Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
12. jan 2010

Misko este kasle, ale inak je ok, ani soplik, ani teplota...

silwietta
12. jan 2010

Matusko sa ho boji? Misenovi sa len nepacilo ked ho pocuval, sa tak skaredo pozeral na fonendoskop, zacal ho odtlacat a opakoval ne ne

ka3n
12. jan 2010

coooo...Matus reve ak pavian uz od dveri 🙂)

a Misenkovi co vlastne je alebo bolo? a uz je ok?

ka3n
12. jan 2010

My sme boli v nedelu u nasich a obidvaja svagrovia chori, tak asi sa nakazil aj tam...boze mna uz porazi z tych chorob..

ka3n
12. jan 2010

Silvi..s tym babom si ma prekvapila..Milan mi ani verit nechcel 🙂) júúj velmi vam to prajem. Ked sa ti narodi, tak potom sa mi zacneme snazit 🙂))

silwietta
12. jan 2010

Misko ma len nejaku virozu, v podstate ho trapi len kasel a trosicku mensi apetit...

silwietta
12. jan 2010

to taky sok som Milanovi sposobila? chudatko, ze pozdravujem 😀

ka3n
12. jan 2010

🙂) no maly je uz hore, ale dam ho ja poobede..

No naposledy to mal tiez iba virozu poda mora..

ka3n
12. jan 2010

nie Silvi..nechcel mi verit..

tiez ak pises, mal iba kasel a mensi apetit /co je u nas zriedkave/ 🙂)

ka3n
12. jan 2010

Idem dat Matuskovi obedi a potom pojdeme chvilku von, aby sa unavil a zaspal aj poobede..

silwietta
12. jan 2010

tak prajeme dobru chut...

evicka1
12. jan 2010

ahoj kocky
no rano som bola u zubarky. au au au. ja ju tak nemam rada... no za krasu sa trpi 😀 😅
hugo dnes odpadol nejak skoro tak dufam, ze zalomi este po obede, alebo teraz bude spat tak do tretej 😵 😅
co dnes varite? ja uz som duta

evitkamalicka
12. jan 2010

ja dnes pirohy, maly mal sosovicu

silwietta
12. jan 2010

evit posli par pirohov

evitkamalicka
12. jan 2010

poslem poslem....uz iduuuuuuuu 😀

silwietta
12. jan 2010

mnam mnam... musim si aj u mamky objednat, buduci vikend by sme mali st...

vejinka
12. jan 2010

zeny vyjadrite sa v stretkuuuuu !!!

terezicka
12. jan 2010

Veji už bežíme 🙂
My sme dnes dojedli zo včera paradajkovú polievku ale zajtra idem robiť kurací gyros, mňam už sa teším, to aj Lucka ľúbi tak dúfam že aspoň to bude jesť

winona24
autor
12. jan 2010

brý večer baby..... 😉

vejinka
12. jan 2010

bry 😉

evicka1
12. jan 2010

dobry vecer

johnie
12. jan 2010

Dobru noc😎

johnie
12. jan 2010

Silwik gratulejsn k 8tt prajeme krasnd a nekomplik. tehu

luciankasebastianko
12. jan 2010

ahojte dnes nestíham maly nechcel spať poobede tak po 2 h prechádzke a šantení urevany a mrchaví zaspal o pol piatej a spal do 18:00 tak teraz tu vystrájal 😖 idem pozrieť do stretka 😀

skrecok
12. jan 2010

Ahojte,
dlho som tu nebola a co to vidim - Silwi 😵 😵 😵 GRATULUJEM 🙂

Inak my sme dnes mali poradnu a ockovanie. Vsetko je v poriadku, sme zdravi a drzime sa. Len ta vaha a vyska, no drobcek je to aj ked celkom dost papka. Musim ho odnaucit od nocneho kojenia, aby spinkal celu noc 😒 tak som zvedava ako to pojde. Inak bez problemov vypije aj UM.

My sa voobec nesnazime, ani nemam na to chut 😔 . V piatok idem konecne gynekologovi a som zvedava co povie.

winona24
autor
13. jan 2010

ahojte.....dobré ránko.idem variť a upratovať... 😖

ka3n
13. jan 2010

ahojte..dobre ranko..

tak maly celu noc preplakal a prekaslal.som ako chodiaca troska a Matusko tiez..ale boli sme u dokyho a povedal, ze to ma iba vyrozu, ze sa niekde nakazil, takze nam ani nic nedal, mame pokracovat v mucosolvane junior, odsavat sopliky a vecer fenistil...ale ten kasel je katastrofalny..dal nam este ZODAC na podporu imunity a mame to brat do marca-aprila.

Pozeral nam aj uska, ked som povedala, ze vnoci bol nekludny a povedal, ze je vsetko v poriadku, len sme zahlieneny..ale neni to ani na prieduskach, tak som rada..

Milan isiel za sluzobku do Ke, tak som na vsetko sama..a maly je teraz strasne mrzuty, zly..no hrúza..svokra je tiez chora..takze nam je veselo..

momoyka
13. jan 2010

ahojte, pekny dnicek

jeeej, silwi, gratulujeme...... nech ti (vam) to dobre ide

evitkamalicka
13. jan 2010

ahoj