Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

perlab
30. apr 2009

ja som tušila, že to bude v tej dávke. musím ju zvýšiť jednoznačne. zaujímavé, že keď som kojila, tak vydržala aj celú noc, max. 1x

perlab
30. apr 2009

možno to robí aj tá kašička pred spaním. my kaše vôbec nedávame, na poslednej poradni mi dokina povedala, že priberáme pekne, tak že stačí iba mliečko, že ju nemám prekrmovať.
jednoznačne zvýšim dávku mlieka a uvidím. vďaka baby

perlab
30. apr 2009

jéééééééééééééééj na trávniku tu pod oknami máme asi 20 vrabcov. doobeda boli spustené závlahy, tak sa asi prišli napiť. tak to som ešte nevidela 😀

johnie
30. apr 2009

perlab potom daj vediet ako sa dari... 😉
idem sa skraslit... idem do prace kvoli tej praci berieme aj malu... nech nejako vyzeram... aby si nemysleli ludia ze nemam na seba cas, ked mam malu 😀

rony253
30. apr 2009

Sarka zaspala, tak jej idem chytro uvarit obed, akurat, som si vsimla, ze na jednom ramienku sa jej vyhodili take male bodečky, ale nikde inde, no okupen ju dnes v balneum hermal a bude o.k., nejaka reakcia na nieco, alebo sa spotila.
Perlab ja som stlale mala okolo 56 kil a teraz mam este 61, takze tiez som 5 kil navyse.
no ja ked som Sare parkrat urobila UM vypila len asi 80 ml, max.
Dufam,ze sa tu coskoro zmeni pocasie, uz od pondelka sme neboli von.

rony253
30. apr 2009

a dnesne plavanie je tiez v haji, ked sme obe nachcipane. JA ani neviem co si mam dat, kedze kojim.

perlab
30. apr 2009

Rony ja detto, x rokov som mala 55kg pri výške 170 a teraz tých 5kg nie a nie zhodiť. ale ani pre to nič nerobím, spolieham sa na to, že to nejak strasiem. predtým som si myslela, že keď mi 5 kíl zostane, tak mi to len prospeje, ale vadia mi, nič neoblečiem, sa nečudujem ,keď som mala veľ.34

no najskôr skús nejaké homeopatiká, alebo vydrž 😀

natasa8
30. apr 2009

ahojte....

rony - aj my sme nachcipane, my sme boli von naposledy v piatok no a v pondelok sme boli pri dr. Poobede davam malu spat v kociku do spalne ku otvorenemu oknu. Aspon trosku cerstveho vzduchu.

Ja mam este stale na navsteve sestru, mama dnes rano odisla, tak nas je uz trosku menej 😀

Ja som vcera malu ostrihala, muz sa teraz na mna hneva, ale uz som sa nemohla pozerat ako si stale zmoli tie vlasy do ociek.

Co sa tyka vecernej kasicky - ja davam len s vodou, mala uz spraska celu porciu - z 200 ml vody, ale musim dat min. 3 hodiny pred nocnym spankom, lebo inak nevie zaspat. V noci sa budi od hladu tak 2x, niekedy aj viac, ale myslim ze to nie je od hladu a nema to nic spolocne s vecernou kasickou.

rony253
30. apr 2009

Perlab, aj ja mam s oblecenim problem, ale snad to nejako zvladneme, mam plne skrine a krasne letne veci, ktore vobec neobleciem. No co uz.

natasa8
30. apr 2009

ja mam s oblecenim opacny problem, mavala som 50 kg, teraz mam 55. Tiez mam plnu skrinu oblecenia ktore nemozem nosit, lebo na mne smiesne vysi......

perlab
30. apr 2009

mno na tých fotos nevyzeráš na 61kg. to máš asi v prsiach a mlieku 😀 😀, čo ja už povedať o sebe nemôžem ☹

perlab
30. apr 2009

nati nie náhodou naopak?

natasa8
30. apr 2009

perlab 😀 oprava - malavala som 60 😉

zuzana1710
30. apr 2009

ahojte..videla som,ze sa bavite o bazenoch..my mame tento za 50 sk
http://www.hastrmanek.cz/img.php?file=http://ww...

zuzana1710
30. apr 2009

ma aj fontanu..je obrovsky 😉

johnie
30. apr 2009

zuzi perfektny... nam tatino zakopal taku velikansku vanu na zahrade...a mame bazeeeen 😀 😀 ale mam slubeny od kamosky taky nafukovaci...
inak dilema kocikova vyriesena... teraz musime pockat na peniazky 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5338235

vejinka
30. apr 2009

waw aka dobra cena..aj ja xcem 😀

vejinka
30. apr 2009

kde si kupila?? krasny

vejinka
30. apr 2009

johnie ale ta cena je uff..inak pekny

vejinka
30. apr 2009

no mne staci aj mini bazenik..nemusi byt veliky 😉

vejinka
30. apr 2009

ja si pockam asi na akcie letne v kaufiku...kazdy rok byvajuu

vejinka
30. apr 2009

zienky aj ja mam problem s vahou ale co uz...kupila som si 4 trickaaa a tie mi chvilku vydrzia..rifle som si tiez uz kupila v novej velkosti a zda sa ze dlho mi budu dobre a kedze nechodim do roboty tak nebudem toho vela kupovat ved cakam kym sa dostanem do povodnych veci

zuzana1710
30. apr 2009

johnie,to mas super,ze uz si sa rozhodla..ja este stale neviem...nakoniec nekupim ziadny a mala bude chodit peso 😀 😀 😀 😀

veji,minuly rok po letnej sezone bol v metre vypredaj a tak mamina hned zobrala jeden..teraz banuje,ze nezobrala viac za tu cenu..keby sa nahodou prepichol..ale aj tento rok po sezone budu urcite lacne,tak kupime dalsie.. 😀 😀

vejinka
30. apr 2009

no super kupa zuzi...ja predpokladam ze tak do 4 € daco zozeniem ..nexcem velky staci mi malinky 😉

michru
30. apr 2009

😎 Čaute 😎,

... no s Damiankom je už všetko ok, už vyvádza a vymýšla 😀, naštastie už nemá teploty, ale trošku je ešte sem-tam mrzutý.

Všimla som si, keď som si čítala čo ste popísali, že ste sa bavili o plavaní a bazénikoch.

zuzana1710
, ten bazenik je svetový, také niečo by som chcela aj ja pre nášho drobca, zatial, na budúci rok bude vačší bazen u babky 🙂.

babuci
30. apr 2009

ahojte. my sme mali super noc po sto rokoch. zobudil sa od deviatej do stvrt na tri a potom az o siestej rano. a teraz spinka uz dost dlho. az mam stres z toho, ze bude robit cirkus v aute, lebo okolo stvrtej vyrazame z Mnichova do BA. mzslim, ze spat asi nebude.

inak vcera sme boli po to choditko co muz vydrazil a dost ma stve, ze maly este nedociahne dobre na podlahu. su tam sice tri polohy, ale zatial je do toho maly. ake mate vy choditka?

veji ja uz obleciem vsetko okrem podprd a niektorych uzkych triciek kvoli prsiam. inak rifle a nohavice vsetky. aj sukne. 🙂))))

babuci
30. apr 2009

ja budem musiet riesit az veci na jesen a zimu, lebo na leto mam nakupenych tolko veci z Mexica a statov, ze niektore som este nemala ani na sebe.

zato zimne veci nemam vobec.

vejinka
30. apr 2009