Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
20. máj 2009

anicka preco zhaslo??? sanca je vzdy

vejinka
20. máj 2009

uz citam v stretnutiach..juj to mi je luto ☹

klaudinka21
20. máj 2009

ahojte babule tak zavitam aj sem aby sa nepovedalo:O)) my ideme v utorok do poradne som zvedava kolko zase vazime ked natalka papa aj za mamu aj za ocka:O))10kil to bude urcite:O))

anickaajanko
20. máj 2009

veji aj mne a ako

mohlo to byt super vidiet pokope tolko rovnako starych deticiek
a este aj vypadnut z domu
skoda ze som nebola zapisana v tej tabulke pred tym este porod ci ako ste sa to zapisovali
ale to som sem este nechodila

johnie
20. máj 2009

klaudi no konecne, ze ta tu vidno... kde sa flakas? 😀

johnie
20. máj 2009

ospravedlnujem sa za seba...
zabudla som pozdravit...
najkrajsie ranko prajem... alebo poludnie coskoro?? 😉

ollako
20. máj 2009

ahojte my mame dnes den 😠 maly zaspal asi tak na 20 min. a uz ani za svet nechce spat, len na ciciku byt, ja uz neviem, zachvilu budem z neho sediva, on nie je zly uz sa vie aj prehrat v ohradke, ale tieto jeho spanky ma neuveritelne rozculuju 😠 😠 , kazdy den inak dlho spi, teraz je v podstate od rana kazdych 20 min na prsniku, lebo inak ziape, tak teraz neviem, ci je hladny, alebo co, ci mu mam dat desiatu, som z toho uz jelen jaaaj ake mam nervy...aj v noci bol kazdu chvilu hore, ale nejedol , len si chcel dudkat
aspon som sa postazovala

claudinka
20. máj 2009

ahojte maminky,pisem z mobilu,my sme s malym s dedom na rybach niekde pri Velkych Ulanoch pri takej krasnej cistej vode,asi o deviatej sme dosli. Desiatoval maly dobre,obed iba par lyziciek-klasika posledne dni. Len odpadavam z toho,ze kasicky na noc vydrzi jedna krabica 5-6 davok. Tu mame najradsej asi z celeho dna. Najprv sme mali Nestle ryzovu a teraz som kupila Nestle ryzovu s hruskami,jabkami a bananom a Sunarku na dobru noc ryzovu s bananmi. Su na noc aj ine kase ako ryzove? Vcera sme boli na klbikoch,vsetko ok,tak dnes sme mali prvykrat topanocky 🙂 a dobre sme vtedy urobili,ze sme boli vymenit tie sante boty za protetiku,aj ortoped povedal,ze maju nizsiu klenbu.. Inak sa mame dobre,malemu idu asi zubky,posledne dni sa s nim neda vydrzat,si vlasy asi vsetky vytrhnem ochvilku 🙂 a nenormalne sa rozrecnil 🙂

vejinka
20. máj 2009

ahojte tak na obed papal ten prikrm kupovany a zjedol 10 lyziciek aj to horko tazko a dokojila som a spinkaaaa teplo tu amme hrozne tak som ho musela prezliect lebo bol spoteny a teraz haja len v bodoch dufam ze mu nebude zima 😖

zuzana1710
20. máj 2009

ahojte..my cista katastrofa v noci..pobudili sme cely dom..susedia nam buchali. 😝 kazdych 20 minut hore.zabudla som jej dat homeopatika na noc a takto sme dopadli..nespala skoro celu noc.no ale zato teraz spinka od 11.00 a este sladko odfukuje.uz to budud 2 a pol hodinky..takze obed sa nam posuva a aj prechadzka vonku sa nam posunie o nejaku hodinu..dnes som sa rozhodla,ze malej obleciem uz len opalovacky a hotovo.. 😉

vejinka
20. máj 2009

aj ja rozmyslam ze dam hole nohy...ale u nas dost fuka..takze uvidim ako bude o tretej a potom sa rozhodnem

babuci
20. máj 2009

zuzi co su to opalovacky?

