Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
18. apr 2010

Baby,musim sa trosku postazovat..mam doma strasneho mamickara..vsetko len mama..vsade len mama..vykrikuje na mna aj ked pri nom sedim..este aj na zachod musi so mnou ist..v noci sa normalne prebral,ked som isla na wc a zacal vrieskat,takze nakoniec musel ist so mnou ☹ predpokladam,ze vase deticky si pekne drzia flasu s mliekom,ze?..u nas nehrozi..musi ist so mnou a este mu aj flasku musim drzat kym vycopka mlieko..ani muzovi nedovoli..ma to nebavi,taketo moresy..neviem ako to riesit..

eweny
18. apr 2010

Annie,tak idete trosku na vylet?..sa odreagujes aspon nachvilu..my sme boli v stredu,kedze vonku sa byt nedalo,tak si aspon Petko tam pobehal..

claudinka
18. apr 2010

ew aj my sme mali take obdobie, ze vsetko len ja a plakal, akonahle som vstala od neho, ale nejako to samo preslo.. a flasky si nastastie drzi sam 😝

ollako
18. apr 2010

ahojte 😉
my dnes varime bryndzove halusky, polievku este neviem a este musim muzovi kuriatko v trojobale vyprazit, ide na tyzdnovku, tak aby mi tam nezomrel od hladu 😝
eweny moj maly tiez hulaka ked nema po voli, ale ja ho necham, ved za chvilu mi bude po hlave skakat, ostava neskutocne priecny ... nieked tak place, ze sa ide zajst, tak ho utisim, no aj tak spravim tak ako ja chcem a aspon v tomto ho musim pochvalit, sam vypije mliecko v postielke, to mu necham otvorene dvere, a potom na mna zavola, ked dopije, ja len vezmem flasku odidem, zavrem dvere a vacsnou zaspinka, no iba obcas vymysla, ale zaspava sam 😵 ale s papkanim , mame problem a s kakanim do nocnika , no je toho vela, co sas sanzim riesit, no bezuspesne 😒

silwietta
18. apr 2010

ew, to je uplne normalne... maly na mna stale vykrikuje mami mami... aj ked je vonku s manzelom, pekne sa hra a vyjdem ja, tak hned sa na mna nacapi...

flasu si sice drzi sam, ale mam ho vtedy na rukach, taky pozostatok z kojenia, mi ho bolo luto, ze ked som tehu ze ho uz nekojim, tak som ho zacala bravat na ruky, ale malo to aj iny dovod, istu dobu odmietal mlieko, ledva vypil deco denne, ale ked ho mam na rukach, tak za den v pohodke pol litra stiahne

eweny
18. apr 2010

Ollako,co sa tyka mna,tak ja ho tiez necham hulakat,poslem ho vyvrieskat sa do spalne a aj ide a nervaci..pokial je to cez den..a ked sme sami doma..lenze ked je doma aj moja mamina a nas tatik,tak je po snazeni..oni mu totiz vzdy vsetko dovolia,len aby im nevrieskal za zadkom..uz som im to milionkrat prizvukovala,ze si to tak nezelam..muzik si potom zas odide na par dni do roboty..mama na cele dni do zahrady a ja si neviem dat rady ☹

ollako
18. apr 2010

ewny tak to chapem, ja tiez byvam s maminou a tiez mu dovoli to , co ja zakazem a potom je tazke znova si ho prevychovat, no snazim sa byt neustupna, no niekedy mi je to figu platne 😠 ...napr. nechcem , aby sa hral s branickou , lebo sa bojim, ze si tam pricvikne prsty, viem ako to boli, par krat sa mi to stalo, no ja mu to zakazujem a moja mamina si v klude pri nom stoji a necha , nech sa tym babre a uz som jej snad 100x povedala nech mu to nedovoli 😠 a raz mi dokonca povedala no ved uz si pricvikol prst no ale ano to ju nepresvedci o tom , aby mu to zakazala....len nech Petulik nezaplace 😠 a potom mi povie , ze co sa stazujem, ved on je ako medik, potichucky sa hra....

annie13
18. apr 2010

vylet super
s muzom sme sa povadili, on je v jednej izbe ja v druhej, ani polslova neprerecie, takze nejdeme nikam
ja ked sa niekam tesim vzdy to takto dopadne

terezicka
18. apr 2010

Ahojte, konečne máme vonku teplúčko, veľmi sa teším, len nech to už tak aj zostane...
Eweny asi viaceré vieme presne ako to myslíš. Ja s maminou problém nemám, ona sa mi zdá že Lucke ešte viac nedovolí ako ja. Ale zas svokra - tej môže aj po hlave skákať. Včera napr. sme boli dole a Lucka sa hrala s takými mušličkami. Niektoré boli samostatne v miske tak tie vyberala, ale časť bola navlečená na nitke. A Lucka ich začala trhať, tak jej vravím nech to nerobí a nechá to tak. A svokra hneď že kľudne to môže trhať. Tak vravím že nie, že si musí zvykať že nie všetko bude mať dovolené...A minule išla Lucka už s Marekom dnuka, akurát čas obeda. Lucka začala vrešťať lebo chcela byť ešte vonku. Svokra hneď vyletela že čo sa deje a už brala Lucku k sebe dole a pchala jej kadečo do rúk len aby bola ticho a nerevala. Tak som bola taká nazlostená že až 😠 Jedine svokra vôbec nerešpektuje že je to moje dieťa ktoré si mám vychovať ja a nie ona...

