Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
7. dec 2009

samozrejme este nejaku knizku, on ma vecne citatelsky kruzok..nosi mi ich a ja musim citat a ukazovat..tak aby som sa nenudila a treba aj osviezit repertoar 🙂

annie13
7. dec 2009

ahojte, Branka tiez nebavilo ucime sa riekanky u kamosky a doma to neustale nanasa a hra sa stym, hlavne stlaca nos, vtedy to tak pekne povie Ahoj tomu uz rozumie tak jej mava mile je to
Veji myslim ze to sa neda pokazit, roztrhat ani rozdriapat urcite nie to je vsetko plast

kamilka12
7. dec 2009

jeej eweny - to autíčko máme doma a malý tam stále stláča tretí gombík (zelený tuším) a vtedy ho húka ako sanitka..to samu páči najviac..🙂

johnie
7. dec 2009

ahojte..
http://www.facebook.com/photo.php?pid=30655166&...
paaa 😉
mne ja tak nejak divne-smutno.. idem radsej spat

eweny
7. dec 2009

kamilka super, nasmu sa to urcite bude pacit..aj vonku ked ide nejaky auto, co huka..ci uz sanitka, polisi alebo hasici, hned je nalepeni na okne a krici huuuuuuu 🙂

eweny
7. dec 2009

johnie, z coho ti je tak smutno?

eweny
7. dec 2009

ja neviem, mne sa tam ani tie riekanky nepacia..u nas by to bola urcite nevyuzita hracka..

eweny
7. dec 2009

annie, a aby som nezabudla..mas krasne brusko 🙂

annie13
7. dec 2009

🙂 dakujem

luciankasebastianko
7. dec 2009

anni ozaj videla som tvoj učes -si kočka ale bruško som už nenašla si ho vymazala?
a maly má tu knižku učíme sa riekanky od fischerprice a dosť sa snou hrá aj ukáže kde je auto ,balon a naučil sa pochodovať lebo v jednej riekanke sa spieva mravčekovia pochodujú hurá hurá 😀 😀 😀 ja odporúčam

annie13
8. dec 2009

prvá, bré ránko, lucianka vymazala 😀 , stačilo zvrerejňovania 😀 nespala som nič ani neviem prečo

evitkamalicka
8. dec 2009

dobré upršané ránko

winona24
autor
8. dec 2009

ahojte.....otrasné počasie von.....wrrr 😠 😠 😠

evit ahoj..... už máš potvrdené tehu od lekára???? 😉

jurocko
8. dec 2009

breee ranko,aj u nas hmla a vyzera na dazd tak dobre na chorobu to počasie ☹ 😠

včera mala to KARINKA vianocne vystupenie z tanecnej aj z dramatickeho..bolo to krasne 🙂 a krasne vystupovala nemala vobec tremu...tojeale radost až mi slzy stiskli do oči ze mame taku dcerku ale myslim si ze kazdemu rodicovi co tamdeti vystupovali tak to mali rovnake citenie ako ja 😵 😉

prave ranajkujem...a dopila som kavu a vy ako?

evitkamalicka
8. dec 2009

win k lekarovi idem az buduci tyzden alebo tesne pred vianocami, som tam volala a skor sa mi neoplati kedze uz chceme vidiet aj srdiecko

kamilka12
8. dec 2009

Dobré ránko,

bože aké je to krásne, že "chceme vidiet aj srdiečko" 🙂 ...mne sa to zdá už tak strašne dávno čo som zistila, že som bola tehu... No my tak skoro druhé neplánujeme a ak aj náhodou by druhé bolo, tak možno o pár rokov..ale asi nebude.

My sme tiež práve doranajkovali, malý mal mlieko a potom piškoty..klasika a teraz tancujeme na "kolo kolo mlynské" 😀 Idem tancovať ďalej, lebo sa mu nepáči, ked tu sedím..

