Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

jurocko
13. máj 2009

je tu niekto? ☹

johnie
13. máj 2009

no guuut najt cicuse... idem aj ja zalahnut...

johnie
13. máj 2009

win o par minut je 14 teho tak nech som prva... natalke happy oseeeem 😵

rony253
13. máj 2009

dievcence, ja asi uzatvaram dnesny den, mala som este nejaku robotku, ale uz idem hajusat.
win presne o 25 min je pol noc, tak malej Natalke uz mozeme gratulkovat, drzkajte sa.
My este 10 dni od 14-teho a tiez koncime 8. mesiac, a nelozime a nelozime, ja uz fakt neviem, kedy sa sara rozhodne zo sebou daco riesit.
Prajem vam dobru nocku a prvej ranostajke hned dobre ranicko. papa

perlab
13. máj 2009

Pa babenky, dobrú nocku prajem. Ja vás tu asi nikdy nestihnem /sa nečudujem o takomto čase 😀 /, ale čítam poctivo 😉 .
Oslávencom vetko naj prajeme, cmuky-cmuk 🙂 .
Konečne už štvornožkujeme dopredu, najlepšou motiváciou nám je mobil. Tak začíname s behúlikom.
Pridala som fotečku z plávania, fotili sme sa pod vodou, Romika je tam ukážková. Malý potapač 😵 .

Sladké sníčky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ollako
14. máj 2009

dobre ranko ta som prvaaa 😀 , ale noc sme mali otrasnu, maly ma zase sopliska ako slak 🙄 , neviem ci z tych zubov, chudtako moje nemohol poriadne hajat, mal upchaty noste, a tak sme odsavali, kvapkali cicikali a tak dookola...citim sa hrozne, vsak ked pojde na doobednajsi spanok, tak si s nim zdriemnem

ollako
14. máj 2009

jej a este ma napadlo, dufam, ze mi ten kocik vyreklamuju, kym budeme mat to stretko, lebo sa budem hanbit medzi vas prist s tou starou rakovinou co mi pozicali 😠 😀

rony253
14. máj 2009

ahojte dobre ranko, my sme uz o 6.15 buntosili,l epsie povedane Sara, ja som este chcela spat. no tak sme sa na,
ranajkovali, Sara mi tu ťuka a posuva mi riadky takze vas pozdravuje tiez.
Noc 3x §O§ň
kojenie inac v pohode, chystam sa s nou ist teraz spat. tak sa majte a pekny dnicek uz tu vystraja.

silwietta
14. máj 2009

dobre ranko, prajem krasny pozitivny dnicek 😵

ja som sa v noci celkom dobre vyspala, maly papkal iba 2x, o jednej a tesne pred stvrtou, s nami v posteli spal iba medzi tymi dvoma kojeniami inak v postielke...

a teraz rano mi dosiel kociarik, sa vytesujem ako mala, som si ho poskladala, uz len namontovat slnecnik, ale ten dnes isto nebudem potrebovat 😀

dnes ideme s Miskom 1x na plavanie, sa vytesujem, ale som aj trosku nervozna ako to bude, lebo maly odkvecol uz o pol osmej, takze bude na plavani akurat unaveny lebo bude chciet spinkat 🙄 ale to sa dalo cakat

claudinka
14. máj 2009

My sme iba predchvilkou vstavali!!! Kokso, zeby to bolo tou prvou vecernou kasickou alebo pocasim? Maly zaspal vecer 19.45.. a samozrejme nocne papania, ale dnes boli vynimocne tusim iba dve ci tri a ostatne boli len hmyrenia od zubkov 😝 😝 odpadavam z toho, toto sa mi poriadne dlho nestalo

jurocko
14. máj 2009

breee ranko mamicky
ja ranajkujem a prajem krasny dnik 😀 😉 😉 😉 😉 😉

jurocko
14. máj 2009

mi sme hore od pol siedmej ale stale je dnes taky placlivyyy 😠 asi fakt tie zuby a nechcu sa mu prerezat.. 😒 vsetko ho hneva,je nervozny a plače ☹ ☹ ☹ 😅

dadadulka
14. máj 2009

dobré ránko 🙂
tak dnes nám bude zrejme prškať, ale od zajtra by malo byť už lepšie... 😎

winona24
autor
14. máj 2009

jej ďakujem prvým gratulantom...... 😀 😀

winona24
autor
14. máj 2009

no dnes je krásne počasie.....fuj

na 10,45 ideme na tie náušničky....sa aj teším aj bojím....

Natálka mala úžasnú noc....o 3,15 si zmyslela,že je vyspatá a potom cirkusovala a revala do 4,30...ja na to nie som zvyknutá....som bola zlostná ako pes... 🙄

silwietta
14. máj 2009

win aj my prajeme vsetko naj 😉

vejinka
14. máj 2009

win vsetko najlepsie natalke k osmicke 😉

vejinka
14. máj 2009

moje dieta zasa nexce spat

winona24
autor
14. máj 2009

Natálka sa premrnkáva k spánku

vejinka
14. máj 2009

aj moj ale dako sa mu nedari

estella
14. máj 2009

dobre ranko....aj my mame o nicom pocasie....rozmyslam ze dam amleho spat nabalkon...ten vlhky vzduch by mu mohol urobit dobre na dychanie.....

vejinka
14. máj 2009

uz asi spi..idem ho kuknut..dufam ze ho nezobudim ako minule

winona24
autor
14. máj 2009

no otras....von 11st....

vejinka
14. máj 2009

nespi..tlaci do plienky

natasa8
14. máj 2009

ahojte....

win.. Natalke vsetko najlepsie... 😵 😵 😵

silwi... drzim palce aby sa malemu plavanie pacilo 😉 a aby sa pacil aj novy kocik....

Claudi.. no myslim ze to nekorsie vstavanie bolo skor tym pocasim 😀 aj my sme dnes vstali skoro o hodinku neskor....

natasa8
14. máj 2009

no vyzera ze ani my nepojdeme dneska von.... leje a je hrozna kosa ☹

winona24
autor
14. máj 2009

čo ja budem dnes celý deň s ňou doma robiť....pomoooc...my sme tak 4 hod.poobede von

winona24
autor
14. máj 2009

aj my sme dnes vstali o ôsmej... 😲 a to vstávame tak o šiestej,pol siedmej

natasa8
14. máj 2009

win.. das malu spat a ty budes len tak oddychovat 😉

winona24
autor
14. máj 2009

natas no len či bude spať