Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

goga03
4. dec 2009

neumyli MU ritku, ale ja som mu ju umyla. to by bol iny servis 😀

inak vlhcene utierky mame stale zo sebou, ale vacsinou na ruky.

btw dnes sme mu kupili sanky drevene za 34 eur aj s operadlom. zmestia sa tam 2 deti a jeden dospeli. celkom dobra cena, lebo tie co som pozerala aj na nete, tak pod 55 eur neboli.

uz len sneh aby bol

winona24
autor
4. dec 2009

goga tak to ste za veľmi dobrú cenu kúpili..... 😉

annie13
4. dec 2009

ja sa dnes tesim, manzel mi volal pride skor prace, tak som volala kadernicke, tak mozem prist, tak idem aj ku kozmeticke aj ku kadernicke, konecne, trocha podstrihnut a skulturnit,

annie13
4. dec 2009

tie sanky fakt super cena

goga03
4. dec 2009

tiez si myslim,ze je to dobra cena. dufam ze v nich nebude nejaky hacik, ale vyzeraju dobre.

annie vychutnaj si to, ja sa chystam kadernicke asi o 2 tyzdne,sice vcera uz bolo neskoro, ale co uz, skor sa mi neda.
buduci tyzden mame nabity, oliver ockovanie, ja glukozove testy, dufam, ze sa male bejby ukaze na sone a budeme vediet si to je setricka alebo bratcek.
ak sa nam neukaze, tak manzel slubil ze sa uz dohodneme aj na chlapcenskom mene.
mne z tych hormonov asi sibe, ale ja potrebujem mat ujasnene meno 😀 aj pri oliverovi mi tak "sibalo"

annie13
4. dec 2009

mne strašne padajú dufam ze aspon prestrihanie trochu pomoze lebo vsade zbieraju len moje vlasy
ja idem tiez na sono 10teho a dufam ze tam bude dievcatko, nuz ale stale to citim na chlapceka
ja som na glukoze bola, vysledky este nemam ale snad dobre, tlak mam vyssi preto mi dal aj poradnu o tyzden skor, ockovanie ma Branik az v januari tak nam kazali prist
dievcenske mate ake?

evitkamalicka
4. dec 2009

my uz mame mena tiez vybrate

ka3n
4. dec 2009

boze baby tolko tehotnych, niekedy mam chut skocit na to aj ja, ale stale si vravim, ze statu nedarujem, ani rok mojej MD..takze este necely rok s tehulkovanym radsej pockaj..chcem si uzit doma 6 rokov RD, lebo potom bude az do staroby makat...🙂)

annie13
4. dec 2009

ja zase chcem cim skor do prace, takto to bude predsa kratsie
evit ake???

winona24
autor
4. dec 2009

evit aké???? Vy ste šikovný.... 😉 😉

ka3n
4. dec 2009

mna to tam nelaka..plat ked odratam cestovanie skoro akokeby som bola na RD.

bubinko83
4. dec 2009

evit,gratlujem k dalšiemu tehu 🙂

annie,akože citiš na chlapčeka? Akoe nejaky vnutorny pocit? 😉 Už sa nehaj prekvapit. 😵 A aky si mala vyšši tlak?

goga03
4. dec 2009

Tamarku
chlapcenske sa nevieme ani priblizne dohodnut

evitka vy mate ake? inak to je take mile ze 5tt 🙂

evitkamalicka
4. dec 2009

bubinko dakujem

Peter a Laura

winona24
autor
4. dec 2009

Tamarka je pjekné.......ja by som chcela Ester keby som mala druhé dievčatko....a chlapčenské Simon....

goga03
4. dec 2009

ja som tiez nechcela byt 6 rokov vkuse na materskej a ist do prace na rok a potom zase na matersku sa mi zdalo take blbe. akurat by som si zvykla na pracu, aj ludia by si zvykli, ze som spat a uz by som sla zase naspat na matersku. ani sef by moc nadseny nebol
a samozrejme bola by som kazdy chvilu na OCR , kedze vieme ako je to ked dieta nastupi do skolky ☹

winona24
autor
4. dec 2009

ja by som 6 rokov doma nevydržala...ja by som už teraz išla do roboty.... 🙂

goga03
4. dec 2009

evitka pekne.

winoma a simon je s makcenom? ale obe su pekne, aj s makcenom aj bez.

mne sa paci Filip, Tomas, Lukas, Patrik. Manzelovi ani jedno 😠 vcera som vymyslela Dominika, ale ani som mu to radsej nepovedala, pockam nato sono

ka3n
4. dec 2009

win, ani mna to moc doma nebavi, som strasne rada medzi ludmi, ja potrebujem ruch, zhon, ludi...ale zase na druhe strane, som rada vstavala o 4tej avyse hodky cestovala. v zime, v horku, plan mizerny...daleko mam ja BA od nas a tam som robila, teda stale robim 🙂) to cestovanie ma nicilo...

evitkamalicka
4. dec 2009

ja prave naopak aj s muzom sme take typy co nemusia moc za kazdu cenu do spolocnosti, takze mne to doma vyhovuje

goga03
4. dec 2009

baby teraz od veci, ale strasne sa mi paci ta reklama na tesco, co tam ten maly hadze medovnikove rybicky do akvarka 🙂) akurat ju davali
no idem sa najest, o chvilu sa mlady muz zobudi a az do vecera sa nezastavim

ka3n
4. dec 2009

...plat mizerny..

winona24
autor
4. dec 2009

goga tá reklama je super....malá sa na nej strašne smeje.... 😀 😀 😀

Simon nie Šimon 😵 😵

annie13
4. dec 2009

Laura sa aj mne velmi pacilo a chcela som ale uz ich je vela v okoli
vcera ma este napadlo Kamila, Gabika, Klaudia
chlapcenske neviem absolutne ake by som dala
neviem bubi aj ked s nim hovorim s bruskom neustale v muzskom rode ani si neuvedomim

evitkamalicka
4. dec 2009

annie my v okoli a ani v rodine ziadnu nemame

ka3n
4. dec 2009

Mne sa dievcenske paci : Karina, Sara, Laura a chlapcenske: Tobias, Tadeáš...

winona24
autor
4. dec 2009

idem kuk Priateľov.....

tu zase sadla hmla a mrholí...... 🙄 🙄 😠 😠

ka3n
4. dec 2009

win, take supis pocko ako u nas.

annie13
4. dec 2009

ja som manželovi povedala Tobias tak ze ci mi sibe, neviem z akeho dovodu, aj mne sa to lubi
Branik sa naucil vyliezat do okna cokolvek si pritlaci k oknu vylezie a diva sa von, mna z neho sibne, ako ho to oducit?

ka3n
4. dec 2009

baby, zatial sa lucim, keby som neprisla, tak prajem krasny mikulassky víkend a vela vela sladkosti..aj pre vas aj pre deticky...pekne sa mi tu majte a v nedelu vecer ak stihnem, tak vas docitam..ahojcek.