Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
22. dec 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ja varim, trosku som pospratavala
na fb, nový albumik
http://www.facebook.com/#/photo.php?pid=537040&...
kukuk, kto ma cas

ka3n
22. dec 2009

ahojte..rony krásnucke fotecky, som pozerala 🙂) júúj fesanda..

baby, ja som sa dnes pochytila so svokrou, MM si ju zastal zase..a to je na sluzobke v KE manzel...cely den som umyvala nieco, bud podlahy, seba, maleho, riady a studenej vody nikde, tak som volala MM nech povie tatovi, lebo mna uz ignoruju a takto je to u nas stale..kosa ako v ruskom filme, voda niet....som mala sto chuti povedat im ze budeme na sviatky samy, este raz ma nastvu tak to spravim..a potom svokra este zacala, ze co otravujem Milana, ked je prec, ale im to vravim stale a vody niet teplej a este ma robili sprostou ze ako je to mozno a ze som si mala zohriat v kanvici a dat do vedra a tak umyvat..ledva som vsetko poumyvala pri malom a este ani teplej vody nie..takze som nastavana..hrúúza

Matusko spinka, ked sa zobudi ideme do obchodu nakupit ovocie..a trosku na vzduch...poobede dojde kamoska tak si dame vajecny liker, normalne si tesim...urobime si "posedenie pod jedlicko" 🙂))

natasa8
22. dec 2009

ahojte.....

ja som dnes bola nakupovat darceky, malu som nechala s muzom, ked som prisla domov, on zavrety na zachode a krpata sa sama premavala po byte 😠

zajtra rano odchadzame na vianoce do Brezna, nemam tam internet, tak vam uz teraz zazelam vsetkym stastne a vesele sviatky, vsetkym choruckym detickam aj dospelym pribuznym zelam skore uzdravenie, no a vsetkym co mate problemy so svokrami ci rodicmi zelam vela trpezlivosti a tolerancie v rodine.. 😉

terezicka
22. dec 2009

Jej Ka3n tak ty takto ideš likér popíjať čo? Ale daj si, spraví ti to dobre a aspoň si vyvetráš hlavu od svokry 😀 Ja som sa dnes tiež už kus vytočila na tú moju, lebo ani do obchodu nevieme odísť bez toho aby nás neprišla skontrolovať k dverám a keď sme prišli tak hneď vyletela z kuchyne spýtať sa či sme už prišli 😅

ka3n
22. dec 2009

natasa, ty si to prianie uplne krasne vytihla...vo vsetkych smeroch...dakujem a rovnako krasne sviatky prajem aj ja tebe, aj celej tvojej rodine..hlavne pokojne sviatky ako si ja stale vravim...peknu cestu..

terezicka
22. dec 2009

Nataša aj tebe a celej tvojej rodinke krásne sviatky prajeme a Katke bohatého Ježiška 😵

ka3n
22. dec 2009

🙂 terezicka, tak takuto moooc kontrolu zase mi od svokry nemame..tusim to mas este tazsie 🙂) ale aspon mas teplo a teplu vodu :((

No Terezka, aby som si vyvetrala hlavu od svokry tak by som musela aspon tri tie flase vajecneho vypit 🙂)) Mne staci tak na koštovku poharik..

natasa8
22. dec 2009

dakujem 🙂

terezicka
22. dec 2009

Ka3n koľko zvládneš toľko si daj, daj si aj za mňa 😀
Toto chcem zajtra spraviť, ale nemám normálnu brokolicu len mrazenú, dúfam že to nebude vadiť...
http://bezservitky.markiza.sk/clanok/ich-recept...

ka3n
22. dec 2009

terezka, to si mi dala super recept...🙂 vazne sa mi paci, ale brokolicu mam tiez iba mrazenu, ale ja som malemu robila brokolicu vcera tak zajtra nieco ine...

daj tip na nejaku rajcinovu polievku, nemas? sakra ja uz neviem co varit...alebo zase vytiahnem jaternice 🙂)

natasa8
22. dec 2009

terezi... jasne ze mozes pouzit mrazenu 😉

ka3n
22. dec 2009

maminky a obliekate detickam na stedru veceru aj nieco vianocne alebo slavnostne... ja ano 🙂)

natasa8
22. dec 2009

k3n... ja robievam tuto paradajkovu ... je fakt super 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2449

ka3n
22. dec 2009

tak ten recept znie lahko, aj si ho pamatam...zajtra mame toho dost, ale hadam stiham aj varit..

terezicka
22. dec 2009

Ka3n ja mám pripravenú sukničku pre Lucku, my s Marekom sa tiež slávnostnejšie oblečieme, doma sme to tak vždy robili...
Nataš tak fajn keď môže byť aj mrazená brokolica

terezicka
22. dec 2009

Ka3n ja zvyknem ešte robiť taskúto paradajkovú polievku - dám si variť zemiaky, posolím, v miske si rozmiešam hl. múku+mlieko, keď sú zemiaky uvarené tak pridám paradajkový pretlak a múku s mliekom, nechám prevrieť a hotovo. Nám chutí aj takáto polievka, len Lucka paradajkové nejako nemusí...

ka3n
22. dec 2009

Terez, aj to znie dobre...uvidim, co ma zajtra napadne..