evitkamalicka
8. dec 2009

my o par rokov planujeme este tretie ak teraz nebudu dvojicky 😀 😅

jurocko
8. dec 2009

NO JA TIEZ VYPINAM COMP LEBO BOMBARDUJE MI CELY BYT....MUSIM IST ☹
JOOJ TEHOTENSTVO A SRDIECKO A TIEKRASNE POCITY SUPER..BRALA BY SOM ALE JASNE ZE AZ O PAR ROKOU BY SOM SI ZOPAKOVALA ...TERAZ STACI A MAME INE VECI..IDEME STAVAT DOM V LETE CIZE ZACINAME TAK ROBOTY OJOOOOOJ A TATINO NAM IDE PREC...BUDEME MAT ZLOZITE OBDOBIE ALE ZVLADNEME SA A KED SA DON NASTAHUJEME TAK UZ BUDE SUPER VELMI SA TESIME A HLAVNE KARINKA ZE BUDE MAT V PODKORVI SVOJU IZBICKU SAMA PRE SEBA LEBO TERAZ SA MUSI DELIT S BRACEKOM ☹ A TAK SA HNEVA KED JEJ VšETKO BURA...
TAK PEKNY DEN CAUTEEEEEEEEEEE

annie13
8. dec 2009

evit tretie, no nam urcite stacia dve, dufam ze toto bude dievcatko a zdravucke a budem najstastnejsia, ak by bol predsa len chlapcek aj tak asi ostaneme len pri 2 detoch
ozaj som sa Vam nepochvalila ze aj mne bol Mikulas v cizme nasla som tam kluce od bytu 😀 vcera sme sa boli uz aj pozriet je to 4izbovy ale aj tak sa mi to zda male, a vytah je len namedziposchodi takze kocik po par schodikoch budem musiet trepat
dneska ideme kupovat vchodove dvere a podlahy

kamilka12
8. dec 2009

win - všetko naj k narodeninám 😉

evitkamalicka
8. dec 2009

win vsetko najlepsie

winona24
autor
8. dec 2009

ďakujem baby.... 😉 😉

kajkas
8. dec 2009

Ahojte, trochu docitavam...
ka3n tu knizku riekaniek sme dostali a bavila ho len 1.krat... odvedy ju ani raz nechytil, a ked ju ja vytiahnem, tak mi povie "niá" a kasle na mna 🙂 , najradsej cita Mojho Macika ....co ho velmi bavi, je traktor, myslim, ze od Simby, ma vlecku a na nej su 4 zvieratka, kt. sa daju vytiahnut, a ked ich zmacknes vydavaju zvuky, traktor ide, hra, svieti... Ale zas kazde dietatko moze bavit nieco ine, nas Janko ma teraz zvieratkovske obdobie...

kajkas
8. dec 2009

win aj ja sa pridavam, vsetko najlepsie... 🙂 ... a utekam, nieje nic lepsie, nez stahovanie pred Vianocami 😒 ...

natasa8
8. dec 2009

ahojte....
my sme boli dnes na poradni a ockovani, mala vazi 9560 g ale nemerali ju. Doktorka tam mala plno plysakov, takze aj ockovanie sme zvladli super 😉 Dnes sme boli hore od 6-tej, tak som cakala ze to bude horsie.
Ked sme prisli domov tam si stale chytala tu rucicku kde ju pichli, uz som zacala chytat paniku ci je to normalne, nakoniec som jej dala paralen proti bolesti...

Katka v poslednom case hrozne malo spava, len hodinku denne 😠 , takze skoro nic nestiham. Mikulassku party sme absolvovali vcera, organizovalo to u nas MC, bol tam aj kuzelnik, mala vydrzala cele predstavenie sledovat s otvorenymi ustami 😀 V sobotu sme boli v cirkuse, malo to byt pre male deti ale program nic moc😀

win - vsetko najlepsie k narodeninam !!

winona24
autor
8. dec 2009

natas aj mne malá spáva v poslednej dobe horko ťažko hodinu....takže viem o čom píšeš...nič nestihnem poriadne urobiť....

vejinka
8. dec 2009

ahojte dievcata tak dnes je zatial najhorsi den za posledne desatrocia..rano mi volala mama ze starka o piatej rano posledny krat vydychla 😢 😢 😢 😢 len placem kade chodim..viem ze to nepomoze ale musim 😢 😢 😢

ka3n
8. dec 2009

ahojte..
vejinka, v prvom rade ti chcem zazelat moooc velku úprimnu sustrast a vela vela sil...

Mne maly teraz zaspal, doobeda sme boli na tom 15m. ockovani a doky ho ockoval do NOHY..vam kam? a povedal, ze zatial sa nestretol so ziadnou reakciou ani horuckou..tak nechapem...hadam nebude..

Manzel isiel dnes do ZA takze sme do piatka zase samy..otras..vonku prsi, depka chyta aj mna.

vejinka
8. dec 2009

ka3n dakujem
nas pichala dokina do ruky ale na desiaty den po ockovani dostal vysoke horucky 😔

eweny
8. dec 2009

vejinka, uprimnu sustrast zelam 😢