terezicka
18. apr 2010

My sa chystáme keď sa Lucka zobudí na jeden hrad, tak dúfam že to aj stihneme, lebo už si k nej ľahol Marek a vtedy si Lucka zvykne dlhšie pospať...

annie13
18. apr 2010

fuj ale sme sa poriadne pohadali
vcera bol u mamicky tak je zase maximalne premudrely

jana.hcsba
18. apr 2010

tak dnes sme boli u sestri na zahrade 🙂
Paulinka tam bola cela bez seba - vsetko mohla! Okrem papania piesku, ale to ju nastastie nenapadlo ! 😅

ollako
18. apr 2010

ahojte my sme boli v tych BOjniciach a malemu sa celkom pacilo, len slony boli vo vnutri bol tam smrad, tak sa mu to nepacilo a tiez pri tavach to smredlo, tak aj oddtial chcel ist hned prec....inak sa mu pacili srnky, jelene, daniel no proste vysoka zver a rybicky, a medvede a maju tam malicku opicku, myslim, ze to bol simpanz a ten bol bohovsky 😀, tak ja som total KO, tak dufam, ze Petko zaspi a ja mozem v klude driemat s nim 😉

ka3n
18. apr 2010

ahojte..aj my sme dne sboli na vyletiku, hoci len tak kusok, ale az do vecera na bicykli vo vedlajsej dedine na takom krasnom detskom ihrisku..takze sa tam paci aj malemu aj mne ,lebo si tam oddychnem a aj na bicykli sa rad vozi...tak hadam sa to pocko nejako moc nepokazi..takto nas to bavi viacej 🙂

annie13
19. apr 2010

tak mamicka sa na mna vystazovala, tak som dostala kazen ze co sa staram, tak svagor dal nasim svadobne oznamenia pred mesiacom, a ona im v utorok dala do schranky znova ale aj s pozvankami k svad.stolu aj pre brata, no nie je to chore,
necele 2 tyzdne pred svadbou ich chce zrazu aj k stolu skoda reci, mam jej po krk
boze baby co mi Branko v sobotu vyviedol
boli sme u nasich sami 3, bez oca uz tam vraj nepojde 😒 a ja som nechala kluce v zapalovani a Branko vliezol do auta a zamkol sa, druhe kluce v byte, kluce od bytu v aute
bol tam 25 minut, zavrete okna,vysvetlovali sme mu aby vytiahol ten čudlík nevladal to, potom mne otvoril zadne dvere, boze tak som plakala, uz mal uplne mokre vlasky, v zavretom aute, v tom teple, uz sme sa chystali okno rozbit

silwietta
19. apr 2010

annie, nervy moje, to musel byt iny stres... nastastie to dobre dopadlo

annie13
19. apr 2010

silwi revala som ako najata, my ho nesli z ruk zobrat ked sme ho odtial dostali, tak som ho styskala
a tie mokre vlasky cervene licka, horuco v tom aute

luciankasebastianko
19. apr 2010

ahojte anni tak to je moja nočná mora ,že je maly niekde zavrety a ja nemožem isť k nemu a že plače 😔 no máš to veselé 😅

ollako
19. apr 2010

ahojte boze annie chuda Branko, no nastastie to dobe dopadlo 😅 , musela si sa inak strachovat, nechcem si nieco take ani predstavit...
tak ma zase vytocila moja starka , ja sa snazim do maleho sukat ranajky a on si od nej straduje s Pims piskotami, tak samozrejme, ze chlebik mi uz nejedol, tak skusim mu dat neskor... dobre vie, ze mame s papanim kriz a ona ho napchava sladkostami 🙄

annie13
19. apr 2010

baby ani mi nevravte, predstavte si ako beham kolo auta, mama ma na rukach revucu Vikinku, branko bucha na okno a je spoteny, oco po mne krici aby som nerevala ze vydesím Branka a potom neotvori, no strasne
kluce uz nikdy nenecham v aute

annie13
19. apr 2010

tak neviem ci idem svagrovi na svadbu
svokra mi normalne zavolala ze potrebuje nahlasit pocet ludi, ci ma ratat aj so mnou ze kde chcem ist s tak malym dietatom
no pekne

silwietta
19. apr 2010

annie, no ja by som jej povedala, ze este neviem, ze sa rozhodnem v dany den... ved jedno miesto hore-dole, z toho sa nestriela...