My tiez budeme slavnostne, tak aj malemu dam riflicky a koselku...ved inokedy to moc nenosi tak nech to vyuzije..nie..

Len ja este neviem, co si dam..hm?

ka3n
22. dec 2009

..a aka bude vecera vasich deti?

ka3n
22. dec 2009

toto mi odpisali z UPSVaR

Dobrý deň.
Do 2 rokov veku dieťaťa má rodič nárok na zvýšený rodičovský príspevok
(256€)za predpokladu,
- že poberateľ nevykonáva žiadnu zárobkovú činnosť,
- pred uplatnením nároku na rodičovský príspevok poberal materské (zo
sociálnej poisťovne) (o čom ak spĺňate túto kategoriu, doklad máme v spise)
- alebo bol pred narodením dieťaťa (na ktoré si uplatňuje vyšší RP)
najmenej 270 dní nemocensky poistený

Každý klient si musí sám podať žiadosť, prehodnocovať z vlastnej iniciatívy
nebudeme.
Žiadosti nie sú zatiaľ vypracované, ale ak spĺňate nárok, môže poberateľ RP
napísať v januári 2010, (alebo do polroka od splnenia podmienok)
vlastnoručne žiadosť o výplatu zvýšeného rodičovského príspevku od
01.01.2010, platiteľ rozhodnutím dávku prizná (alebo zamietne) a prvá
výplata po právoplatnosti rozhodnutia bude vo februári 2010.

PaedDr.Marčanová Jana
vedúca oddelenia štátnych soc.dávok
UPSVaR Trnava
tel.033/2440550

ka3n
22. dec 2009

mamicky tak tie ktore mate narok sup-sup v januari posielat ziadosti...Penazky na povianocne - zimne vypredaje sa predsa hodia, nie 🙂)))

winona24
autor
22. dec 2009

čiže ka3n ak som to správne pochopila ,treba napísať žiadosť a a zaslať na úrad práce či???? 😅

annie13
22. dec 2009

ka3n osobne v mieste bydliska alebo postou mailom nevies

silwietta
22. dec 2009

ahojte,

dnes sa mi podarilo upratat aj napiect medovnicky a to maly spal iba hodinu.... dnes som sa uz nastvala a cast hraciek som mu schovala lebo nic ine nerobil len dosiel ku krabici a vysypal....

luciankasebastianko
22. dec 2009

ahojte maly bol jak besny dnes to je moj maly blázonko on sa tak dokaže bršiť 😀 no dnes som ešte postierala a proche poupratovala a zajtra už len relax 😀 ideme s mužom do sauničky ako príprava na sviatky 😀

vejinka
22. dec 2009

ahojte baby ka3n jeej to si ma potesila takze predsa mam narok na ten vyssi prispevok..no super 😉

annie13
22. dec 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7275735
babenky je toto dobrá cena, chcem malému nieco na hracky
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7275803
este toto k tomu treba takze + k cene

vejinka
22. dec 2009

my mame toto: http://www.i-obchod.cz/product.asp?productid=92679 ale vraj je to nebezpecna hracka...ze nema to vetracie otvory a ze sa dieta moze zadusit ak ho tam niekto zavre ale teraz mi muz hovori ze nieje nic jednoduchsie ako tam vybrat tie uchyty a vzniknu diery 😉 alebo navrtat ale maly sa s tym nehra ja mu odtial len hracky vysypem a on sa hra s hrackami a nie s boxom

ka3n
22. dec 2009

ahojte..win, hej klasicka ziadost na pc, alebo strojom, podpisat a poslat na prislusny UPSVaR pod ktory stadate ..

annie, myslim asi ze postou, lebo tam musi byt aj podpis..

my mame na hracky plastove krabice z ikey..

Muz pride okolo polnoci z KE, zajtra mal byt doma, ale este na hodku musi ist do BA tak ideme s nim a zatial si pobehame avion..tesim tesim.

luciankasebastianko
22. dec 2009

ka3n dostane na večeru takmer to čo my polievku bez hríbou a rybku 😝