ked budes vyberat daj si pozor aby bol kompatibilny s tvojim kocikom lebo nie vsetky su univerzalne.

luciankasebastianko
27. nov 2009

ahojte ja neskoro ale predsa 😀 idem čítať poslednej dobe ani viacej nestíham 🙄

annie13
27. nov 2009

misik si ho mohla mne predat 😉
uvidime aky bude branik zdatny
Baby akurat mi skoncila aukcia moja na MMA a vyhrala ho pani z Martina a ta co sa mi vyhraza sabotovanim aukcii je z Martina, no tak super

annie13
27. nov 2009

misik rychlo si ho predala, ci sa mi to potom podari predat ked to kupim

misik
27. nov 2009

annie sranda je, ze som aj na teba myslela lebo aj miska sa na teba casto pyta /ona ma pamat jak slon/
rychlo lebo ona uz odkraca a ked sa jej nechce beriem motorku alebo bycikel a navyse maly aj tak ked nespi nechce sediet v kociku tak velakrat ideme len tak peso alebo max. v bugine a tam aj tak nepasoval
urcite ho predas, ja som ho dala za 20 a odisiel hned, dokonca ta pani aj licitovat zacala co ho tak velmi chcela

kamilka12
27. nov 2009

ahojte,

ja som nedávno posielala jeden zimný overal obyčajnou poštou a poštovné som platila 0,60 Eur 😕 , takže 2 Eura za obyčajnú zásielku je fakt dosť. Druhý balík som posielala na dobierku a tam to bolo okolo 3 Eur..

annie13
27. nov 2009

jezis za 20 by som ho hned brala ja som este pod 40 nenasla skoda
tvoja mala vestica, ta vedela skor ze som tehotna ako ja

misik
27. nov 2009

annie a to druhe euro bolo balne ci?

annie13
27. nov 2009

kami vsak na liste mas kolko je postovne, ona si kompenzuje nedostatocnu cenu postovnym, mam sa vraj tesit na negativne hodnotenia, dala mi aj na MMB kedze na MMA sa jej uz neda ked ja som dala prva
ale admin to uz vymazal lebo aj tam sa vyhrazala
ja mam 27 000 bodov ona 5000 a vyhraza sa mi ze nemam co na MMA hladat

misik
27. nov 2009

no uvidime ci sa potvrdi aj to dievcatko co vravela 😉 /pevne verim, ze ano/

annie13
27. nov 2009

tvrdila ze hej a prislo to len v bielom rozthranom papieri, skoda reci
no na poslednom ultrazvuku sa vyjadril ze asi dievca tak Miska ma skvelu buducnost

annie13
27. nov 2009

😉 aj ja verim ze ano

misik
27. nov 2009

annie inac aj mne sa uz zoparkrat stalo, ze sa dohodnem na postovnom podla tarif sl. posty, prevazim to doma /len na osobnej vahe a vzdy upozornim, ze moze skreslovat, hlavne pri vacsich rozmeroch/ a pridem na postu a platim o par centov menej kvoli vahe. Aj dnes sa mi to stalo, o 30 centov menej, ale nie umyselne, mne vaha ukazovala cez 2kg, neviem ci moja je zla alebo na poste zle nakalibrovana

annie13
27. nov 2009

ak nie tak chlapcek v tom kvietkovanom kociku bude dost smiesny 🙂

misik
27. nov 2009

super tak ak sa to potvrdi prestanem robit a zapriahnem malu do vestenia vo velkom

misik
27. nov 2009

aky mas teraz kocik?

annie13
27. nov 2009

🙂 10.12 mam sono dufam ze mi uz povie ano dievca, nech sa mozem tesit, vravel mi ze mi da darcek pod stromcek v ruzovom tak dufam ze tak aj bude

misik
27. nov 2009

to uz je o chvilu, tak budem cakat na spravy od teba

annie13
27. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
ozaj misik ty si tu nebola, baby hlasovali, co je krajsie Viktoria alebo Bianka

misik
27. nov 2009

pekny si vybrala, pozerala som aj na tu tyc ci by pasoval ten stupienok, ale nevidim to dobre
Mne sa paci Viktoria, ale ani Viktor nie je zle 😀

annie13
27. nov 2009

Viktor iste nie aj keby bol chlapcek, neviem ci len nahoda ale poznala som v zivote dvoch a obidvaja su teplí, nieze by som nieco mala proti gayom ale to meno u mna totalne stratilo sancu, obidva dokonca ziju s partnerom v byte, jedneho starky skoro spachal samovrazdu ked to zistil

luciankasebastianko
27. nov 2009

sju je mi to velmi luto 😔 ,musí to byť velmi ťažké ešte že už máš doma slniečko ktoré ťa poteší
no idem spať ledva vidím
evi skus to s fb ja som mala tiež problém ale zvykla som si a možu sa tam dať aj videjká a vela fotiek 😀