silwietta
19. apr 2010

win, ozvi sa, ako bolo na svadbe?

terezicka
19. apr 2010

Ahojte, tak včerajšie krásne počasie sme využili na výlet, boli sme na zrúcanine jedného hradu sa pozrieť. Marek sa rozhodol že nosič nezoberie, že Lucka bude pekne chodiť sama...Tak som veru mala riadne obavy ako to dopadne, ale normálne sme nestíhali vychádzať z úžasu, lebo išla sama cestou hore aj dole, po všetkých tých "schodoch" a to viete na zrúcanine tie chodníky sú kadejaké. A keď sa náhodou pošmykla tak sa zasmiala, vstala a išla ďalej. Vôbec sme nečakali že bude tak krásne chodiť, lebo jej sa väčšinou nechce 😅 Ale sme ju potom veľmi pochválili, lebo fakt bola super na celom výlete 😵
Dneska sa vybrala sama kupovať chlebík, totiž nám pred dom chodí 3x v týždni chlieb a Lucka je naučená že zoberieme peniažky a ideme von kúpiť chlebík. A teraz zbadala peniažky na stole, tak si ich zobrala, chytila Mareka za ruku a išla s ním už otvárať dvere 😀 Zlatá bola ako si to vie zapamätať 😀
O chvíľke pôjde spinkať a Marek asi s ňou, keďže ide zas do nočnej...Tak ja sa môžem ísť s "chuťou" pustiť do učenia 😅

terezicka
19. apr 2010

Annie teda zážitok hrozný, dobre že sa nič nestalo... A čo sa týka svadby, ako vychádzaš so švagrom? Ak v pohode tak by som šla....A just spraviť napriek svokre 😅 A keď sa má kto postarať o Vikinku tak ti to hádam aj dobre padne taká zmena

winona24
autor
19. apr 2010

no čaute babulky......

hlásim sa... 😀 😀 😀 😀 dočítam Vás neskôr...ale našťastie ste toho veľa nepopísali.....

svadba bola super.....no čo Vám budem....taká dobrá myjavská......myjavská slivka,myjavské vínko.....dobre bolo.....

top som zohnala v piatok....ani mi nehovorte....sme v piatok pobehali 4 nákupné centrá...ešte že ich v BA je toľko....najprv Aupark,Polus,Aviona nakoniec Eurovea....no ťažko sa zháňa na takú ceckatú slonici ako som ja......taká som bola nasratá sama na seba..... 🙄 🙄 🙄 🙄

baby ja som včera chytila už takú depku ...jak sme poobede došli domov,hneď som išla zavolať mame...ja keď som počula Natálku v telefóne,tak v momente hrča v krku,ani rozprávať som nemohla.....chýba mi....strašne.....mama,že nemám plakať,že jej je dobre...že si mám oddýchnuť....tak dnes ešte robím poriadok a zajtra frčím za ňou....dlhšie to už nevydržím....aj teraz keď Vám to píšem,tak mi je do plaču....to je strašné.....

winona24
autor
19. apr 2010

annie bože môj......až mám zimomriavky na tele.....kokos tak teraz čo najmenej potrebuješ stres,tak just sa niečo také stane.....ešte že to dobre dopadlo.......

a čo sa týka tej svadby???? ja by som išla len na obrad,zagratulovať a nech si hostinu nechajú tak.....ty máš tiež pekne "milú" svokru..... ☹ ☹ 🙄 🙄

ka3n
19. apr 2010

ahojte..annie.. booozinku, az husacia koza po mne presla. :(( mna by asi porazilo na mieste a zacala by som riadne panikarit :(...mas to ty vymysedelníka 🙂

annie13
19. apr 2010

svagra mam velmi rada, velmi dobre spolu vychadzame, ja som chodila s nim a az on ma zoznamil s Jankom, takze sa mame radi 😀
boze baby mna asi pan Bozko tresce co sa mi teraz stalo
mame vysielacku z Anglicka ci odkial skratka je tam ta ina koncovka tak sa na to dava ten nadstavec aby to mohlo ist do nasej zasuvky a Branko vypol chladnicku a strcil to dnu, lenze ked to vytahoval vonku tak ten nadstavec ostal nadalej v zasuvke a on chcel vytiahnut aj to, cize trcal ta kovova cast, ja som akurat isla od Vikinky a vtedy som ho videla ako ho to koplo, ho to hodilo o linku, strasne plakal, mne tak ostalo zle, volala som 112 ale mam ho len pozorovat, hned aj muza, prisiel domov, maly je ok ale mne je strasne zle

winona24
autor
19. apr 2010

ježiš annie....... 😨 😨 😨 😨 čo si ty komu urobila,že máte takúto smolu....... ☹ ☹ ☹