silwietta
20. máj 2009

opalovacky to je overal s kratkymi rukavkami a kratkymi nohavkami

babuci
20. máj 2009

claudi tych kasiciek na noc je kopu. my papame teraz najradsej Sunarku krupicovu s medom. miluje ju. len uz ju spapal a tu v nemecku ju nemaju, tak som kupila nejaku Hippku na noc s jablkami. uvidime.

babuci
20. máj 2009

silwi jaaaaj🙂))

johnie
20. máj 2009

ahojte, pridala som par foteciek...
tiez som nevedela co su to opalovacky... 😕

babuci
20. máj 2009

johnie super fotky. mala je krasna🙂) kolko vazi?

silwietta
20. máj 2009

johnie mala je bombova 😵

anickaajanko
20. máj 2009

johnie je krasna

aj my mame radi sunarku
jahodovu

katavinka
20. máj 2009

Ahojte 🙂

Babenky, ako je to vlastne s čerstvým ovocím, čo môžu a čo nie? Napr. som sa dozvedela, že také jahody sú nebezpečné, čosi obsahujú, také veci vôbec neovládam.

Claudinka, teda sandálky sú lepšie tie vyššie? Dobre som pochopila? Už máme jedny papuče zbytočné, vydržia mu na nožičkách pár sekúnd, proste sa mu hneď vyzujú 😠

vejinka
20. máj 2009

johnie zlatucka je..aj Erik mi dnes obzuval nohe 😀

silwietta
20. máj 2009

katavinka, mne doki vravel ze moze vsetko ovocie co je z nasho pasma... okrem jahod... jedinou exotickou vynimkou jee banan 😉

vejinka
20. máj 2009

baby o co ide v tom yoville??,

johnie
20. máj 2009

diky baby
babu 7.5kg vazime... alebo tak nejak... poradnu mame az 26teho tak dam nove miery ja tipujem tak do 8kil

katavinka
20. máj 2009

Silwietta, ďakujem 🙂 Banán mi ani nechce. Všetko mu chutí ako banánová kaša alebo sunárek s banánmi, ale taký čerstvý nechcel.
Ale tie deťúrence rastúúú; tiež som dala pár nových foto.

terezicka
20. máj 2009

Ahojte tak už sme po poradni a vážime 7600g aj nejaké drobné ale som si presne nezapamätala koľko. Doktorka ju poočúvala, srdiečko v pohode. A môžme oficiálne jesť chlebík a dokonca nám dr dovolila aj kyslé polievky, riadne aj šošvicu jej môžem dať, tiež struky alebo fazuľu ( som bola z toho prekvapená tak som sa jej to pre istotu aj spýtala či som dobre rozumela ale rozumela som dobre ) a tiež knedlík môže už papať, na chlebík jej môžme natrieť lekvár, piškóty môže... A pochválila ju ako pekne sedí, sme jej vraveli že sa púšťa chodiť tak že dobre ale nie veľa, len toľko koľko sama prejde a že by mala skôr ale štvrnožkovať ( to si však myslím u nej tak skoro nebude, ona bude asi skôr behať...) Ale nevadí, nezbláznim sa z toho.
A boli sme aj na kontrole na kĺbikoch a všetko v poriadku, už nemusíme chodiť 😎

zuzana1710
20. máj 2009

babu,no tak uz to za mna vysvetlili,co su opalovacky.. 😀 😀 malej som ich obliekla a aj tak jej bolo teplo 😕 bola zlata.

kedze dnes chodila materska,tak som bola malej nakupit plno hraciek v draciku..len zbytocne som vyhodila plno prachov.nechce sa s tym hrat.nezaujima ju to... ☹ ☹ ☹ ☹ naaaa neeeeeeee???

silwietta
20. máj 2009

zuzi a co si jej kupila? daj linky...

zuzana1710
20. máj 2009

silwi,moment.musim najst na nete.. 😉